ETA Gratus Kuliner II 0038 90020 10 rokov záruka na motor

Kód: SE738
20 hodnotení
Značka: ETA
€959 –4 % €919
Na sklade v e-shope

Kuchynský robot – planetárny spôsob miešania, príkon 1500 W, materiál vnútorných prevodov kov, objem misy 6.7 l, materiál misy nerez, počet rýchlostí 8, materiál plášťa nerez, tlačidlo pulse (turbo), plynulá regulácia otáčok, šľahanie, miesenie a hnetenie, hmotnosť 16 kg, miešacia metla, nadstavec na plnenie údenárskych produktov, vtláčadlo, hnetací hák, nadstavec na strúhanie, priehľadný kryt misy, uvoľňovací kľúč, balónová metla, flexi metla, mixér, mlynček na mäso, lis na citrusy/odšťavovač, mlynček na mak, nožová jednotka v tvare s a nádoba

Detailné informácie

Podrobný popis

 

autorizovaný predajca ETA je SALT ELEKTRO Lipany

 

Kuchynský robot ETA Gratus Kuliner II 0038 90020 - 10 rokov na motor

ZAREGISTRUJTE SI ZÁRUKU 10 ROKOV NA MOTOR KUCHYNSKÉHO ROBOTA
https://www.eta.sk/predlzena-zaruka/

 

ETA Gratus Kuliner II 0038 90020

Multifunkčný robot ETA Gratus Kuliner II je praktický pomocník, ktorý si v kuchyni dokáže poriadne zamakať. Masívne celokovové prevedenie mu prepožičiava ohromnú silu, dlhú životnosť a zároveň stabilitu. Výkonný motor (1500 W) so stabilizátorom pritom udržuje nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení.

 

eta gratus kuliner ll

 

O perfektné spracovanie obsahu misy sa postará planetárny systém miešania, ktorý si poradí aj so surovinami v blízkosti stien. Rýchlosť pritom môžete pohodlne a plynule ovládať otočným regulátorom alebo zvoliť funkciu PULSE pre okamžité maximálne otáčky.

 

 

Kľúčové parametre robota ETA Gratus Kuliner II 0038 90020

* Veľmi výkonný 1500 W motor so stabilizátorom udržuje nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení
* Masívne celokovové prevedenie zaisťuje dlhú životnosť a dobrú stabilitu pri prevádzke
* Planetárny systém miešania pre kvalitnejšie a systematickejšie spracovanie obsahu nádoby
* Plynulá regulácia otáčok pre voliteľnú rýchlosť a intenzitu spracovania surovín
* Prehľadný LCD displej s ukazovateľom rýchlosti, výkonu a času
* 10 minútový časovač s následným automatickým vypnutím a zvukovou signalizáciou
* Svetelná signalizácia dosiahnutia maximálneho príkonu a zvuková signalizácia ukončenia funkcie časovača
* Funkcia PULSE pre maximálne otáčky
* Možnosť nastavenia optimálnej výšky nadstavcov pre prácu s menším množstvom surovín v mise
* Inovatívny nadstavec na šľahanie s predĺženou pracovnou časťou zaistí efektívnejšie premiešanie surovín aj u stien misy
* Mlynček na mäso s prítlačnou doskou s tesnením zamedzujúcim vytekaniu šťavy do vnútorných častí výkyvného ramena robota
* Bezpečnostná tepelná poistka sa aktivuje pri preťažení stroja a tak ochráni motor pred zničením
* Protišmykové nožičky zaisťujúce vyššiu stabilitu
* Bezpečnostný systém výkyvného ramena:
• Umožňuje jednoduchú výmenu pracovných nadstavcov
• Obsahuje bezpečnostnú poistku proti nechcenému spusteniu v odklopenej polohe
• Uľahčuje manipuláciu vďaka aretačnej poistke pri odklopenej polohe
* Možnosť umývania jednotlivých nekovových dielov v umývačke na riad
* Priehľadný kryt misy s otvorom pre pridávanie surovín za chodu
* Veľmi rýchle zostavenie pracovných nadstavcov, jednoduché ovládanie a ľahká údržba
* Maximálna hladina akustického hluku je 83 dB(A) re 1pW
* Dĺžka napájacieho kábla 1,2 m

 

Funkcie robota v základnej výbave

* šľahanie
* miesenie
* hnetenie
* mixovanie
* strúhanie (krájanie, trhanie)
* mletie mäsa
* plnenie údenín
* tvorba mäsových trubičiek Kebbe
* pretláčanie strojových cukroviniek
* lisovanie ovocia, bobuľovín a zeleniny
* lisovanie citrusových plodov
* mletie väčšiny druhov obilnín, strukovín a ryže (napr. pšenica, žito, ovos, nelúpaný jačmeň, proso, pohanka, šošovica rôznych odrôd, hrach, cícer, fazuľa, kukurica, pšeno) a príprava alternatívnej bezlepkovej múky z ryže, pohanky, prosa alebo cícera pre osoby trpiace Celiakiou
* mletie maku
* tvorba celej rady dutých cestovín a rezancov (Rigatoni, Penne, Papperdelle, Stelline, Anellini)
* sekanie, drvenie a rozmixovanie surovín na veľmi jemnú konzistenciu
* tvorba domácej zmrzliny, ľadového krému a mrazeného jogurtu
* brúsenie čepelí oceľových nožov a sekáčikov, vrátane tých drahších z tvrdenej ocele a nerezových nožov

 

Príslušenstvo v ETA Gratus Kuliner II 0038 90020

* Veľkokapacitná nerezová misa o objeme 6,7 l, vrátane priehľadného krytu (až 2,5 kg cesta)
* Hnetací hák
* Metla na šľahanie
* Metla na miesenie
* Flexi metla (na krémy a ľahké cestá)
* Hák pre bezlepkové cesto
* Kľúč pre jednoduché nastavenie optimálnej výšky nadstavcov v mise
* Sklenený mixér 1,4 l (nepohlcuje pachy a farby mixovaných potravín)
* Vtláčadlo pre posun väčších kusov surovín do priestoru sekacieho noža a uvoľňovací kľúč
* Nadstavec na strúhanie so 6 diskovými strúhadlami s ochranným úložným obalom + prevodovka na zaistenie optimálnych otáčok
* Mlynček na mäso o priemere 62 mm (4 veľkosti mlecích doštičiek, nadstavec na výrobu údenín, nadstavec na výrobu Kebbe, tvorítko na cukrovinky, vtláčadlo, násypka, uvoľňovací kľúč a čistiaci nástroj)
* Lis na bobuľoviny, ovocie a zeleninu (nádoba na šťavu 0,8 l, čistiaca kefa)
* Citrusovač
* Mlynček na obilniny, strukoviny a ryžu
* Mlynček na mak
* Tvorítka na cestoviny (5 typov)
* Sekáčik potravín
* Nadstavec na výrobu domácej zmrzliny, ľadového krému a mrazeného jogurtu
* Brúska na nože

 

 

Aby bolo spracovanie surovín ešte efektívnejšie, výšku metiel na šľahanie a hákov jednoducho nastavíte presne tak, ako si množstvo surovín v mise žiada. Jednoduchú výmenu nadstavcov vám potom umožní bezpečnostný systém výkyvného ramena, kde samovoľnému spusteniu bráni bezpečnostná poistka.

 

LCD displej zobrazuje aktuálnu rýchlosť, výkon robota a dobu prevádzky. Nechýba ani praktická funkcia časovače s možnosťou nastavenia až na 10 minút. Po uplynutí časového limitu sa robot za sprievodu zvukového signálu automaticky vypne. Prevádzka je tiež sprevádzaná efektnou svetelnou signalizáciou, ktorá vás upozorní tiež na prípadné preťaženie motora.

 

Prácu s robotom vám uľahčí jeho veľmi rýchle zostavenie, jednoduché ovládanie a ľahká údržba – jednotlivé nekovové diely môžete umývať v umývačke riadu.

 

Kvalitná nerezová misa sa pýši skutočne veľkorysým objemom 6,7 l. S pomocou hnetacieho háku, metly na šľahanie a miesenie či špeciálnej flexi metly, pripravíte najrôznejšie druhy tortového a kysnutého cesta, ale tiež polevy, náplne či krémy alebo napr. aj zemiakovú kašu. Gratus Kuliner II to skrátka dokáže rozbehnúť vo veľkom.

Inovatívny šľahací nadstavec s predĺženou pracovnou časťou pritom zaistí efektívnejšie premiešanie surovín aj u stien misy. O maximálny prehľad, bezpečnosť a čistotu v okolí robota sa potom postará priehľadný kryt misy s otvorom na pridávanie surovín za chodu.

 

Bezlepkové cesto je potrebné skutočne dôkladne prepracovať, aby sa suroviny bez lepku, ktorý pôsobí ako spojivo, poriadne prepojili. Tvar háku na bezlepkové cesto je navrhnutý tak, aby lepšie stieral suroviny aj zo steny misy, a tak napomáhal k rovnomernému hneteniu všetkých prísad. Tomu prispieva aj možnosť nastavenia jeho výšky. Bezlepkové cesto pre vás razom prestane byť obávaným strašiakom.

 

Sklenený mixér o objeme 1,4 litra vám pomôže pripraviť koktaily, smoothie, dipy, omáčky alebo krémové polievky bez toho, aby pritom pohlcoval farby či pachy. Je doplnený o vtláčadlo, ktoré posúva suroviny smerom k nožom a napomáha ich rozdrveniu.

 

Vďaka šiestim diskovým strúhadlám veľmi rýchlo spracujete zeleninu a ovocie do šalátov, oriešky a čokoládu do múčnikov alebo rožky na strúhanku. Rovnako jednoducho tak nastrúhate zemiaky alebo syr. Bezpečné uloženie strúhadiel potom zaistí praktický ochranný obal.

 

Za asistencie lisu na ovocie, bobuľoviny a zeleninu si doma vyrobíte čerstvý džús z ríbezlí, čučoriedok, malín alebo uhoriek a paradajok. Na džúsy z citrusových plodov je špeciálne určený citrusovač. Súčasťou balenia je tiež nádoba na šťavu (0,8 l) a čistiaca kefa.

 

S mlynčekom na mäso zvládnete pripraviť mäso na fašírky, hamburgery či bolonskú omáčku. Vďaka štyrom mlecím doštičkám bude výsledná hrubosť vždy podľa vašich predstáv. S ďalšími nadstavcami môžete vytvárať údenárske produkty (klobásky, jaternice) a mäsové trubičky Kebbe či vykúzliť najmenej štyri druhy strojových vianočných cukroviniek.

 

 

Mlynček je navyše po novom vybavený prítlačnou doskou s tesnením, ktoré zamedzuje vniknutiu šťavy do vnútorných častí výkyvného ramena robota.

 

Milujete taliansku kuchyňu? S piatimi tvorítkami na cestoviny, ktoré sú súčasťou mlynčeka na mäso, ľahko pripravíte domáce Lasagne, Penne, Rigatoni, Ditaloni Rigati, Macheroni, Papperdelle, Srelline, Anellini, Lisce i Ditalini. Nielen na cestoviny si navyše môžete namlieť čerstvú múku. Mlynček na obilniny, strukoviny a ryžu oceníte tiež pri príprave bezlepkových pokrmov.

 

Ďalšou praktickou vychytávkou je mlynček na mak. Rovnako ako čerstvá múka, má aj čerstvo namletý mak oveľa výraznejšiu a lepšiu chuť. Vaše múčniky tak budú dokonalé.

 

Malým veľkým pomocníkom je aj prídavný multifunkčný sekáčik, ktorý sa nezľakne ovocia, zeleniny, ani mäsa či syrov. Hravo tiež namelie mak, kávu či orechy a s vervou sa zhostí aj drvenia korenia a sušených byliniek. Obstojí tiež pri výrobe marinád, pesta, pyré, dresinkov a detskej výživy.

 

Malým aj veľkým stravníkom potom vykúzlite úsmev na tvári domácou zmrzlinou. Vďaka špeciálnemu nadstavcu ju vyrobíte rýchlo a jednoducho a navyše budete mať perfektný prehľad o jej zložení. Zdravším, ale nie menej chutným alternatívam tak už nič nebráni.

 

S priloženou brúskou navyše bleskurýchlo nabrúsite všetky kovové nože vo vašej kuchyni. Poradí si s nerezovými nožmi, aj s tými najkvalitnejšími z tvrdenej ocele. Od mýtu, že je brúsenie nožov výhradne práca mužov, sa tak môžete raz a navždy odrezať.

 

Osvedčené recepty s využitím jednotlivého príslušenstva nájdete v kuchárke Šéfkuchár robot, ktorá sa skrýva vo vnútri krabice. Spolu vykúzlite tie najbáječnejšie pokrmy na každú príležitosť.

 

Rozmery produktu:
Šírka: 42 cm
Výška: 38 cm
Hĺbka: 29.5 cm
Hmotnosť: 21.6 kg

Rozmery balíka:
Šírka: 94 cm
Výška: 43 cm
Hĺbka: 48 cm
Hmotnosť: 25.6 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské roboty
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autorizovaný spotrebičov ETA – SALT ELEKTRO

Počas niekoľkých desaťročí prítomnosti značky ETA na slovenskom trhu sa táto značka v maximálnej miere udomácnila a stala sa synonymom pre domáce spotrebiče, a to vďaka svojej spoľahlivosti, dlhej životnosti a dostupnosti.

V súčasnosti sa spoločnosť transformuje na moderne fungujúci subjekt s dôrazom na kvalitu služieb. Spoločnosť prešla mnohými razantnými opatreniami v oblasti systému chodu a nákladov spoločnosti. V súvislosti s tým došlo k centralizácii logistiky do centrálneho skladu. Dôraz je kladený na kvalitu, cenovú dostupnosť produktov, kvalitu služieb v oblasti servisov a zaistenia náhradných dielov.