LORD L2 - 5 rokov záruka

Kód: SE2194
1 hodnotenie
Značka: LORD
ZADARMOZADARMO
lord l2
€449
Tovar na objednávku

Chladnička s mrazničkou hore – energetická trieda E, klimatická trieda N-ST, objem chladničky 198l, objem mrazničky 50l, smer otvárania: doprava, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, biela farba, 165×55×58cm (V׊×H)

Detailné informácie

Podrobný popis

LORD L2 chladnička s mrazničkou hore

LORD L2 je kombinovaná chladnička vhodná do každého interiéru. Vďaka úsporným rozmerom hĺbka len 55 cm predstavuje ideálne riešenie v priestorovo obmedzených miestnostiach.

Aj cez veľký úžitkový priestor 198 l zaradená do energetickej triedy E, ktorá dosahuje toho najmä vďaka nízkej spotrebe energie, ktorá činí 0,51 kWh za 24 hodín. Tiež hlučnosť sa drží na nízkej úrovni 40 dB.

Chladiaca časť s objemom 198 l je rozdelená pomocou 4 sklenených políc av spodnej časti sa nachádza transparentný box na ovocie a zeleninu.

Vo dverách sú ďalšie priehradky pre drobnejšie potraviny, ale pokojne do nich umiestnite aj fľaše.

Vo vrchnej časti sa nachádza menší mraznička s kapacitou 50 l, ktoré dokáže zamraziť 2,5 kg potravín za 24 hodín, ktoré udržia v zmrznutom stave 17 hodín po dobu prípadného výpadku prúdu.

Ovládanie teploty je realizované pomocou mechanického otočného voliča, iste oceníte aj automatické odmrazovanie chladiacej časti a osvetlenia pre perfektný prehľad o obsahu.

Kombinovaná chladnička LORD L2 ponúka:

  • Energetická trieda: E
  • Ročná spotreba energie: 187 kWh / rok
  • Úžitkový objem celkom: 248 l
  • Úžitkový objem chladiacej časti: 198 l
  • Úžitkový objem mraziacej časti: 50 l
  • Hlučnosť: C 40 dB
  • Klimatická trieda: N-ST (+ 16° C do + 38° C)

Dodatočné parametre

Kategória: Chladničky s mrazničkou hore
Záruka: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LORD záruka 5 rokov

Pri vývoji spotrebičov LORD sa dbá na to, aby neobsahovali zbytočné, neoverené či problematické materiály, diely alebo súčasti. Svoje spotrebiče priebežne inovuje a zlepšuje, no všetky zmeny musia životnosť a spoľahlivosť predĺžiť. Tento prístup zaručuje minimum reklamácií v kamennej predajni a e-shope a istotu zákazníkom, že sa na LORD môžete skutočne spoľahnúť. Nestačí? U nás získate automaticky záruku 5 rokov na spotrebiče LORD.