MORA BENEFIT SERVIS – 5 rokov

Kód: MBS6
1 hodnotenie
Značka: Mora Záruka
€40
Na sklade v e-shope

Kupón na bezplatný servis – na 5-ročné obdobie, pre chladničky a mrazničky, vstavané rúry, indukčné a sklokeramické varné dosky aj umývačky riadu značky Mora

Detailné informácie

Podrobný popis

Zakúpením tohto kupónu – benefitu zákazník získava po dobu ďalších 36 mesiacov (nad rámec zákonnej záručnej lehoty) nárok na bezplatnú opravu nižšie uvedených súčastí výrobku, prácu a výjazd zmluvného servisného technika Gorenje Slovakia, s.r.o. 
Nevzniká však nárok na výmenu výrobku v prípade opakovaných opráv a pod. Zákazník tieto skutočnosti berie na vedomie a s týmito podmienkami súhlasí. 

 

Chladničky a mrazničky - na funkciu chladiaceho okruhu, tj. kompresor (okrem relé,  ochrany a elektrickej inštalácie kompresoru), kondenzátor, výparník, filterdehydrátor, kapilára, spojovacie potrubie

 

Vstavané rúry - na programovateľné hodiny, výhrevné telesá rúry, ventilátor, spínače, popraskanie smaltu rúry (okrem mechanického poškodenia napr. poškriabanie či bežné opotrebenie pri výsuve plechov)

 

Varné platne sklokeramické a indukčné - na elektronický modul, prepínače, indikátor zvyškového tepla, termostat, varné zóny, poistku, sklokeramickú varnú platňu s výnimkou mechanického poškodenia platne spôsobené používaním, ktoré je v rozpore s návodom na používanie.

 

Umývačky riadu - na vyhrievacie teleso, termostat, vypúšťacie čerpadlo, pretečenie nádrže umývačky.

 

Mora Bonus servis - 5 rokov nie je možné uplatniť pri bežnom opotrebovaní výrobku, alebo jeho časti (filtre, prirodzené zmeny farby plastov atď.). Mora Benefit servis - 5 rokov je možné uplatniť len na výrobky uvedené na slovenský trh spoločnosťou Gorenje Slovakia, s. r. o.

 

Podmienkou platnosti "Mora Benefit servisu 5 rokov" je registrácia na stránke https://cc.gorenje.com/sk/formular-pre-aktivaciu-bezplatneho-servisu-mora do 14 dní od dátumu zakúpenia výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Promo a záruky
Záruka: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: