Bosch MUM9BX5S61 OptiMUM

Kód: SE676B34
Akcia
Značka: BOSCH
€869
Na sklade
Kuchynský robot – planetárny spôsob miešania, príkon 1500 W, materiál vnútorných prevodov kov, objem misy 5.5 l, materiál misy antikoro, počet rýchlostí 7, materiál plášťa hliník, tlačidlo pulse (turbo), hmotnosť 16.9 kg, miešacia metla, nadstavec na plnenie údenárskych produktov, hnetací hák, nadstavec na strúhanie, priehľadný kryt misy, balónová metla, mixér a mlynček na mäso, farba nehrdzavejúca oceľ

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynský robot BOSCH MUM9BX5S61

Štýlový, moderný, výkonný a funkciami nabitý kuchynský robot BOSCH OptiMUM MUM9BX5S61 bude prístrojom, ktorým sa budete chcieť pochváliť. Vychutnajte si pohodlie a čas získaný pre seba. Nechajte robota spracovať ťažké cesto aj nadýchanú šľahačku. Objemná 5,5-litrová nádoba z nehrdzavejúcej ocele spoločne s 3D planetárnym miešaním, nadstavcami a siedmimi rýchlostnými stupňami rovnomerne premieša všetky suroviny.

 

 

Veľkým bonusom sú integrovaná váha a časovač, vďaka ktorým nielenže nemusíte špiniť ďalší riad, ale taktiež dodržíte postup presne na minútu. Kuchynský robot BOSCH MUM9BX5S61 je vybavený špeciálnymi senzormi, ktoré strážia správnu konzistenciu cesta. Súčasťou balenia je cukrárska súprava, vďaka ktorej sa z vašich zákuskov stane majstrovské dielo.

 

Bosch MUM9BX5S61 OptiMUM

 

  • Extrémne silný a odolný motor BOSCH s príkonom 1 500 W
  • Zabudovaná váha – všetky prísady je možné odvážiť priamo v mise
  • Odolné celokovové telo prístroja
  • 3D planetárne miešanie
  • Veľká misa z nehrdzavejúcej ocele s objemom 5,5 litra
  • Funkcia SensorControlPlus – inteligentný senzor pre ideálnu konzistenciu cesta

 

Kuchynský robot BOSCH OptiMUM MUM9BX5S61

 

Celokovové telo a extra silný motor

Kuchynský robot BOSCH OptiMUM MUM9BX5S61 ponúka kvalitné vyhotovenie v podobe celokovového a odolného tela. Ľahko sa tak udržuje. BOSCH kuchynský robot je vybavený extrémne výkonným 1 500 W motorom, ktorý bez problémov spracuje aj tie najťažšie cestá z veľkého množstva surovín.

 

Kuchynský robot Bosch MUM9BX5S61 OptiMUM

 

Objemná misa z nehrdzavejúcej ocele

Vďaka kuchynskému robotu BOSCH MUM9BX5S61 z radu OptiMUM ušetríte nielen čas, ale aj namáhavú prácu. Misa z nehrdzavejúcej ocele s objemom 5,5 litra pojme až 3,5 kg piškótového, alebo 3 kg kysnutého cesta. Kvôli ľahšej manipulácii je vybavená dvoma rukoväťami.

 

Kuchynský robot Bosch MUM9BX5S61 OptiMUM

 

Dokonale spracované cesto

3D planetárne miešanie sa postará o rovnomerné miešanie prísad. Metla sa pohybuje do troch smerov, zatiaľ čo pohon sa otáča opačne. Vďaka tomuto riešeniu sa účinne primiešava cesto z bokov, z dna aj zo stredu misy. Cesto je tak pekne nadýchané a konzistentne premiešané.

 

Bosch MUM9BX5S61 OptiMUM

 

Sedem stupňov výkonu + pulzná funkcia

Každý nadstavec vyžaduje odlišné nastavenie rýchlosti. Preto kuchynský robot BOSCH MUM9BX5S61 disponuje siedmimi rýchlostnými stupňami nastavenia výkonu, vďaka čomu spracujete suroviny oveľa ľahšie a presnejšie. Nechýba ani pulzná funkcia na rýchlejšie a dôkladnejšie spracovanie prísad.

 

Bosch MUM9BX5S61 OptiMUM

 

Integrovaná váha a časovač

Domáci robot BOSCH MUM9BX5S61 ponúka niekoľko praktických funkcií, ktoré uľahčia varenie a pečenie. Integrovaná váha umožní vážiť ingrediencie priamo v mise, alebo v inom príslušenstve, zatiaľ čo na digitálnom časovači môžete nastaviť presnú dobu spracovania. Po dosiahnutí nastaveného času sa BOSCH robot sám zastaví. Vďaka tomu môžete do bodky dodržať postupy pri vašich obľúbených receptoch.

 

Bosch MUM9BX5S61 OptiMUM

 

Jednoduchá výmena nadstavcov

Multifunkčné rameno EasyArm Lift umožňuje jednoduchú výmenu nadstavcov bez akejkoľvek námahy.

 

Bosch MUM9BX5S61

 

Navíjanie kábla

Vďaka systému EasyStorage môžete jednoduchým zatiahnutím aktivovať navíjanie kábla. Táto praktická funkcia vám ušetrí priestor na pracovnej doske, či počas uskladnenia.

 

Bosch MUM9BX5S61

 

Gumové nožičky

Pre maximálnu bezpečnosť je robot do kuchyne BOSCH MUM9BX5S61 vybavený gumovými nožičkami, ktoré sa postarajú o jeho dokonalú stabilitu a zamedzia jeho pohybu. Navyše, všetky pohony majú kryty z nehrdzavejúcej ocele a je tu aj poistka proti náhodnému spusteniu.

 

Bosch MUM9BX5S61

 

Bohatá ponuka príslušenstva

Súčasťou príslušenstva kuchynského robota BOSCH MUM9BX5S61 je okrem cukrárskej súpravy aj mlynček na mäso, praktický krájač na rýchle a rovnomerné krájanie na kocky, kotúče na strúhanie a krájanie, vtláčadlo, priebehový kotúč, misa z nehrdzavejúcej ocele, plniaca misa, sklený mixér, veko a adaptér. Vďaka systému ColourCoding poznáte, aké príslušenstvo, na ktorý pohon patrí.  

  • Hrubostenná mixovacia nádoba ThermoSafe z tepelne odolného skla s objemom 2,3 l (úžitkový objem: 1,5 l) umožňuje jednoduché a bezpečné mixovanie horúcich aj ľadovo studených nápojov a polievok, špeciálny tvar nádoby potláča hluk pri mixovaní.
  • Mlynček na mäso na perfektnú prípravu rybích a zeleninových terín, mletého mäsa a klobás na všetky spôsoby; rýchlosť mletia až 2 kg za minútu; kovové sitká s hrúbkou mletia 3,5 mm až 8 mm.
  • Priebehový krájač s 5 antikorovými kotúčmi na krájanie, strúhanie, rezanie; obojstranný kotúč pre krájanie, rezanie a strúhanie (jemné a hrubé), kotúč na stredné strúhanie, kotúč na jemné strúhanie a rezance (napr. do ázijských jedál).
  • Praktický "kockovač", vhodný na prípravu a spracovanie aj väčšieho množstva kociek; rýchlo a jednoducho nakrájate na rovnaké kocky (9 mm x 9 mm) mäso, zeleninu, zemiaky alebo ovocie.

Bosch MUM9BX5S61

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské roboty
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Po celé generácie prispievali domáce spotrebiče značky Bosch ku zjednodušovaniu každodenného života: ako pozoruhodne nenároční pomocníci neustále spĺňali najvyššie požiadavky svojich majiteľov. Počas asi jedného a pol storočia vykonávajú nespočetné zdĺhavé úlohy v rovnako nespočetných domácnostiach – jednoducho nám ušetria čas potrebný na zlepšenie našej kvality života.