Gorenje NRK6192AC4

Kód: SE770
Neohodnotené
Značka: Gorenje
€539
Tovar na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

  

Gorenje NRK6192AC4

Celkový objem kombinovanej chladničky je 302 litrov, z toho jej chladiacej časti pripadá 203 litrov a mraziacej časti 99 litrov. V chladiacej časti sa nachádzajú 4 sklenené police a k dispozícii je aj držiak na fľaše, polica na fľaše vo dvierkach, 2 police vo dverách chladničky, zásuvka Convert FreshZone a box CrispZone. Mraziaca časť ponúka pre uskladnenie potravín 3 plastové zásuvky.  Skladovacia doba pri poruche alebo výpadku prúdu je 17 hodín, mraziaca kapacita 12 kg/24 h. Pri zmrazení využíva technológiu rýchleho mrazenia Fast Freeze, ktorá mrazí jedlo pri -24 °C pre lepšie zachovanie minerálov. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky je 38 dB.

Technológia NoFrost Plus

Systém NoFrost odstraňuje ľad z mraziacej časti a zabraňuje vysychaniu potravín v chladiacej časti. Tento systém je doplnený o „Plus“, nakoľko je kombinovaná chladnička doplnená aj o IonAir s MultiFlow 360°. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín. Okrem toho sa vďaka tomuto systému v celom spotrebiči nevytvára ľad.

Box CrispZone s Humidity Control

Zásuvka CrispZone s veľkým objemom je navrhnutá tak, aby uchovala čo navjaci živín a predĺžila tak čerstvosť potravín vďaka nízkej teplote a možnosti regulácie úrovne vlhkosti. Ideálna na uskladnenie ovocia a zeleniny. 

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt.

Základné parametre  
Šírka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hĺbka: 59,2 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno
   
Ďalšie vlastnosti
 
Značka: Gorenje
iSmart: Nie
   
Fyzické vlastnosti a farba  
Farba: béžová
Šírka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hĺbka: 59,2 cm
Hmotnosť: 71,5 Kg
   
Hlučnosť  
Maximálna hlučnosť: 38 dB
   
Display/Grafika  
Vstavaný displej: Áno
   
Energetické údaje  
iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 240 kWh
Klimatická trieda: N-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 17 hod.
   
Mraznička  
Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 99 L
Mraziaci výkon: 12 kg/24h
   
Dizajn  
Celkový čistý objem: 302 L
   
Chladnička  
Čistá kapacita chladničky: 203 L
   
Funkcie  
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
   
Čerstvá zóna  
Priehradka Fresh Zone: Áno
   
Ďalšie parametre  
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Chladničky s mrazničkou dole
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jednoduchší, príjemnejší a menej komplikovaný život s každým spotrebičom značky Gorenje. Táto jasná vízia umožnila firme, ktorá vznikla v roku 1950 ako malá dielňa v idylickej dedine Gorenje v Slovinsku, prerásť počas siedmich desaťročí v nadnárodnú spoločnosť a renomovanú medzinárodnú značku. Dnes je Gorenje jedným z najväčších medzinárodných výrobcov domácich spotrebičov a kuchynského nábytku. Výrobky sa predávajú vo viac ako 90 krajinách po celom svete.