MORA BONUS SERVIS – 5 rokov

Kód: MBS5
Neohodnotené
Značka: Mora Záruka
€15
Na sklade v e-shope

Kupón na bezplatný servis – na 5-ročné obdobie, pre voľne stojace sporáky Mora

Detailné informácie

Podrobný popis

Zakúpením tohto kupónu – benefitu zákazník získava po dobu ďalších 36 mesiacov (nad rámec zákonnej záručnej lehoty) nárok na bezplatnú opravu nižšie uvedených súčastí výrobku, prácu a výjazd zmluvného servisného technika Gorenje Slovakia, s.r.o. 
Nevzniká však nárok na výmenu výrobku v prípade opakovaných opráv a pod. Zákazník tieto skutočnosti berie na vedomie a s týmito podmienkami súhlasí. 

 

Benefit platí na voľne stojace sporáky Mora – na programovateľné hodiny, výhrevné telesá rúry, varné zóny sklokeramických platní, ventilátor, spínače, sklokeramické varné platne s výnimkou mechanického poškodenia platne spôsobené používaním, ktoré je v rozpore s návodom na obsluhu, funkčnosť plynových horákov, elektrické zapaľovanie horákov, poistky plynových horákov, popraskanie smaltu rúry.

 

Mora Bonus servis - 5 rokov nie je možné uplatniť pri bežnom opotrebovaní výrobku, alebo jeho časti (filtre, prirodzené zmeny farby plastov atď.).
Mora Benefit serivs - 5 rokov je možné uplatniť len na výrobky uvedené na slovenský trh spoločnosťou Gorenje Slovakia, s. r. o.

 

Podmienkou platnosti "Mora Bonus servisu 5 rokov" je registrácia na http://www.gorenje.sk/zakaznicky-servis/servis/formular-pre-aktivaciu-bezplatneho-servisu-mora do 14 dní od dátumu zakúpenia výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Promo a záruky
Záruka: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: