Xiaomi Mi Band 5 čierny

Kód: 17065
Akcia
1 hodnotenie
Značka: Xiaomi
€33
Na sklade

Fitness náramok – s priamym meraním tepu na zápästí, krokomer, výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, meranie tempa, pripojenie pomocou Bluetooth, hodnota vodotesnosti 50 m (5 ATM), kompatibilný s iOS a Android

Detailné informácie

Podrobný popis

Žite rozumnejšie a zdravšie s fitnes náramkom Xiaomi Mi Band 5
Fitnesový náramok Xiaomi Mi Band 5 ponúka hneď niekoľko vylepšení oproti svojmu predchodcovi. Ide predovšetkým o väčší displej AMOLED, ktorý teraz disponuje uhlopriečkou 1,1" a podporou magnetického dobíjania bez nutnosti vyťahovania modulu z náramku. S jedným nabitím vydrží batéria v náramku Xiaomi Mi Band 5 až 14 dní.

Hlavné vlastnosti náramku Xiaomi Mi Band 5 čierny
Bezdrôtové rozhranie Bluetooth 5.0 BLE
1,1" displej AMOLED chránený 2.5D tvrdeným sklom
Odolnosť voči vode (5 ATM)
Skórovací systém Personal Activity Intelligence (PAI)
Krokomer, meranie vzdialenosti a spálených kalórií
Automatická detekcia chôdze a behu
Xiaomi Mi Band 5 monitoruje kvalitu spánku
11 športových režimov
Príjem mobilných notifikácií (Android, iOS)
Animované ciferníky
Výdrž batérie až 14 dní
Magnetický konektor nabíjania

Xiaomi Mi Band 5 zabezpečuje meranie dennej aktivity
Smart náramok Mi Band 5 využíva inteligentné senzory na meranie dennej aktivity vrátane počítania prejdených krokov, vzdialenosti a spálených kalórií. Xiaomi Mi Band 5 disponuje 3-osovým gyroskopom a 3-osovým senzorom zrýchlenia.

Monitoring kvality spánku
Fitnes náramku Mi Band 5 nechýba ani obľúbená funkcia sledovania spánku, ktorá deteguje plytké a hlboké fázy vrátane celkovej dĺžky spánku. Vďaka tomu zistíte, či spíte dostatočne dlho a kvalitne. Medzi ďalšími funkciami náramku Xiaomi Mi Band 5 nájdete napr. tichý budík, ktorý vás prebudí jemnými vibráciami či upozornenie na dlhšiu dobu nečinnosti, čo oceníte obzvlášť pri sedavom zamestnaní.

11 športových aktivít
Fit náramok Mi Band 5 ponúka celkom 11 profesionálnych režimov na presné sledovanie najobľúbenejších športových aktivít. Vďaka vodoodolnému dizajnu je náramok vhodný aj do bazéna.

Beh na bežeckom páse
Cvičenie
Vonkajší beh
Jazda na bicykli
Chôdza
Plávanie v bazéne
Jazda na rotopéde
Cvičenie na eliptickom trenažéri
Skákanie na švihadle
Cvičenie na veslovacom trenažéri
Joga

Spárovanie so smartfónom
Po spárovaní náramku Xiaomi Mi Band 5 so smart telefónom využijete bezdrôtové rozhranie Bluetooth 5.0. Vďaka tomu môžete priamo na vašom zápästí prijímať mobilné notifikácie o prichádzajúcich správach a hovoroch či diaľkovo ovládať prehrávanie hudby alebo spúšť fotoaparátu. V mobilnej aplikácii Mi Fit môžete prehľadne zobraziť namerané údaje o dennej aktivite a kvalite spánku, porovnávať hodnoty so staršími záznamami a ďalej ich analyzovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Smart hodinky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: