iRobot Roomba i7 (7156)

Kód: SE1050
Neohodnotené
Značka: iRobot
ZadarmoZadarmo
iRobot Roomba i7 (7156)
€549
Na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Robotický vysávač Roomba i7 je jediným robotickým vysávačom, ktorý sa naučí pôdorys vašej domácnosti a zapamätá si jednotlivé miestnosti, takže si môžete určiť, ktoré miestnosti sa majú povysávať a kedy. Alebo zvolíte vysávanie celej domácnosti.
  • Plne nabitá Roomba i7 dokáže vysávať až 75 minút, potom sa automaticky vráti na nabíjaciu stanicu, kde sa dobije, aby mohla pokračovať a povysávať všetky miestnosti.
  • Cez inteligentný telefón si nastavíte, ktoré miestnosti a kedy sa majú vysávať. Nastavte vlastnosti vysávania, alebo cez report Clean Map sledujte, kde všade váš iRobot Roomba i7 7156 vysávala. Nechýbajú ani štatistiky, história a push správa po ukončení vysávania.
  • V porovnaní s AeroVac systémom Roomba zo série 600, prináša iRobot Roomba i7 až 10-krát vyšší výkon vysávania na vyčistenie usadenej špiny, nečistôt a zvieracích chlpov z podláh a kobercov.

  • Vysávač iRobot Roomba i7 7156 automaticky prispôsobí zdvih čistiacej hlavy pre zabezpečenie optimálneho výkonu a plynulo prechádza medzi pevnými podlahami, menšími rohožami, dlažbou, kobercami a inými typmi podláh.
  • Senzory Dirt Detect upozornia Roombu i7 na väčšie množstvo znečistenia a tá strávi viac času čistením týchto viac znečistených oblastí, až kým nie sú úplne čisté.
  • Dve gumené kefy na rôzne povrchy zachytia dlhé a krátke zvieracie chlpy bez toho, aby sa na kefy namotali. Výkonné vysávanie spolupracuje s vysokoúčinným filtrom, ktorý zachytí až 99 % psích a mačacích alergénov.
  • Zásobník robota Roomba i7 a usadený prach v ňom sa dá ešte jednoduchšie očistiť opláchnutím zásobníka pod tečúcou vodou.
  • Pomocou virtuálnej steny Dual Mode vytvorte neviditeľnú bariéru, ktorú Roomba neprekročí, alebo vytvorte ochrannú zónu, do ktorej Roomba i7 nevstúpi.


Špecifikácia robotického vysávača iRobot Roomba i7 (7156):
Rozmery robota: 33,5 x 9,3 cm
Hmotnosť robota: 3,4 kg
Doba nabíjania: 90 minút
Filter: Vysokoúčinný
Výdrž batérie: až 75 minút
Typ batérie: Líthium Ion
Objem zásobníka: 0,6 litra
Typ zásobníka: Umývateľný
Maximálne pokrytie: 185 m2
Maximálna výška prahu: 2 cm
Hlučnosť: 58 dB

Obsah balenia:
iRobot Roomba i7
Nabíjacia stanica Home Base
Sieťový kábel
Virtuálna stena Dual Mode Virtual Wall (2 alkalické AA batérie pribalené)
1 extra filter
1 extra bočná kefka


Garancia jednoduchej reklamácie


Pri reklamácii produktov iRobot zakúpených v predajni alebo e-shope SALT ELEKTRO máte možnosť využiť bezplatný zvoz reklamovaného robota priamo od vás z domu a následný dovoz opraveného robota priamo k vám domov. To všetko bezplatne a veľmi jednoducho. Viac informácií o zadaní reklamácie iRobot (služba Pick & Return) nájdete tu.


Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: