Xiaomi Mi Robot Vacuum

Kód: SE1552
1 hodnotenie
Značka: Xiaomi
ZadarmoZadarmo €249 –8 %
xiaomi mi robot vacuum 01 439d3bdc62064a06bca0a14bc4156d29
€249 –8 % €229
Na sklade

Robotický vysávač – na zvieracie chlpy, na zbieranie nečistôt a tvrdé podlahy, automatické dobíjanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov a senzor proti nárazu, objem nádoby 0.42 l, počet bočných štetcov 1, spôsob navigácie: vSLAM, AC motor, typ ovládania diaľkový ovládač, spôsob čistenia: kefy, typ batérie Li-Ion, dĺžka prevádzky 150 min, HEPA filter, hlučnosť 68 dB, mobilná aplikácia, kefa na vlasy a nabíjacia stanica, farba biela – inteligentný, laserový senzor, vysoký sací výkon, batéria 5200mAh, presné meranie vzdialenosti, algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovanie (SLAM)

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Ovládateľný cez chytrý telefón alebo tablet - aplikácia Mi Home
  • Sací tlak až 1800 Pa/min., pojme 0,67 m³ vzduchu/min.
  • Možnosť nastavenia až 3 výkonnostných režimov s hlučnosťou od 62- 68 dB
  • 12 senzorov, ktoré zaisťujú navigáciu v priestore
  • HEPA type filter
  • Algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM)
  • Maximálna plocha vysávanie až 250 m²
  • Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaní od miesta, kde ho prerušil
  • Vysokokapacitná Li-ion batéria pre extra výdrž a životnosť
  • Presná laserová navigácia

Robotický vysávač Xiaomi Mi môže začať s vysávaním vášho domu ihneď, ako odídete do práce. Má vysoký sací výkon vďaka kvalitnému japonskému motoru značky NIDEC, ktorý pojme až 0,67m³ vzduchu za minútu, o tlaku až 1800 Pa. Veľkokapacitná 5200 mAh Li-Ion batéria udrží robota v prevádzke až 2,5 hodiny, potom sa vysávač dôjde sám nabiť do nabíjacej stanice, a po nabití opäť pokračuje tam, kde predtým prestal. Nemusíte sa skutočne o nič viac starať, iba vysypete nádržku so smetím. Ako je u Xiaomi dobrým zvykom, všetky nastavenia aj samotný priebeh čistenia môžete sledovať cez mobilnú aplikáciu Mi Home (Android/iOS).

Algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM) používa pre svoje vozidlá na Marse aj NASA. Používa ho tiež Google vo svojich autonómnych autách bez vodičov. Na základe dát získaných z laserového senzora vzdialenosti, gyroskopu, rýchlomera a akcelerometra vytvorí algoritmus mapu miestností. Vysávač pozná svoju presnú polohu na mape a bezpečne naplánuje trasu vysávania.

Xiaomi Mi Robot Vacuum - upratovanie

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. U robotického vysávača Xiaomi Mi bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 1800 Pa. Je tak jedným z najvýkonnejších robotických vysávačov na trhu.

Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom, alebo pri vysávaní pozdĺž stien, čo je tradičná slabina ostatných robotických vysávačov. Práve k tomu slúži bočná kefka, ktorá premiestňuje nečistoty a prach k saciemu otvoru vysávača.

Samozrejme, nie vždy je potreba vysávať na maximálny výkon, v ovládacej aplikácii je možné zvoliť jeden z troch výkonových stupňov. Ak teda budete nechávať vysávač upratovať napríklad každý deň, postačí ponechať nižší nastavený výkon, ktorý sa spája aj s tichším chodom. Hlučnosť vysávača pri práci sa pohybuje od 62 do 68 dB (podľa nastaveného výkonnostného režimu).

Všetky nečistoty sú zachytávané do nádoby s objemom 0,42 l a v prípade potreby vás vysávač upozorní, že je nutné vyprázdniť odpadovú nádobu. Hlavná kefa je umiestnená vo vysávači voľne, môže sa teda pohybovať po zvislej ose a zaistiť tak správny prítlak na všetky typy kobercov a podláh.

Prúd vzduchu ďalej pokračuje z odpadovej nádoby cez veľký HEPA filter, kde sú zachytené aj malé prachové častice, a pri vysávaní tak nie sú vypúšťané späť do miestnosti. Náhradný HEPA filter je možné u nás zakúpiť ako príslušenstvo.

Batéria v Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot je vyzbrojený veľkokapacitnou Li-Ion batériou s kapacitou 5200 mAh. Kapacita stačí na 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo predstavuje až 250 m² priestoru. Samozrejme vždy záleží na konkrétnych podmienkach a členitosti.

Hladinu nabitia batérie indikuje okrúhly rámček okolo tlačidiel vysávača. Keď svieti bielou farbou, zostáva batérii viac ako 50 % kapacity, ak svieti oranžovo, je nabitá medzi 20-50%, ak však začne svietiť na červeno, má batéria pod 20 % kapacity. To Vás však nemusí trápiť, vysávač automaticky preruší prevádzku, zájde sám na nabíjaciu stanicu, a po dobití opäť začne pracovať tam, kde predtým prestal.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: