Black Friday

Black Friday 2022 na SaltElektro.sk

Pre našich zákazníkov sme sa rozhodli vytvoriť akciovú ponuku na vybrané spotrebiče. Môžete sa tešiť na desiatky zliav nielen na elektrospotrebiče, ale aj na výrobky a príslušenstvo do domácnosti. Black Friday v roku 2021 štartujeme 25. novembra a bude pokračovať do 27. novembra.

Kedy je Black Friday v roku 2022?

Black Friday (slovensky Čierny piatok), ako celosvetový sviatok najvýhodnejších nákupov, pripadne v roku 2022 na dátum 25. 11. 2022. 

Čierny piatok v predajni SALT Elektro Lipany

V kamennej predajni SALT Elektro Lipany bude pripravená omnoho širšia ponuka akciových ponúk a zliav ako v internetovom obchode. Ceníme si svojich zákazníkov natoľko, že počas BLACK FRIDAY 2022 ponúkneme na celý vybraný sortiment skvelé zľavy. V kamennej predajni SALT Elektro v Lipanoch budú dokonca pripravené aj množstevné ponuky.

Aký bol Black Friday v SALT elektro Lipany v minulých rokoch?

Okrem jednotlivých ponúk, pri ktorých sa vyšplhali najvyššie zľavy až do 78 %, sme našim zákazníkom poskytli široké množstvo tovaru v akcii. Okrem bežných zliav na jednotlivé produkty, sme vytvorili aj celoplošné zľavy na konkrétne sekcie tovaru až do 50 % bežnej ceny. Vybraný sortiment tovaru, ako sú batérie či žiarovky, môžete počas Black Friday kúpiť v množstevnej zľave.

Novembrové zľavy na elektro - limitované množstvo

Šírka ponuky uverejnená na e-shope a kamennej predajni sa môže líšiť. Vybrané produkty bude možné zakúpiť iba v kamennej predajni. Na akciu máme vyhradený počet kusov.  Neváhajte a nakupujte čo najskôr :-).