ASKO HDB1153S výsuvná polica

Kód: 808667
1 hodnotenie
Značka: ASKO
€399
Na objednávku

Výsuvná polica – medzikus pre práčky a sušičky ASKO, vhodné pri postavení do veže, spojovací diel s výsuvom, rozmery: 59,5 × 58,7 × 15,0 cm, dĺžka výsuvnej časti: 65,0 cm, strieborná farba

Detailné informácie

Podrobný popis

Spojovací medzikus ASKO HDB1153S je určený pre práčky a sušičky bielizne značky ASKO. Výsuvná polica. Strieborné vyhotovenie.
  • Výška balenia 210 mm
  • Šírka balenia 650 mm
  • Hĺbka balenia 640 mm
  • Brutto hmotnosť 26.5 kg
 
 
medzikus ASKO HDB1153W
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Medzikusy práčka - sušička
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ASKO COMFORT PROGRAM - špičková starostlivosť od prvých minút nákupu (dovoz, vynáška a inštalácia a servisná podpora aj počas víkenduv cene)

Exkluzívna značka ASKO patrí medzi prémiových výrobcov domácich spotrebičov. Výroba spotrebičov ASKO generuje výrobky v tej najvyššej kvalite, ktorá sa maximálne približuje dokonalosti a komfortu. Spotrebiče ASKO skvele prepájajú kvalitné materiály a technologické funkcie s moderným, nadčasovým a škandinávskym dizajnom, inšpirovaným prírodou.


Pre značku ASKO je však dizajn viac ako len vizuálny vzhľad. Znamená tiež užívateľskú prívetivosť, funkciu, kvalitu aj rešpekt k nášmu životnému prostrediu.

ASKO záruka 7 rokov platí na práčky, sušičky bielizne, sušiace skrine a umývačky riadu. Predĺženú záruku si uplatníte registráciou zakúpeného výrobku na stránkach výrobcu.