MORA IM 685

Kód: 737573
1 hodnotenie
Značka: MORA
ZADARMOZADARMO
MORA IM 685
€499
Tovar na objednávku

Vstavaná umývačka riadu – šírka 60 cm, plne integrovaná, energetická trieda D, počet súprav riadu (program ECO): 16×, emisie hluku: C, príborový kôš, zásuvka na príbory, odložený štart, automatické otváranie dverí, aquastop, program na ochranu skla, extra sušenie a svetelná signalizácia fázy umývania, výška 81.7 cm, šírka 59.6 cm, hĺbka 55.6 cm, dvierka nie sú súčasťou balenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Vstavaná umývačka MORA IM 685 

 

230 V  16 súprav ECO program - umývačka - ikona odložený štart - ikona extra tichý chod - ikona funkcia SušeniePlus 3 šírka 60 cm - ikona  D

 

Vstavaná plne integrovaná umývačka Mora IM 685 je výnimočná pre svoju nízku spotrebu energie, vďaka ktorej je radená do energeticky veľmi úspornej triedy A+++. Umývačka je vhodná aj do väčších rodín, keďže je do nej možné umiestniť až 16 obedových súprav naraz. Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením koša pre ľahké nakladanie. Skutočne jednoduchý trojúrovňový systém nastavenia koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Držiaky na taniere v spodnom koši možno ľahko zložiť, aby poskytli viac priestoru pre väčšie predmety.

 

 

Príbory možno perfektne usporiadať vo špeciálna zásuvke, kde je umiestnený samostatne, aby sa vzájomne nepoškriabali a mohli dokonale vyschnúť. Disponuje mnohými praktickými funkciami ako RýchleUmývanie, ktorá umožňuje skrátiť dĺžku vybraných programov, alebo funkciou SušeniePlus, kedy sa dvierka po ukončení umývacieho cyklu automaticky pootvoria, aby tak unikla para a následný sušiaci cyklus bol efektívnejší a energeticky úsporný.

 

 

Efektívne funkcie ExtraHygiene a je ideálny pre rodiny s deťmi, v kombinácii s intenzívnym programom umožňuje umývanie pri teplote 75 °C - dostatočne vysokej pre elimináciu väčšiny baktérií.

 

 

So systémom AquaStop sa nemusíte obávať nemilého prekvapenia v podobe vytopenia. Prívodná hadica sa totiž skladá z dvoch odolných vrstiev a hneď pri vodovodnom kohútiku je bezpečnostný ventil, ktorý vám zaručí maximálnu ochranu vášho domova pred zničením vodou. Navyše sa umývačka aj sama vyčistí, spustite samočistiaci program raz za mesiac a už nikdy nebudete musieť ručne drhnúť vaňu umývačky, ostrekovacie ramená a trysky. 

 

 

Parametre umývačky vstavanej umývačky MORA IM 685

 • Praktický hodinový program
 • Rýchle a efektívne umývanie riadu
 • Pojme až 16 súprav riadu
 • Vybavená automatickým programom
 • Perfektné výsledky umývania sú zaručené aj vďaka tretiemu ostrekovaciemu ramenu
 • Možnosť skrátiť program na neuveriteľných 15 minút
 • Vnútri umývačky nájdete praktické koša
 • Praktická príborová zásuvka
 • Umývačka Mora IM 685 s Total AquaStop systémom
 • Funkcia Sušenie po aktivácii zvýši teplotu počas posledného oplachovania
 • Program ExtraHygiene pre hygienicky čistý vnútorný priestor
 • ECO a univerzálny program
 • Praktický odložený štart
 • Šetrný program na sklo a krehký riad

 

 Parametre vstavanej umývačky MORA IM 685

Energetická trieda D
Možnosť umiestnenia Vstavaná
Počet súprav 16
Emisná trieda hluku C
Spotreba energie na 100 cyklov 85 kWh
Spotreba energie 11 kWh
Počet programov 5
Počet teploty 5
Aquastop Áno
Odložený štart Áno
Autoprogram Áno
Hlučnosť 45 dB
Výška 81,7 cm
Šírka 59,6 cm
Hĺbka 55,6 cm
Farba Biela
Hmotnosť 31 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Vstavané umývačky riadu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká MORA bola a je synonymom kvality a umu českých ľudí. Prvopočiatky vzniku výroby domácich spotrebičov v Mariánskom Údolí siaha už do obdobia pred dvoma storočiami. Spoločnosť prešla v troch storočiach búrlivým rozvojom, keď sa zo slávnej zlievarne a dvoch tovární v Hlubočkách a Mariánskom Údolí vytvorila súčasná podoba, moderná technologická základňa pre výrobu varnej techniky, ktorej produkcia smeruje do celosvetovej predajnej siete.