HAIER HW80-B14959U1 + HD90-A3979 + 5 rokov záruka

Kód: SE2268
1 hodnotenie
Značka: Haier
ZADARMOZADARMO
HAIER HW80 B14959U1 + HAIER HD90 A3979
€1 359
Tovar na objednávku

Set spotrebičov – práčka + sušička

Detailné informácie

Podrobný popis

HAIER HW80-B14959U1

Práčka spredu plnená – energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: odložený štart, váž. spotreba vody na cyklus 44 l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 8kg, váž. spotreba energie 47 kWh/100 cyklov, 1330ot./min pri odstreďovaní, rozmery: 59.5×85×49 cm (Š×V×H), hmotnosť 65kg
 • Aplikácia hOn a Wifi pripojenie
 • Veľká kapacita bubna
 • Konektivita Wifi a aplikácia hOn
 • I-Time
 • Automatická detekcia hmotnosti
 • Refresh
 • Pillow drum
 • Antibakteriálne ošetrenie

 

I-Pro Series 5

Rad práčok I-Pro Series 5 ponúka riešenia šité na mieru, takže si môžete doma užiť prania na profesionálnej úrovni. Vďaka ich veľkorysým kapacitám, dokonca aj v úzkych SLIM prevedeniach, a celej sade špecializovaných programov, sú výsledky vždy profesionálne s garantovanou dokonalou hygienou pre vaše oblečenie. I-Pro Series 5 je poháňaný inovatívnym motorom Direct Motion, patentovanou vstavanou technológiou, ktorá zaisťuje vynikajúcu spoľahlivosť, mimoriadne tichá prevádzka a presný pohyb bubna s vnútorným priemerom 525 mm. Navyše sú tieto práčky vybavené jedinečnými funkciami od Haier, ako sú možnosť upravovať čas prania pomocou funkcie I-Time a cyklus pre osvieženie bielizne Refresh. A čo viac, práčky sa môžu pripojiť pomocou Wifi k aplikácii hon na získanie rozšírenej ponuky funkcií.
 
 
 

Prispôsobte si pranie podľa vašich potrieb

Práčka navrhované na prispôsobenie sa vášmu životu. Pripojená k Wi-Fi, s možnosťou mnohých osobných nastavení a prispôsobená vašim potrebám. To všetko vďaka aplikácii hon, v ktorej je možné prispôsobiť osobné nastavenia práčky.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Pôsobivá kapacita prania

Vďaka svojej mimoriadne veľkej kapacite ponúka práčka Haier I-Pro Series 5 perfektné riešenie prania pre veľké rodiny alebo pre hromadné bielizeň. S veľkým priemerom bubna, jedným z najväčších na trhu, s výškou 525 mm a pôsobivú prác kapacitou až 10 kg. Je vhodný pre všetky typy odevov: veľké, malé i jemné.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Prepojené s vašimi potrebami

Nová aplikácia hon od Haier je tu. Vďaka neustálym aktualizáciám vám poskytuje iba tie najlepšie funkcie vo svojej triede a výsledky šité na mieru. Ponúka vám jednoduchý výber z viac ako 60 špecializovaných cyklov pre každý typ látky. Získate prístup k praktickým tipom pre ošetrenie škvŕn a ad hoc tipom na typ a množstvo pracieho prostriedku. Môžete si tiež vybrať ten správny okamih pre začatie pranie podľa predpovede počasia. S aplikáciou hon môžete neustále sledovať účinnosť a spotrebu a dostávať návrhy, ako je optimalizovať. Máte tiež prístup k plánovanie údržby práčky, aby bola zachovaná jej spoľahlivosť a perfektný výkon aj v priebehu času. To všetko s možnosťou kedykoľvek spravovať a kontrolovať stav pranie, a to aj mimo domova, a prijímať oznámenia o ukončení cyklu. Objavte všetky výhody, ktoré vám ukážu, že aplikácia Hon je vaším najväčším spojencom pre získanie profesionálnych výsledkov.
 
 
 

Práčka s dlhou životnosťou

Motory Direct Motion od Haier boli navrhnuté a vyrobené tak, aby vydržali. Pri prevádzke bez remeňa je motor priamo pripojený k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie, zvyšuje životnosť a znižuje spotrebu energie a vody. S medzinárodným patentom je najlepší vo svojej kategórii a vďaka priamemu ovládanie jeho pohybov je schopný simulovať aj to najjemnejšie ručné pranie. Pre túto vysoko kvalitnú konštrukciu ponúka spoločnosť Haier 11 ročnú záruku na všetky motory Direct Motion.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Doba prania na základe vašich potrieb

Múdra funkcie "I-Time" od spoločnosti Haier vám umožní doladiť dĺžku prania tak, že ju môžete skrátiť alebo predĺžiť podľa svojich skutočných potrieb.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Vysoká účinnosť s automatickým vážením

Digitálne interné váhy váži vašu bielizeň a podľa toho automaticky upravujú spotrebu vody a dĺžku cyklu. To spolu s motorom Direct Motion, ktorý je ideálny aj pre ľahšie zaťaženie, zaručuje vynikajúce výsledky a minimálnu spotrebu energie. Ďalšie šikovné riešenie od spoločnosti Haier, ktoré skutočne prináša zmenu.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Profesionálne výsledky doma

Program Refresh osvieži vaše oblečenie, dokonca aj to jemné, vysoko efektívnym a inovatívnym spôsobom, pomocou technológie pary, ktorá odstráni pachy, jemný prach a alergény a zároveň zmierni pokrčenia a zmäkčí tkaniny.
 
 
 

Osobitná pozornosť na jemnú bielizeň

Bubon práčky Haier ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie látky zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je periete. Špeciálne vankúšiky v tvare vankúše umožňujú vašej bielizni pri otáčaní bubna jemne kĺzať po povrchu, nezachytáva látku a nezhoršovať jej kvalitu. Vďaka tomu si môžete vaše oblečenie užívať dlhšie ako nové.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Antibakteriálne ošetrenie pre čistejšie práčku

Exkluzívny materiál Haier chráni najcitlivejšie oblasti vašej práčky. Antibakteriálne ošetrenie (ABT®) od Haier chráni pred plesňami a baktériami, ktoré sa tvoria v najviac citlivých oblastiach, ako je zásuvka na prací prostriedok a tesnenie dvierok. Pre hygienickejšie cyklus prania až o 99%.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Široký otvor pre ľahšie plnenie

So šírkou 36 cm je otváranie dverí tejto práčky jedným z najväčších na trhu. Dvierka bola špeciálne navrhnutá tak, aby ich bolo možné otvoriť do širokého uhla, pre ľahšie plnenie a vyberanie objemných kusov, na rozdiel od dverných otvorov s bežným rozmerom.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Posvieťte si na to

Vďaka praktickému vnútornému osvetlenie bubna môžete bielizeň ľahko vložiť a vyložiť, bez toho aby ste po sebe čokoľvek zanechali. Rozlúčte sa s hľadaním stratených ponožiek!
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Určite si sami koniec cyklu

Neuveriteľne pohodlná funkcia, ktorá vám umožní zvoliť, kedy chcete dokončiť svoj prací cyklus. Jednoducho sa rozhodnite, kedy chcete svoj cyklus ukončiť a práčka automaticky vypočíta počiatočný čas. Takže teraz si môžete byť istí, že vaša bielizeň zapadá do vášho života, a nie naopak!
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Viac hygieny pre vaše bielizeň

Neuveriteľne užitočný systém Smart Dual Spray od spoločnosti Haier je systém automatického čistenia vašej práčky, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Tým sa nielen zaistí hygienickejšie pranie bielizne, ale tiež sa zlepší dlhodobá životnosť vašej práčky.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Funkcia Washing-Lens

Aplikácia hon vám umožní usporiadať si šatník v aplikácii. Funkcia Washing-Lens dekóduje symboly pranie na vašom oblečení, vytvorí virtuálny šatník a poskytne najlepšie odporúčanie pre pranie akéhokoľvek odevu.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Trieda A

Výber práčky triedy A od spoločnosti Haier znamená úsporu energie, zvýšenie efektivity výkonu a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Zníženie spotreby energie najmenej o 51% v porovnaní triedou G.

 

 

 


 

Sušička bielizne HAIER HD90-A3979

 • Invertorový motor
 • Osvetlenie bubna
 • I-Time
 • Energetická trieda A+++
 • Nastaviteľný začiatok cyklu
 • I-Refresh
 • Technológia tepelného čerpadla
 • Pilow drum - Bubon s vankúšikmi pre jemné textílie

 

HAIER HD90-A3979

  

I-Pro Series 7

Bubnové sušičky Haier I-Pro Series 7 boli vytvorené tak, aby poskytovali profesionálne výsledky sušenia v pohodlí vášho domova. Každá z funkcií bola navrhnutá tak, aby zlepšovala výkon a súčasne znižovala hluk a spotrebu energie, šetrila váš čas a dokonca vám umožňovala doladiť dobu trvania vašich sušiacich cyklov. Preto je Haier I-Pro Series 7 skutočne sérií pre tých, ktorí požadujú špičkové výsledky sušenia v kratšej dobe bez akýchkoľvek kompromisov.
 
 
 

Moderné technológie, bezkonkurenčný výkon

Odborne skonštruované invertorové motory v bubnových sušičkách boli vyrobené tak, aby ich výdrž bola čo najdlhšia. Absencia uhlíkových kief výrazne znižuje trenie, čo znamená menšiu vibrácie a väčšiu úsporu energie.
 
 
 HAIER HD90-A3979
 

Ďalšia inovácia od spoločnosti Haier

Už nemusíte hľadať stratené ponožky. Vďaka šikovnému vnútornému osvetlenie bubna môžete ľahko vložiť a vybrať bielizeň, bez toho aby ste za sebou niečo zanechali.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Predĺžte čas sušiacich cyklov pre dôkladnejšie vysušenie

I-Time je funkcia, pomocou ktorej môžete pridať čas k zvolenému cyklu, aby ste mohli podľa potreby vysušiť bielizeň dôkladnejšie. Dobu cyklu je možné predĺžiť stlačením tlačidla I-Time. Vybrané programy, v ktorých je možné túto funkciu použiť, predlžujú rôzne čas v závislosti od dĺžky pôvodného cyklu.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Výnimočný výkon vďaka presnej práci

Bubnové sušičky s energetickou triedou A+++ spotrebovávajú až o 60% menej energie v porovnaní s inými sušičkami na trhu s energetickou triedou A. Jedná sa o najvyššie hodnotenie energetickej účinnosti na trhu. Vďaka modernej výrobe produktov s maximálnou účinnosťou sú naše sušičky dlhodobo tou najlepšou voľbou na trhu.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Prispôsobte bielizeň svojmu programu, nie naopak

Inteligentná funkcie, ktorá vám umožňuje naprogramovať sušičku tak, aby začala cyklus v čase, ktorý vám vyhovuje. Už nemusíte váš denný program prispôsobovať mokrému prádlu, sušička sa o všetko postará za vás.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Profesionálne výsledky s I-Refresh

Program I-Refresh revitalizuje vaše textílie vďaka teplému vlhkému vzduchu vytvorenému z vody uložené v zásuvke. Presne upravuje teplotu vnútri bubna, aby zabezpečil najlepšie výsledky sušenia a zároveň poskytol šetrnú starostlivosť o odevy. Bielizeň je tak zmäkčené, zbavené pachov, pokrčenie a jemného prachu.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Sušička, ktorá suší vaše bielizeň teplom

Technológia tepelného čerpadla šikovne šetrí teplo vnútri bubna sušičky a nielen že tak znižuje spotrebu energie až o 50%, ale tiež oproti bubnovej sušičke zaisťuje oveľa lepšiu starostlivosť. Môžete používať viac ako jeden zo svojich spotrebičov súčasne (napríklad sušiť a prať dve várky bielizne zároveň) bez toho aby ste museli mať strach z mesačného vyúčtovania.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Udržuje aj tie najjemnejšie látky ako nové

Sušičky Haier poskytujú prémiovú starostlivosť o textílie vďaka polštářovému povrchu bubna tak, aby tento šetrný systém zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie látky zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je sušíte. Vďaka špeciálnym vankúšom vaše bielizeň pri otáčaní bubna jemne kĺže po povrchu, látka sa nikdy nezachytáva, čo prispieva k zachovaniu jej kvality.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Ľahký prístup pre lepšiu údržbu

Nový filtračný systém Haier umožňuje užívateľovi ľahko zbierať vlákna a uvoľnenú bavlnu na jednom mieste vďaka trojvrstvové konštrukcii. Umiestnenie filtra je cenené pre veľmi jednoduchú obsluhu.
 
 
 

HAIER HD90-A3979

Hmotnosť a rozmery
Hmotnosť 51 kg
Šírka 595 mm
Hĺbka 600 mm
Sila
Energetická účinnosť A+++
Ročná spotreba energie 193 kWh
Vstupné striedavé napätie 220 - 240 V
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50/60 Hz
Spotreba energie 1,58 kWh
Zdroj tepla Elektrický
Typ konektora Typ F
Stupnica energetickej účinnosti A +++ až D
Dizajn
Farba Biela
Systém vkladania Predné plnenie
Systém ovládania Otočné, Dotyk
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Vstavaný displej Áno
Objem bubna 112 L
Farba dverí Čierna
Materiál bubna Nerezová oceľ
Typ displeja LED
Uchytenie dverí Ľavý
Technológia prevodníka Áno
Štýl dvierok Sklené dvere
Umiestnenie spotrebiča Voľne stojaci
Výkon
Hlučnosť 66 dB
Množstvo programov pre sušenie 14
Trieda účinnosti sušenia B
Menovitá kapacita 9 kg
Ergonómia
Detský zámok Áno
Odložený štart 24 h
Bzučiak Áno
Vnútorné osvetlenie bubna Áno
LED indikátor priebehu programu Áno
Odložený štart Áno
Nastaviteľné nohy Áno
Indkácia zostávajúceho času Áno
NFC Nie
Wi-Fi ovládanie Nie
Programy sušenia
Program sušenia vlny Áno
Údaje o balení
Hmotnosť vrátane balenia 57 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Sety práčka + sušička
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Haier sa už vyše 30 rokov venuje vývoju prémiových spotrebičov, ktoré vyhovujú potrebám tých najnáročnejších zákazníkov. Cieľom v Haier je dodávať najmodernejšie spotrebiče špičkovej kvality, ktoré reagujú na neustále sa meniace potreby moderného domova. Produkty, ktoré poskytujú spotrebiteľom viac času na to, aby sa venovali veciam, na ktorých im záleží.

Spotrebiče HAIER