O firme SALT ELEKTRO

Stručne o firme SALT ELEKTRO

Predajňa SALT ELEKTRO v Lipanoch, ktorú nájdete v okrese Sabinov, sa pýši absolútnou sponzorskou a dodávateľskou nezávislosťou. Sme lokálnou maloobchodnou predajňou v sektore predaja domácich spotrebičov a elektroniky. Firma nie je dotovaná žiadnymi materskými spoločnosťami, akcionármi či investormi zo zahraničia.

SALT je lokálnou firmou v našom regióne. Každé písmeno loga v sebe ukrýva symboliku rodinnej firmy. Po viac ako 30-ročnom pôsobení do tejto rodinnej lokálnej firmy pribudli nielen zamestnanci, ktorí sú súčasťou SALTu dodnes, ale aj naši skvelí a verní zákazníci, ktorých rok čo rok pribúda.

Čo znamená SALT logo

Naše obchodné aktivity siahajú pred rok 1989, kedy sme už mali kontakty na zahraničné firmy v oblasti Audio-Video a SAT techniky. Zrealizovali sme niekoľko jednoduchých obchodov už v tomto období.

Od roku 1990 sa naša činnosť rozšírila o montáže satelitnej techniky ako jedna z prvých v našej oblasti – viď kronika mesta: https://www.lipany.sk/uploads/kniznica/14556423881990.rtf.

Od roku 1993 sme už fungovali ako združenie podnikateľov v 3 kamenných predajniach na trase Prešov, Sabinov, Lipany.

Predajne SALT Lipany a Sabinov spolupracovali alebo boli súčasťou obchodných sietí a združení elektropredajcov, napríklad: Pro Elektro, Home Elektro, Planeo, PLAY Electronics. 

V súčasnosti má SALT TS nezávislú kamennú prevádzku v Lipanoch v OD Tilia (pri kostole). Od roku 2016 sme nezávislým elektropredajcom na slovenskom trhu. Máme tých najlepších zákazníkov ⭐

salt elektro lipany predajňa

Prevádzkujeme 2 internetové obchody

Okrem predaja elektroniky a domácich spotrebičov výlučne zo slovenskej distribúcie sa SALT Elektro pýši profesionálnym prístupom a maximálnou starostlivosťou o zákazníka nielen v procese predaja, ale aj v popredajných aktivitách pre zákazníka (podpora registrácie spotrebičov do akcií, informácie o údržbe a servise zakúpeného spotrebiča).

V neposlednom rade ponúkame možnosť konzultácie pri výbere nových spotrebičov do domácnosti.

SALT Elektro Lipany a Sabinov

Sme tu s vami už viac ako 30 rokov. Ďakujeme!

„Kec v kosceľe zvoni na dzeviatu zvoňa, ľudze už pri dzveroch do eľektra stoja.“

Aj keď naše obchodné aktivity trvajú o niečo dlhšie, tradíciu predaja v kamennej prevádzke datujeme od roku 1990. Základy a víziu firmy SALT položil pán Jozef Sabol, ktorého skúsená generácia pozná aj ako učiteľa v neďalekej obci.

Počas 30-ročného pôsobenia sme pre vás postupne rozširovali ponuku sortimentu a služieb, vylepšovali priestory predajne, nadväzovali spoluprácu s ďalšími dodávateľmi a tvorili mnoho ďalších aktivít.

V roku 2016 sme sa stali nezávislým elektropredajcom, aby sme uchránili záujmy našej firmy. Našou identitou je predaj spotrebičov zo slovenskej distribúcie a boj proti šedému dovozu (nepredávame tovar určený pre iné krajiny + snažíme sa o férové podnikanie v SR, bezpečný nákup a jeho popredajný proces). Úprimne, hľadali sme spôsob, ako by sme ostali takou slovenskou firmou, ktorá by nebola riadená inou obchodnou sieťou s centrálou mimo SR.

