Electrolux E6VS1-6AG vákuovačka

Kód: 20943
Akcia
12 hodnotení
Značka: ELECTROLUX
€129,55 –2 %
E6VS1 6AG
€129,55 –2 % €126
Na sklade v e-shope
Vákuovačka – s automatickým alebo manuálnym odsávaním, vhodné na varenie Sous Vide, 1 vákuovacia rolka v balení, hadicový adaptér k boxu alebo vrecku, rozmery 39.5×18.5×11.5cm, hmotnosť 3.05kg, úložný priestor pre kábel

Detailné informácie

Podrobný popis

Vákuovačka potravín Electrolux E6VS1-6AG

Rýchle odsávanie vzduchu v kombinácii s ešte lepším utesnením – to je istota vždy skvelej chuti jedla. Pokročilé funkcie a unikátny dizajn prinášajú plynulé a rýchle ovládanie vákuovačky Electrolux E6VS1-6AG. 

 

Dvojité tesnenie umožňuje lepšie priliehanie 

Vytvorte ideálne vákuové vrecúško s novými predvoľbami na vlhké alebo suché potraviny, s ktorými nastavíte čas utesnenia na vytvorenie dvojitého tesnenia. Vrecúško zostane utesnené a potraviny chránené.

 

Garancia chuti sous-vide

Zachovajte chuť a jemnosť potravín ešte lepšie vďaka dokonalému vákuovému vrecúšku. Znížte stratu vody až o 40 % a dosiahnite tak lepšiu chuť a štruktúru pri varení sous-vide. 

 

Šikovný dizajn na každodenné použitie

Integrovaná rukoväť na jednoduchú obsluhu a ľahký prístup k vrecúškam. Všetko potrebné sa dodáva s prístrojom: držiak rolky a rezačka vám pomôžu pri príprave vrecúšok, takže vaše jedlo bude hotové za okamih.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vákuovačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: