Gorenje OPTIMAL SERVIS – 5 rokov

Kód: 19821
2 hodnotenia
€40
Na sklade v e-shope

Kupón na bezplatný servis – na 5-ročné obdobie od kúpy výrobku, pre spotrebiče Gorenje: chladničky a mrazničky, práčky a sušičky, umývačky, sporáky, vstavané rúry, indukčné a sklokeramické varné dosky 

Kupón Gorenje OPTIMAL je možné zakúpiť súčasne so spotrebičom Gorenje zakúpeným v predajni SALT Elektro.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zakúpením tohto kupónu – benefitu zákazník získava po dobu ďalších 36 mesiacov (nad rámec zákonnej záručnej lehoty) nárok na bezplatnú opravu nižšie uvedených súčastí výrobku, prácu a výjazd zmluvného servisného technika Gorenje Slovakia, s.r.o. 
Nevzniká však nárok na výmenu výrobku v prípade opakovaných opráv a pod. Zákazník tieto skutočnosti berie na vedomie a s týmito podmienkami súhlasí. 

 

  1. Chladničky a mrazničky - na funkciu chladiaceho okruhu, tj. kompresor (okrem relé, ochrany a elektrickej inštalácie kompresoru), kondenzátor, výparník, filterdehydrátor, kapilára, spojovacie potrubie.

  2. Práčky a sušičky - na celý výrobok. Nevzťahuje sa len na plastové ovládacie prvky, žiarovky, LED osvetlenie a v prípadoch, ktoré sú obsiahnuté v záručných podmienkach (v časti odseku: reklamácia bude zamietnutá...).

  3. Umývačky - na výhrevné teleso, termostat, vypúšťacie čerpadlo, prehrdzavenie nádrže umývačky.

  4. Voľne stojace sporáky a vstavané rúry - na programovateľné hodiny, výhrevné telesá rúry, varné zóny sklokeramických platní, ventilátor, spínače, sklo-keramické varné platne s výnimkou mechanického poškodenia platne spôsobené používaním, ktoré je v rozpore s návodom na obsluhu, funkčnosť plynových horákov, elektrické zapaľovanie horákov, poistky plynových horákov, popraskanie smaltu rúry (netýka sa mechanického poškodenia smaltovaného povrchu, ako napríklad poškriabanie či bežné opotrebovanie pri výsuve plechov s prelismi).

  5. Varné platne sklokeramické a indukčné - na elekronický modul, prepínače, indikátor zvyškového tepla, termostat, varné zóny, poistku, sklokeramickú varnú platňu s výnimkou mechanického poškodenia platne spôsobené používaním, ktoré je v rozpore s návodom na používanie. 

 

Gorenje Optimal servis 5 rokov nie je možné uplatniť pri bežnom opotrebovaní výrobku, alebo jeho častí (filtre, prirodzené zmeny farby plastov, atď.).
Gorenje Optimal servis 5 rokov je možné uplatniť iba na výrobky uvedené na slovenský trh spoločnosťou Gorenje Slovakia, s. r. o. 

 

Podmienkou platnosti Gorenje Optimal servisu 5 rokov je registrácia na https://cc.gorenje.com/sk/formular-predlzenej-zaruky do 14 dní od dátumu zakúpenia výrobku.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Promo a záruky
Záruka: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: