AEG sušičky

Sušičky bielizne AEG sú mimoriadne šetrné aj k vlne alebo hodvábu a zároveň energeticky úsporné. Sušenie pri nízkych teplotách je šetrnejšie k tkaninám, takže oblečenie zostane dlhšie ako nové. AEG sušičky prádla chránia oblečenie pred nadmerným sušením a súčasne pri každom cykle šetria energiu. 

Kondenzačné sušičky AEG 

Naše efektívne kondenzačné sušičky AEG prispôsobia program sušenia aktuálnej náplni. Tým chránia oblečenie pred nadmerným sušením a súčasne pri každom cykle šetria energiu.

Sušičky s tepelným čerpadlom AEG 

Sušenie pri nízkych teplotách je šetrnejšie k tkaninám, takže oblečenie zostane dlhšie ako nové. Vyspelé sušičky AEG s tepelným čerpadlom vám umožnia sušiť všetko oblečenie vo vašom šatníku — od hebkého vlneného svetra cez každodenné pracovné košele až po lyžiarsku bundu.

Sušičky s techológiou 3DScan – sušenie páperových búnd

Pri nedostatočnom vysušení viacvrstvové a zateplené oblečenie stráca tvar a termoizolačné vlastnosti. Sušičky AEG s technológiou 3DSCAN merajú vlhkosť odevov do hĺbky až 5 cm a neskončia cyklus, kým nie sú všetky vrstvy dôkladne vysušené. Páperové a zimné oblečenie tak zostane rovnomerne nadýchané a plne funkčné.

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie