LORD G3 - 5 rokov záruka

Kód: 17181
2 hodnotenia
Značka: LORD
ZADARMOZADARMO
LORD G3
€419
Tovar na objednávku
Truhlicová mraznička energetickej triedy E, objem 246 l, 85 × 96 × 70 cm (V׊×H). Záruka 2 + 3 roky v cene.

Detailné informácie

Podrobný popis

LORD G3 truhlicová mraznička sa začleňuje do voľne stojacich mrazničiek, takže ho možno umiestniť takmer kamkoľvek a to aj tam, kde je až -15 °C ako je garáž, pivnica, balkón, chata alebo chalupa, kde netemperujete. Kolieska uľahčí presun podľa potreby.

 

 

Prekvapí vás nielen svojím úžitkovým priestorom a jednoduchým ovládaním, ale hlavne svojou nízkou spotrebou. Radí sa do energetickej triedy E pri ročnej spotrebe 218 kWh. Hlučnosť mrazničky nepresiahne 40 dB. V mrazničke tiež nájdete Invertorový BLDC kompresor.

 

 

 

Pri otvorení ponúkne tento mrazák dostatočný úžitkový objem 260 l., Takže nemusíte mať strach z nedostatku priestoru. Nespornou výhodou je možnosť uskladnenie objemných potravin. Oceníte aj závesný kôš, do ktorého môžete uložiť aj zmrzlinu a ovocie.

 

Aj po stránke výkonu nezaostáva a prekvapí, pretože dokáže zmraziť až 21 kg potravín za 24 hodín a pri výpadku prúdu zostanú potraviny zmrazené ešte po dobu 36 hodín.

 

Mraznička je vybavená funkciou super mrazenie (SuperFrost) pre rýchle zmrazenie. Keď sa na stenách mraziaceho priestoru po dlhšej dobe prevádzky vytvorí vrstva námrazy alebo ľadu ani toho sa báť nemusíte, ľahké odmrazenie a odvod roztopenej vody vpredu Vám to uľahčí.

 

Veko mrazničky je vybavené nielen LED svetlom, ale aj rúčkou na pohodlné otváranie a zatváranie, kde je súčasťou aj zámok.

 

LORD G3 mraznička - špecifikácia

  • truhlicová mraznička
  • Ročná spotreba energie: 218 kWh
  • Energetická trieda: E
  • Úžitkový objem celkom: 254 l
  • Hlučnosť: C 40 dB
  • Klimatická trieda: SN-T (+ 10 ° C do + 43 ° C)
  • Počet kompresorov: 1 Invertor BLDC kompresor
  • Množstvo na zmrazenie za 24 hod: 21 kg
  • Doba skladovania pri výpadku prúdu: 36 h
  • Koše štandardne: 1

Vhodné pre okolitú teplotu do – 15 ° C (FrostProtect)

Dodatočné parametre

Kategória: Truhlicové mrazničky
Záruka: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LORD záruka 5 rokov

Pri vývoji spotrebičov LORD sa dbá na to, aby neobsahovali zbytočné, neoverené či problematické materiály, diely alebo súčasti. Svoje spotrebiče priebežne inovuje a zlepšuje, no všetky zmeny musia životnosť a spoľahlivosť predĺžiť. Tento prístup zaručuje minimum reklamácií v kamennej predajni a e-shope a istotu zákazníkom, že sa na LORD môžete skutočne spoľahnúť. Nestačí? U nás získate automaticky záruku 5 rokov na spotrebiče LORD.