Dnes sa tešíme z nových aj verných zákazníkov. Vítame návštevy nielen z Lipian a blízkeho okolia, ale aj susediacich okresov a krajov. Posielame pozdravy našim e-shop zákazníkom a odberateľom z celej republiky. V predajni SALT vznikali tradície a nezabudnuteľné momenty v spoločnosti našich zákazníkov. Vianočné a veľkonočné obdobie pre nás nepredstavovali len zvýšenú návštevnosť, ale aj stretnutia ľudí – starých priateľov, ktorí sa po dlhom čase vidia práve v našom elektre a poprajú si všetko dobré.

Dovolíme si vyjadriť prianie všetkým slovenským firmám a živnostníkom, ktorých aktuálna situácia ochromila. Veľa síl, správnych rozhodnutí a dostatok zákazníkov, ktorí ak budú mať možnosť voľby, zvolia si slovenských obchodníkov a firmy.

Všetkým

  • zákazníkom a fanúšikom,
  • rodinkám a spoločenstvám,
  • školám, firmám a obchodným partnerom,
  • mestu Lipany
  • a našim zamestnancom

ĎAKUJEME za priazeň, ktorú ste nám počas 30 rokov histórie firmy SALT Elektro venovali.

#saltelektro #ODTilia

vyvoj loga salt elektro

Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

Máme dlhoročné skúsenosti
Sme na trhu už od roku 1990.      

Prevádzkujeme kamennú predajňu v Lipanoch
Máme veľké skladové zásobami a široký sortiment, teda neprevádzkujeme iba tento internetový obchod (e-shop).                                                                                  

Predávame tovar výlučne určený na slovenský trh
SaltElektro.sk nepreukupuje tovar z iných krajín, a tak nenapomáha k tvorbe "šedého dovozu"! Pracujeme s významnými dodávateľmi a ich obchodnými zástupcami ako sú napríklad AEG/ELECTROLUX, WHIRLPOOL, MIELE, MAKITA/DOLMAR, LIEBHERR, SAMSUNG, PANASONIC, SONY... aby sme Vám mohli priniesť kvalitné výrobky do domácnosti. 

Expedícia na sklade už do 24 hodín 
Zákazník nakupuje cez internet nielen kvôli pohodliu, ale aj s vierou promptného vybavenia jeho požiadavky. V SaltElektro.sk sa snažíme objednávky riešiť rýchlo a k spokojnosti zákazníka.

Dodanie objednávky zákazníka neprekvapí
Zákazník je vždy oboznámený, kedy mu tovar príde. Ak nastane situácia, že by sa dodacia doba objednávky predĺžila, zákazník bude informovaný okamžite o ďalších možnostiach dodania, aby bol zákazník podľa možnosti pripravený pri preberaní tovaru podľa jeho požiadavky.

Za tovar platíte službou dobierky alebo prevodom na účet
Je len na Vás, aký spôsob platby za tovar Vám vyhovuje (dobierka, prevodom z účtu alebo hotovosť pri osobnom odbere).

Zabezpečujeme odvoz tovaru k zákazníkovi
Podľa potreby zvážame aj staré spotrebiče na recykláciu. Ak ste mimo nášho okresu, je potrebné nás o tejto skutočnosti vopred informovať. Kuriérske spoločnosti službu vynášky či zvozu účtujú ako službu naviac. Viac sa dočítate v sekcii Doprava.

Tvoríme a naceníme kuchynské sety
V prípade potreby vytvárame kuchynské sety podľa požiadaviek zákazníka. Pri tvorbe kuchynských setov úzko spolupracujeme s oficiálnymi dodávateľmi pre SR. Ak nie je možné dodať produkt podľa požiadavky, hľadáme najlepšiu možnú alternatívu.                                                                                           

Nechcete platiť za dopravu? Využite osobný odber
SALT TS - OD TILIA: Námestie sv. Martina 51, Lipany