ETA Storio 5777 90040 béžová

Kód: ETA577790021
Neohodnotené
Značka: ETA
€22
Na sklade > 5 ks
Kuchynská váha – mechanická, s odnímateľnou misou, retro dizajn, váži do 5 kg s presnosťou na 25 g, s možnosťou voľby medzi jednotkami gram, kilogram, unca a libra, materiál kov, béžová farba, rozmery 21,2 × 24,5 × 24,5 cm (V׊×H), misa súčasťou balenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynská váha ETA STORIO v retro béžovom dizajne ponúka všetko, čo pre hladký priebeh prípravy pokrmov potrebujete. Veľká nerezová misa s objemom 2 litre je vždy pripravená zvážiť až 5 kilogramov potravín. Výslednú hmotnosť jednoducho vyčítate na prehľadnom ciferníku so stupnicou delenou po 25 gramoch. Pokiaľ radi varíte podľa zahraničných receptov, oceníte možnosť odčítať navážené množstvo tiež v jednotkách lb alebo oz.

 

Kuchynská váha ETA Storio 5777 90040 béžová

Mechanická kuchynská váha

Odolné celokovové prevedenie
Maximálna kapacita váhy do 5 kg
Váženie v jednotkách g / kg / lb / oz
Nerezová 2-litrová misa
Elegantný retro dizajn
Protišmykové nožičky zaisťujú stabilitu na pracovnej ploche
Funkcia TARE: nie
Presnosť váženia: 25 g
Ukazovateľ hmotnosti: analógový

Rozmery produktu:
Šírka: 25 cm
Výška: 21.5 cm
Hĺbka: 25 cm
Hmotnosť: 1.07 kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autorizovaný spotrebičov ETA – SALT ELEKTRO

Počas niekoľkých desaťročí prítomnosti značky ETA na slovenskom trhu sa táto značka v maximálnej miere udomácnila a stala sa synonymom pre domáce spotrebiče, a to vďaka svojej spoľahlivosti, dlhej životnosti a dostupnosti.

V súčasnosti sa spoločnosť transformuje na moderne fungujúci subjekt s dôrazom na kvalitu služieb. Spoločnosť prešla mnohými razantnými opatreniami v oblasti systému chodu a nákladov spoločnosti. V súvislosti s tým došlo k centralizácii logistiky do centrálneho skladu. Dôraz je kladený na kvalitu, cenovú dostupnosť produktov, kvalitu služieb v oblasti servisov a zaistenia náhradných dielov.