AEG T8DBC49SC + 10 rokov záruka na motor

Kód: SE268
1 hodnotenie
Značka: AEG
ZADARMOZADARMO
AEG T8DBC49SC + 5 rokov záruka + 10 rokov záruka na motor
€759
Na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Pre všetkých, ktorí trávia voľný čas aktívne a športové oblečenie má v ich skriniach významné miesto. Aby ste mohli dosahovať tie najlepšie výkony, musíte byť v perfektnej forme nielen vy, ale aj vaše funkčné odevy. Preto potrebujete, aby ste ich svojej sušičke mohli zveriť bez obáv. Sušička prádla AEG T8DBC49SC o to, aby odevy účinne plnili svoju funkciu aj naďalej.

KĽÚČOVÉ ŠPECIFIKÁCIE AEG T8DBC49SC sušičky

  • Technológia sušenia: Tepelné čerpadlo
  • Kapacita sušičky (kg): 9.0
  • Energetická trieda: A++
  • Ročná spotreba energie (kWh): 259
  • Rozmery VxŠxH (mm): 850x596x663
  • Užívateľské rozhranie: veľký LCD displej
  • Objem bubna: 118


Technológia tepelného čerpadla dosahuje mimoriadnu energetickú účinnosť
Panel s textom v Czech
Senzorová sušička: rozpozná, kedy je bielizeň vysušená na požadovanú úroveň: Elektronika tejto sušičky meria vlhkosť bielizne a ukončí sušenie v okamihu, keď je zbytková vlhkosť zhodná s tou, ktorú ste sami nastavili.
Doplnkové časové programy sušenia
Spotreba energie (program bavlna na odloženie do skrine): iba 1.88 (2.21) kWh po odstredení s rýchlosťou 1400 (1000) ot./min
Reverzný chod bubna sušičky bielizeň rozloží a zabráni jej zamotaniu a pokrčeniu
Typ displeja: veľký LCD displej
Posunutý štart
Ukazovateľ fázy programu sušenia: ochrana proti pokrčeniu, suchá na uloženie, extra sušenie, suchá na žehlenie
Ďalšie ukazovatele: kondenzátor, filter, nádrž
Pozícia a kapacita kondenzačnej nádržky: ľavá strana predného panelu, 5.28 l
Nožičky: 4 nastaviteľné nožičky

Sušička AEG T8DBC49SC s kapacitou na 9 kg bielizne ponúka energetickú triedu A++, invertorový motor a veľký LCD displej. Je skutočne úsporná, nakoľko jej ročná spotreba je uvedená na hodnote 259 kWh.

Ochrana oblečenia so sušičkou prádla AEG T8DBC49SC 
Funkčné oblečenie. Hodváb. Vlna. Garantujeme, že s programami šitými na mieru môžete dať do sušičky bez obáv čokoľvek. Len systém AbsoluteCare® ponúka programy prispôsobené všetkým druhom materiálov. Dosiahnete vynikajúce výsledky, postaráte sa o oblečenie a ochránite ho pred poškodením.

So sušičkou AEG T8DBC49SC máte bezpečné sušenie pri nízkych teplotách
Sušička AEG T8DBC49SC s technológiou SensiDry® sušia pri nízkych teplotách a využívajú precízne senzory na monitorovanie cyklu sušenia. Odevy tak nebudú nikdy vystavené zbytočnému teplu a dlhšie si zachovajú štruktúru, ktorú mali ako úplne nové. Nízka teplota navyše pomáha šetriť energiu.

Úspora času vďaka sušičke AEG T8DBC49SC s tepelným čerpadlom

Naše sušičky disponujú technológiou ProSense®, ktorá používa pokročilé senzory vlhkosti a teploty na úpravu času sušenia a spotreby energie pre každú veľkosť náplne - či ide o dennú alebo týždennú dávku bielizne. To šetrí čas a energiu, pričom jemne chráni oblečenie, ktoré milujete a nosíte každý deň.

Efektívnejší s bezžmolkovým filtrom AEG T8DBC49SC ho má tiež

Filtračným systémom ÖKOFlow disponujú iba AEG sušičky. Ide o extrémne účinný filter s jednoduchým prístupom a čistením. Bežné sušičky majú niekoľko filtrov. Ak ich nevyčistíte všetky, zvýši sa spotreba energie. S iba jedným filtrom vysuší každý AEG spotrebič každú dávku bez námahy a zachová si účinnosť a energetickú úspornosť.

Krátke cykly sušenia? Poznáme výhody. Starostlivosť bude o poznanie lepšia

Vďaka vylepšenému prúdu vzduchu sušia. Sušička bielizne AEG T8DBC49SC rýchlejšie a účinnejšie ako tradičné sušičky s tepelným čerpadlom. Takže bude o vaše oblečenie lepšie postarané napriek kratším cyklom sušenia.

  

Dodatočné parametre

Kategória: Sušičky bielizne
Záruka: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: