Gorenje B1O737E11X

Kód: SE054
Neohodnotené
Značka: Gorenje
ZADARMOZADARMO
Gorenje B1O737E11X
€289
Tovar na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčná vstavaná rúra Gorenje B1O737E11X disponuje rôznymi funkciami pre vylepšenie a zjednodušenie jej prevádzky. Rúra Gorenje B1O737E11X je GentleClose dvierkami s tlmeným zatváraním a praktickým osvetlením vnútorného priestoru. Dvierka sú z dvojitého bezpečnostného skla s 1 reflexnou vrstvou. Ovládanie je elektronické, umiestnené vpredu na sklenenom paneli prostredníctvom zasúvacích gombíkov a IconLed ovládanými programovacími hodinami. 

Pre varenie či pečenie je veľmi dôležitá aj kvalita materiálu. SilverMatte vstavaná rúra Gorenje B1O737E11X je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne zaťaženie či teplo. Bez mikropórov sú povrchy rúr a plechov vysoko odolné voči teplotám, mikrovlnám a pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú odolnosť a výbornú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér vstavanej multifunkčnej rúry vždy čistý a sterilný.

Vstavaná rúra Gorenje B1O737E11X dosiahne teplotu až 200°C už za 6 minút, čím ušetrí 30% času potrebného pre štandardný predohrev. Ideálne pre recepty, ktoré vyžadujú predhriatu rúru. Svetelné a zvukové znamenie vás upozorní, keď rúra dosiahne požadovanú teplotu.Trieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3300 W
Typ čistenia: Parou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 11
   
Ďalšie vlastnosti
 
Značka: Gorenje
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Žiadny
Počet skiel dvierok: 2
   
Fyzické vlastnosti a farba  
Farba: nerez
Šírka: 59,7 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 54,7 cm
Hmotnosť: 29,6 Kg
   
Obsah balenia  
Obsah balenia: rošt
   
Display/Grafika  
Vstavaný displej: Áno
   
Funkcie  
Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Parou
Počet funkcií: 11
   
Konektivita  
Dĺžka kábla: 1,5 m
   
Energetické údaje  
iTrieda energ.účinnosti: A
   
Rúra  
Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Celkový výkon rúry: 3300 W
Teplovzdušná funkcia: Áno


Dodatočné parametre

Kategória: Vstavané rúry
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jednoduchší, príjemnejší a menej komplikovaný život s každým spotrebičom značky Gorenje. Táto jasná vízia umožnila firme, ktorá vznikla v roku 1950 ako malá dielňa v idylickej dedine Gorenje v Slovinsku, prerásť počas siedmich desaťročí v nadnárodnú spoločnosť a renomovanú medzinárodnú značku. Dnes je Gorenje jedným z najväčších medzinárodných výrobcov domácich spotrebičov a kuchynského nábytku. Výrobky sa predávajú vo viac ako 90 krajinách po celom svete.