LORD D3 3.GN + 5 rokov záruka

Kód: SE241
Neohodnotené
Značka: LORD
ZADARMOZADARMO €659 –3 %
lord d3
€659 –3 % €639
Na sklade (len v e-shope)

Detailné informácie

Podrobný popis

Voľne stojaca umývačka riadu LORD D3 60 cm

Voľne stojaca umývačka riadu LORD D3 sa vyznačuje nízkou spotrebou energie – vďaka tomu spadá do úspornej triedy C . Poteší vás určite aj päťročná záruka, ktorá naznačuje, že ide o naozaj kvalitný spotrebič.

 

Umývačka zvládne naraz 14 obedových súprav. Je vnútorne usporiadaná tak, aby sa každý kúsok riadu dokonale umyl a vysušil. Riad môžete vkladať do troch úrovní, pričom jedna z nich je určená predovšetkým na príbory. Tie okolo seba budú mať veľa miesta a voda aj čistiaci prostriedok sa k nim jednoducho dostane.

 

  Ponáhľate sa? Funkcia TurboSpeed+ umožní skrátiť vybraný program

Vybrať si môžete z ôsmich základných programov, napríklad rýchle umývanie na 55 °C, intenzívne umývanie na 65 °C alebo ekonomický program s teplotou 50 °C, sklo 50 °C. Pomocou funkcie TurboSpeed+ potom skrátite zvolený program. Zvoliť môžete aj predumytie.
 

Nemáte žiadne zvláštne požiadavky? Potom určite oceníte automatický program, ktorý pracuje v rozmedzí 55 až 65 °C. Vďaka špeciálnym senzorom sám posúdi mieru zašpinenia vášho riadu. Práve podľa toho zvolí teplotu a tiež potrebný objem vody.

LORD D3 - PROGRAMY

 Automatický 55-65 °C
Intenzívna 65 °C
Hygienický 70°C
ECO 50 °C
Sklo 50 °C,
Rýchly 45 min. 55 °C
Rýchly 29 min. 45 °C
Predumytie
Prídavné funkcie:
Odloženie štartu: 1-24 h
Extra umývanie
Extra sušenie
Funkcia spodného alebo horného ramena
Turbo speed+ (skrátenie programu)
Detská poistka
Štart/Pauza

 

Vďaka displeju budete mať všetko pod kontrolou

Všetky funkcie a programy ľahko nastavíte vďaka prehľadnému LED displeju. Ten navyše umožňuje nepretržitú kontrolu nad priebehom umývania. Informuje vás napríklad o čase zostávajúcom do konca umývacieho programu. Potrebujete, aby sa umývačka spustila napríklad v noci, alebo keď nie ste doma? Potom určite oceníte možnosť odloženia umývania až o 24 hodín. Bojíte sa, že umývačka vo vašej neprítomnosti napríklad vytopí byt? Tomu zabráni funkcia AquaStop, ktorá dokáže zabrániť nehodám v prípade poruchy spotrebiča či prívodnej hadice.

 

Kľúčové vlastnosti umývačky LORD D3 3.GN

Energetická trieda: C
Spotreba vody: 9,8 l
Spotreba elektriny: 75 kWh/100 cyklov
Hlučnosť: 42 dB(A) re 1 pW
Kapacita: 14 obedových súprav v 3 úrovniach
Trieda hlučnosti: B
Nerezový umývací priestor
AquaStop

Dodatočné parametre

Kategória: Umývačky riadu - šírka 60 cm
Záruka: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LORD záruka 5 rokov

Pri vývoji spotrebičov LORD sa dbá na to, aby neobsahovali zbytočné, neoverené či problematické materiály, diely alebo súčasti. Svoje spotrebiče priebežne inovuje a zlepšuje, no všetky zmeny musia životnosť a spoľahlivosť predĺžiť. Tento prístup zaručuje minimum reklamácií v kamennej predajni a e-shope a istotu zákazníkom, že sa na LORD môžete skutočne spoľahnúť. Nestačí? U nás získate automaticky záruku 5 rokov na spotrebiče LORD.