AEG sušičky

Sušičky bielizne AEG sú mimoriadne šetrné aj k vlne alebo hodvábu a zároveň energeticky úsporné. Sušenie pri nízkych teplotách je šetrnejšie k tkaninám, takže oblečenie zostane dlhšie ako nové. AEG sušičky prádla chránia oblečenie pred nadmerným sušením a súčasne pri každom cykle šetria energiu. 

Kondenzačné sušičky AEG 

Naše efektívne kondenzačné sušičky AEG prispôsobia program sušenia aktuálnej náplni. Tým chránia oblečenie pred nadmerným sušením a súčasne pri každom cykle šetria energiu.

Sušičky s tepelným čerpadlom AEG 

Sušenie pri nízkych teplotách je šetrnejšie k tkaninám, takže oblečenie zostane dlhšie ako nové. Vyspelé sušičky AEG s tepelným čerpadlom vám umožnia sušiť všetko oblečenie vo vašom šatníku — od hebkého vlneného svetra cez každodenné pracovné košele až po lyžiarsku bundu.

Sušičky s techológiou 3DScan – sušenie páperových búnd

Pri nedostatočnom vysušení viacvrstvové a zateplené oblečenie stráca tvar a termoizolačné vlastnosti. Sušičky AEG s technológiou 3DSCAN merajú vlhkosť odevov do hĺbky až 5 cm a neskončia cyklus, kým nie sú všetky vrstvy dôkladne vysušené. Páperové a zimné oblečenie tak zostane rovnomerne nadýchané a plne funkčné.