HAIER HW90-B14979 + HD90-A3979 + 5 rokov záruka

Kód: SE2269
2 hodnotenia
Značka: Haier
ZADARMOZADARMO €1 319 –1 %
HAIER HW90 B14979 S + HD90 A3979
€1 319 –1 % €1 300
Na sklade v e-shope
Set spotrebičov – práčka + sušička

Detailné informácie

Podrobný popis

Práčka HAIER HW90-B14979-S

 • Kvalitné spracovanie a špičkové moderné technológie
 • Tichý motor Direct Motion
 • Steam Plus – ošetrenie parou
 • Smart Dual Spray – dvojité sprchovanie bielizne
 • Funkcia I-time – flexibilná doba prania
 • Pillow Drum – bubon so štruktúrou vankúšikov
 • ABT antibakteriálna ochrana – hygienické a zdravé pranie
 • Osvetlenie bubna

 

I-Pro Series 7

Hlavným cieľom vytvorenie radu práčok Haier I-Pro Series 7 (979 Series) je poskytnutie výsledkov prania na profesionálnej úrovni v pohodlí vášho domova. Každá z funkcií bola navrhnutá tak, aby navyšovala výkon a súčasne znižovala hluk a spotrebu energie, šetrila váš čas a dokonca vám umožňovala upraviť podľa potreby dobu trvania jednotlivých cyklov. Preto sú práčky rady I-Pro Series 7 skvelou voľbou pre tých, ktorí požadujú špičkové výsledky prania bielizne za kratšiu dobu a bez akýchkoľvek kompromisov.
 
 
 

Aj ta najjemnejšia bielizeň bude vyzerať po vypraní ako nová

Bubny práčok Haier ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie tkaniny zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je vyperiete. Špeciálne vankúšiky v bubne sa starajú o to, že vaša bielizeň sa pri otáčaní bubna jemne skĺzne po povrchu, nikde sa nezachytí látku a počas pani nedôjde k poškodeniu jeho kvality.
 
 
HAIER HW90-B14979-S
 

Profesionálna starostlivosť z prostredia domova

Funkcia Refresh osvieži vaše oblečenie novým vysoko efektívnym spôsobom - pomocou technológie mikropar - ktoré odstraňujú pachy, jemný prach i alergény, a zároveň chráni vlákna vášho oblečenia tak, že sa na ňom netvoria záhyby. Za púhych 20 minút sa tak postará bez použitia čistiaceho prostriedku o výsledky rovnaké, ako z profesionálnej čistiarne.
 
 
HAIER HW90-B14979-S
 

Nasvietený bubon pre ešte väčší prehľad

Stratené ponožky už nebudete hľadať - vďaka osvetlenie vnútri bubna nezabudnete ani v práčke ani jeden kúsok bielizne!
 
 
HAIER HW90-B14979-S
 
 

Čistá práčka = čistá bielizeň

Vnútro práčky je pokrytý exkluzívnym materiálom, ktorý chráni jej najcitlivejšie oblasti. ABT antibakteriálna ochrana chráni pred tvorbou plesní a baktérií v citlivých oblastiach, ako je zásuvka na prací prostriedok a tesnenia okienka, pre hygienickejšie pranie.
 
 
 

Vyššia úroveň technológie prania

Táto práčka používa digitálne vnútorné váhy na váženie bielizne, predtým ako sa program spustí, automaticky upraví spotrebu vody a dĺžku cyklu a zaistí tak vynikajúce výsledky. Minimálnu spotrebu potom garantuje motor Direct Motion.
 
 
HAIER HW90-B14979-S
 

Plnou parou vpred proti škvrnám!

Táto šikovná funkcia v práčkach Haier rozptyľuje paru a čistiaci prostriedok vnútri bubna, uvoľňuje vlákna vašej bielizne a lepšie odstraňuje aj zaschnuté nečistoty a škvrny. Uľahčuje tiež žehlenie vášho oblečenia, a tak vám zostáva viac času na veci, ktoré máte radi.
 
 
HAIER HW90-B14979-S
 

Čistá práčka sa postará o hygienickejšie pranie

Užitočný systém čistenia Smart Dual Spray je automatický systém čistenia vašej práčky, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Nielen, že zabezpečí hygienickejšie pranie bielizne, ale tiež zlepší dlhšiu životnosť práčky!
 
 
HAIER HW90-B14979-S 
 

Spoľahlivý, efektívny, jednoduchý - motor Direct Motion

Motor Direct Motion bez pásu je priamo pripojený k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie, predlžuje jeho životnosť a zároveň znižuje spotrebu energie a vody (až A +++ - 50%).
 
 
 
 

Flexibilita v nastavenie dĺžky cyklu

Inteligentna funkcia I-Time ponúka možnosť úpravy dĺžky pracích cyklov podľa vašich preferencií. Dĺžku cyklu tak môžete skrátiť tak, aby ste pohodlne stíhali ďalšie naplánované aktivity.
 
 
 

 

 


 

 

Sušička bielizne HAIER HD90-A3979

 • Invertorový motor
 • Osvetlenie bubna
 • I-Time
 • Energetická trieda A+++
 • Nastaviteľný začiatok cyklu
 • I-Refresh
 • Technológia tepelného čerpadla
 • Pilow drum - Bubon s vankúšikmi pre jemné textílie

 

HAIER HD90-A3979

  

I-Pro Series 7

Bubnové sušičky Haier I-Pro Series 7 boli vytvorené tak, aby poskytovali profesionálne výsledky sušenia v pohodlí vášho domova. Každá z funkcií bola navrhnutá tak, aby zlepšovala výkon a súčasne znižovala hluk a spotrebu energie, šetrila váš čas a dokonca vám umožňovala doladiť dobu trvania vašich sušiacich cyklov. Preto je Haier I-Pro Series 7 skutočne sérií pre tých, ktorí požadujú špičkové výsledky sušenia v kratšej dobe bez akýchkoľvek kompromisov.
 
 
 

Moderné technológie, bezkonkurenčný výkon

Odborne skonštruované invertorové motory v bubnových sušičkách boli vyrobené tak, aby ich výdrž bola čo najdlhšia. Absencia uhlíkových kief výrazne znižuje trenie, čo znamená menšiu vibrácie a väčšiu úsporu energie.
 
 
 HAIER HD90-A3979
 

Ďalšia inovácia od spoločnosti Haier

Už nemusíte hľadať stratené ponožky. Vďaka šikovnému vnútornému osvetlenie bubna môžete ľahko vložiť a vybrať bielizeň, bez toho aby ste za sebou niečo zanechali.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Predĺžte čas sušiacich cyklov pre dôkladnejšie vysušenie

I-Time je funkcia, pomocou ktorej môžete pridať čas k zvolenému cyklu, aby ste mohli podľa potreby vysušiť bielizeň dôkladnejšie. Dobu cyklu je možné predĺžiť stlačením tlačidla I-Time. Vybrané programy, v ktorých je možné túto funkciu použiť, predlžujú rôzne čas v závislosti od dĺžky pôvodného cyklu.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Výnimočný výkon vďaka presnej práci

Bubnové sušičky s energetickou triedou A+++ spotrebovávajú až o 60% menej energie v porovnaní s inými sušičkami na trhu s energetickou triedou A. Jedná sa o najvyššie hodnotenie energetickej účinnosti na trhu. Vďaka modernej výrobe produktov s maximálnou účinnosťou sú naše sušičky dlhodobo tou najlepšou voľbou na trhu.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Prispôsobte bielizeň svojmu programu, nie naopak

Inteligentná funkcie, ktorá vám umožňuje naprogramovať sušičku tak, aby začala cyklus v čase, ktorý vám vyhovuje. Už nemusíte váš denný program prispôsobovať mokrému prádlu, sušička sa o všetko postará za vás.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Profesionálne výsledky s I-Refresh

Program I-Refresh revitalizuje vaše textílie vďaka teplému vlhkému vzduchu vytvorenému z vody uložené v zásuvke. Presne upravuje teplotu vnútri bubna, aby zabezpečil najlepšie výsledky sušenia a zároveň poskytol šetrnú starostlivosť o odevy. Bielizeň je tak zmäkčené, zbavené pachov, pokrčenie a jemného prachu.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Sušička, ktorá suší vaše bielizeň teplom

Technológia tepelného čerpadla šikovne šetrí teplo vnútri bubna sušičky a nielen že tak znižuje spotrebu energie až o 50%, ale tiež oproti bubnovej sušičke zaisťuje oveľa lepšiu starostlivosť. Môžete používať viac ako jeden zo svojich spotrebičov súčasne (napríklad sušiť a prať dve várky bielizne zároveň) bez toho aby ste museli mať strach z mesačného vyúčtovania.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Udržuje aj tie najjemnejšie látky ako nové

Sušičky Haier poskytujú prémiovú starostlivosť o textílie vďaka polštářovému povrchu bubna tak, aby tento šetrný systém zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie látky zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je sušíte. Vďaka špeciálnym vankúšom vaše bielizeň pri otáčaní bubna jemne kĺže po povrchu, látka sa nikdy nezachytáva, čo prispieva k zachovaniu jej kvality.
 
 
HAIER HD90-A3979
 

Ľahký prístup pre lepšiu údržbu

Nový filtračný systém Haier umožňuje užívateľovi ľahko zbierať vlákna a uvoľnenú bavlnu na jednom mieste vďaka trojvrstvové konštrukcii. Umiestnenie filtra je cenené pre veľmi jednoduchú obsluhu.
 
 
 

HAIER HD90-A3979

Hmotnosť a rozmery
Hmotnosť 51 kg
Šírka 595 mm
Hĺbka 600 mm
Sila
Energetická účinnosť A+++
Ročná spotreba energie 193 kWh
Vstupné striedavé napätie 220 - 240 V
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50/60 Hz
Spotreba energie 1,58 kWh
Zdroj tepla Elektrický
Typ konektora Typ F
Stupnica energetickej účinnosti A +++ až D
Dizajn
Farba Biela
Systém vkladania Predné plnenie
Systém ovládania Otočné, Dotyk
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Vstavaný displej Áno
Objem bubna 112 L
Farba dverí Čierna
Materiál bubna Nerezová oceľ
Typ displeja LED
Uchytenie dverí Ľavý
Technológia prevodníka Áno
Štýl dvierok Sklené dvere
Umiestnenie spotrebiča Voľne stojaci
Výkon
Hlučnosť 66 dB
Množstvo programov pre sušenie 14
Trieda účinnosti sušenia B
Menovitá kapacita 9 kg
Ergonómia
Detský zámok Áno
Odložený štart 24 h
Bzučiak Áno
Vnútorné osvetlenie bubna Áno
LED indikátor priebehu programu Áno
Odložený štart Áno
Nastaviteľné nohy Áno
Indkácia zostávajúceho času Áno
NFC Nie
Wi-Fi ovládanie Nie
Programy sušenia
Program sušenia vlny Áno
Údaje o balení
Hmotnosť vrátane balenia 57 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Sety práčka + sušička
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Haier sa už vyše 30 rokov venuje vývoju prémiových spotrebičov, ktoré vyhovujú potrebám tých najnáročnejších zákazníkov. Cieľom v Haier je dodávať najmodernejšie spotrebiče špičkovej kvality, ktoré reagujú na neustále sa meniace potreby moderného domova. Produkty, ktoré poskytujú spotrebiteľom viac času na to, aby sa venovali veciam, na ktorých im záleží.

Spotrebiče HAIER