Liebherr chladničky, mrazničky a vinotéky

Liebherr - výhody

Technológie v chladiacich zariadeniach Liebherr

BioFresh

BioFresh zaisťuje optimálnu teplotu na skladovanie potravín. Nastaviteľná regulácia na rôzne druhy potravín zaisťuje predĺženie trvanlivosti na maximum. S patentovanou technológiou BioFresh budú potraviny, ktoré sú bohaté na vitamíny a minerály, skladované pri správnej teplote a ideálnej vlhkosti vzduchu. Čestvosť ovocia a zeleniny, mäsa, rýb a mliečnych výýrobkov tak ostanú čerstvé výrazne dlhšie v chladničkách Liebherr než v klasických chladničkách.

 

SmartFrost

SmartFrost technológia v chladiacich zariadeniach Liebherr zabezpečí rovnomerné rozloženie teploty v mraziacej časti. Vďaka tejto technológii sa zníži vytváranie námrazy.

 

StopFrost

Technológia StopFrost redukuje tvorbu námrazy v Liebherr spotrebičoch na minimum.

 

DuoCooling

Liebherr DuoCooling DuoCooling technológia ponúka dva samostatne regulovateľné chladiace okruhy. Pokiaľ idete na dovolenku a chcete vypnúť chladničku, no mraziacu časť potrebujete mať v prevádzke – technológia DuoCooling od Liebherr je pre vás efektným riešením.

Liebherr - výhody nákupu v SALT ELEKTRO

  

Všetky spotrebiče Liebherr

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie