Liebherr IKG 5Z1ea3 + Záruka 5 rokov + 10 r. na kompresor

Kód: SE2242
6 hodnotení
Značka: LIEBHERR
ZADARMOZADARMO
liebherr ikg 5z1ea3
€959
Na objednávku

NAKÚPTE ELEKTRONIKU A DOMÁCE SPOTREBIČE VÝHODNEJŠIE

Vstavaná chladnička –  kombinovaná, Čistý objem celkom (l): 264, Čistý objem chlad. časti celkom (l): 183, Čistý objem mraz. časť (l): 81, E, Spotreba el. energie za 365 dní (kW/h): 228, Hlučnosť (dB): 35, Počet chlad. okruhov: 2, Systém chladenia: dynamický, Doba skladovania pri výpadku prúdu (h): 11, EasyFresh, DuoCooling, Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox, Dotykový displej, Miesto pre plech na pečenie, Systém PowerCooling, SuperSilent, LED stropné osvetlenie, Zarážka dverí, Oddelená regulácia teploty, Priečinok EasyFresh na koľajniciach, Filter z aktívneho uhlia FreshAir, Uskladnenie vajec, Vymeniteľné tesnenie dverí, Rozmery (cm): 177.20 × 54.10 × 54.50

Detailné informácie

Podrobný popis

Liebherr, autorizovaný predajca SALT ELEKTRO

liebherr predĺžená záruka

EasyFresh

Garantom maximálnej čerstvosti vo vašej domácnosti je náš priečinok EasyFresh. Nezáleží, či máte nebalené ovocie, zeleninu alebo šťavy: tu optimálne uskladníte všetko. Prostredníctvom potravín sa vďaka hermetickému uzavretiu zvýši vlhkosť vzduchu v priečinku. Takto zostanú potraviny dlho čerstvé.

 

LIEBHERR Re 5220 EasyFresh

 

 DuoCooling – 2 chladiace okruhy

DuoCooling vďaka dvom úplne oddeleným chladiacim okruhom zaručuje, že medzi chladiacou a mraziacou časťou nedochádza k prúdeniu vzduchu. Potraviny nevyschnú a tiež nedochádza k prenosu pachov. A to znamená: Menej vyhadzovania, menej nakupovania, ale väčšia úspora a pohoda.

 

 

PowerCooling

Výkonný systém PowerCooling sa postará o rýchle vychladenie čerstvo uloženého tovaru a rovnomernú teplotu chladenia v celom interiéri. Filter z aktívneho uhlia FreshAir integrovaný vo ventilátore čistí cirkulujúci vzduch a viaže nepríjemné pachy. Funkcia pripomienok v riadení indikuje, kedy treba vymeniť filter.

 

Liebherr PowerCooling

 

Miesto pre plech na pečenie

Chcete, aby váš upečený ovocný koláč zostal čerstvý? Alebo pripravená pizza, ktorú vložíte do rúry na pečenie až neskôr? Tak zasuňte plech na pečenie jednoducho do vašej chladničky Liebherr – ponúka dostatok priestoru na uskladnenie plechu na pečenie. Obzvlášť praktické: Plech na pečenie môžete zasunúť a vytiahnuť pri otvorení dvier na 90°.

 

 

VarioSpace

Chcete, aby váš upečený ovocný koláč zostal čerstvý? Alebo pripravená pizza, ktorú vložíte do rúry na pečenie až neskôr? Tak zasuňte plech na pečenie jednoducho do vašej chladničky Liebherr – ponúka dostatok priestoru na uskladnenie plechu na pečenie. Obzvlášť praktické: Plech na pečenie môžete zasunúť a vytiahnuť pri otvorení dvier na 90°.

 

Liebherr VarioSpace

 

Liebherr IKG 5Z1ea3 vstavaná chladnička

 • SmartFrost: áno

 • Úspornosť: E

 • Farba: Variabilná

 • Výška (cm): 177.20

 • Šírka (cm): 54.10

 • Hĺbka (cm): 54.50

 • Spotreba elektrickej energie za 365 dní: 228.10

 • Hlučnosť (dB): 35.00

 • Počet chladiacich okruhov: 2

 • Systém chladenia: dynamický

 • Doba skladovania pri výpadku prúdu (h): 11

 • Čistý objem celkom (l): 264

 • Čistý objem chladničky (l): 183.00

 • Čistý objem mrazničky (l): 81.00

 • Zmrazovacia kapacita za 24 h(kg): 6

Dodatočné parametre

Kategória: Vstavané chladničky
Záruka: 2 + 3 roky po registrácii na stránke Liebherr

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako špecialista na chladiace a zmrazovacie zariadenia, značka Liebherr už vyše 60 rokov vyvíja a vyrába trvalo inovatívne a presvedčivé produktové riešenia. Dôvera našich zákazníkov je pre nás každodenným popudom ďalej pracovať na kvalitných výrobkoch. Pri žiadnom inom výrobcovi v oblasti veľkých elektrospotrebičov sa nerozhoduje tak veľa spotrebiteľov ostať pri novom nákupe verný svojej značke ako značke Liebherr.

Aby sa zaručila spoľahlivosti všetkých produktov, v Liebherr používajú pri výrobe zariadení len tie najkvalitnejšie materiály a komponenty. Už v procese výroby sa pri každom zariadení intenzívne kontroluje kvalita a funkčnosť. Pretože zariadenia sa stále vyvíjajú a všetky komponenty sa optimalizujú a spracúvajú až do detailov, zaručujeme príslovečnú kvalitu Liebherr. SALT ELEKTRO je autorizovaným predajcom chladiacej a mraziacej techniky Liebherr s vyškolenými predajcami.

 

✔️ SALT ELEKTRO je autorizovaným predajcom Liebherr na Slovensku.

✔️ V našej kamennej predajni máme Liebherr showroom chladiacej a mraziacej techniky.

✔️ Predajcovia bielej techniky sú školení vo výrobných závodoch Liebherr v Rakúsku. 

✔️ Poskytujeme 2 + 3 roky záruku na všetky spotrebiče Liebherr do domácnosti.

✔️ Ponúkame taktiež 3-ročnú záruku na gastro spotrebiče (profesionálne spotrebiče Liebherr).