Recenzia Hama uRage Reaper 600

Herná myš pre náročných hráčov: uRage Reaper 600

HAMA uRage Reaper 600 je herná myš navrhnutá pre náročných hráčov, ktorí požadujú presnosť, rýchlosť a spoľahlivosť. Ponúka širokú škálu funkcií, vďaka ktorým je ideálna pre hranie hier rôznych žánrov.

 

Precízne sledovanie pohybu s vysokým rozlíšením

Srdcom myši je snímač Avago Pixart PMW 3335 s maximálnym rozlíšením 32 000 DPI, ktorý zaručuje presné sledovanie pohybu aj pri najrýchlejších hrách. Vďaka tomu môžete ľahko zasiahnuť ciele a dominovať na bojisku. Rozlíšenie si môžete upraviť v šiestich krokoch od 400 do 32 000 DPI, aby ste našli ideálne nastavenie pre váš herný štýl a preferencie.

 

20240523_123652_2

 

Programovateľné tlačidlá pre rýchle akcie

Myš má 8 programovateľných tlačidiel, ktoré môžete nastaviť tak, aby ste k nim mali rýchly prístup k svojim obľúbeným makrom a skratkám. To Vám umožňuje zefektívniť herný proces a získať konkurenčnú výhodu. Makrá vám umožňujú automatizovať zložité sady príkazov, čím ušetríte čas a zvýšite efektivitu.

 

 20240523_123723_1

 

Prispôsobiteľné RGB podsvietenie pre atmosféru

Myš má plne prispôsobiteľné RGB podsvietenie, s ktorým si môžete vytvoriť vlastnú hernú atmosféru. Vyberte si z 16,8 milióna farieb a rôznych efektov podsvietenia, aby ste vyjadrili svoj herný štýl a doplnili herné prostredie.

 

 Snímka obrazovky 2024-05-24 091828_1

 

Ergonomický dizajn pre pohodlné hranie

Myš má ergonomický dizajn, ktorý padne pohodlne do ruky a znižuje únavu aj pri dlhom hraní. Vďaka tomu sa môžete plne sústrediť na hru a dosahovať najlepšie výsledky.

 

 Snímka obrazovky 2024-05-24 094311

 

Výhody:

Vysoké rozlíšenie a presné sledovanie pohybu

Nastaviteľné DPI a programovateľné tlačidlá

RGB podsvietenie

Ergonomický dizajn

Odolný kábel

Kompatibilná s PC, PlayStation 4 a Xbox One

Príjemná na dotyk 

 

Nevýhody:

Systém na konfiguráciu tlačidiel je ťažšie zrozumiteľný

Klikavý zvuk tlačidiel môže byť pre niekoho nepríjemný

 

Záver

HAMA uRage Reaper 600 je vynikajúca herná myš, ktorá ponúka širokú škálu funkcií za prijateľnú cenu. Je ideálna pre náročných hráčov, ktorí požadujú presnosť, rýchlosť a spoľahlivosť. Ak vám nevadí klikavý zvuk tlačidiel a trocha komplikovanejší softvér na konfiguráciu tlačidiel, je to skvelá voľba pre hranie hier na rôznych platformách.