Liebherr KBPes 4354 - 5 rokov záruka

Kód: 20664
Akcia Výpredaj
4 hodnotenia
Značka: LIEBHERR
ZADARMOZADARMO €1 199 –16 %
LIEBHERR KBPES 4354 2
€1 199 –16 % €999
Na sklade v e-shope

Chladnička – jednodverová s výparníkom, BluPerformance, BioFresh, Rozmery (cm): 185.00/60.00/66.50, Čistý obsah celkom (l): 338, Čistý obsah chlad. časti celkom (l): 314, Čistý obsah mraz. časť (l): 24, A+++, Spotreba el. energie za 365 dní (kW/h): 128, Hlučnosť (dB): 37, Počet chlad. okruhov: 1, Systém chladenia: dynamický, Doba skladování při výpadku proudu (h): 12, Šírka pri otvorených dverách s madlom (cm): 64, Hĺbka pri otvorených dverách s madlom (cm): 123

Detailné informácie

Podrobný popis

Liebherr KBPes 4354 - prémiová chladnička

 

Jednodverová chladnička Liebherr KBPes 4354 patriaca do energetickej triedy A+++ je zárukou toho, že vám ušetrí nielen energiu, z ktorej za rok minie len 128 kWh, ale aj vašu peňaženku. Spoločnosťou Liebherr navrhla jednodverovú chladničku s jednoduchým, elektronickým ovládaním, ktoré disponuje aj digitálnym ukazovateľom teploty MagicEye a TFT farebným displejom. Celkový vzhľad chladničky je v striebornom elegantnom prevedení, takže nebude vo vašej kuchyni ani pôsobiť ako rušivý prvok.

 • Energetická trieda: A+++
 • Spotreba 128 kWh/rok
 • Rozmery (v x š x h): 185 x 60 x 63 cm
 • Úžitkový objem: 338 l
 • Čistý obsah chladiacej časti: 181 l
 • Mraziaca časť: 24 l
 • Čistý obsah časti BioFresh: 133 l
 • Spôsob chladenia: dynamické
 • Množstvo na zmrazenie: 2 kg/24 h
 • Sklad. doba pri poruche: 12 h
 • Klimatická trieda: SN-T

 

Liebherr KBPes 4354 ponúka 338 l objem 

Chladnička ponúka čistý objem chladiaceho priestoru je 338 l, preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín. Chladiaca časť je vybavená 5 sklenenými policami s rámom, z ktorých 4 sú výškovo nastaviteľné a 1 deliteľná. K dispozícii je aj 4 x dverová poličika a 3 priehľadné BioFresh plastové zásuvky plnej šírky : z toho 1 DrySafe a 2 HydroSafe. Dokonalý prehľad o uložených potravinách zabezpečuje LED osvetlenie. . V hornej časti je malý mrazicaci priestor s objemom 24 litrov a mraziacou kapacitou 2 kg/ 24 hod. Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu dosahuje 12 hodín. Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín a pritom bude vyzerať priam svetovo, je jednodverová vstavaná chladnička presne to, čo hľadáte.

 

Ukazovateľ teploty - Magic Eye

Chladnička je vybavená digitálnym grafickým ukazovateľom teploty chladiacej časti v magickom oku - Magic Eye. Informuje Vás o požadovanej teplote v chladničke. Špičkovo presná elektronika zaručuje, že vybraná hodnota bude na stupeň presne dodržaná.

 

Kľúčové parametre chladničky Liebherr KBPes 4354

Výška 185 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 338 L
Ročná spotreba energie 128 kWh

Fyzické vlastnosti a farba

Farba nerez
Šírka 60 cm
Výška 185 cm
Hĺbka 66.5 cm
Hmotnosť 82.5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť 37 dB

Ďalšie parametre

Trieda energ.účinnosti A +++
Kovová polica na fľaše Nie
Smart (ovládanie mobilom) Nie
NoFrost (chladnička) Nie
Displej na dvierkach Nie

Dizajn

Celkový čistý objem 338 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 314 L
Výparník Áno
Čistý objem výparníka 24 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie 128 kWh
Klimatická trieda SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu 12 hod.

Mraznička

Mraziaci výkon 2 kg/24h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako špecialista na chladiace a zmrazovacie zariadenia, značka Liebherr už vyše 60 rokov vyvíja a vyrába trvalo inovatívne a presvedčivé produktové riešenia. Dôvera našich zákazníkov je pre nás každodenným popudom ďalej pracovať na kvalitných výrobkoch. Pri žiadnom inom výrobcovi v oblasti veľkých elektrospotrebičov sa nerozhoduje tak veľa spotrebiteľov ostať pri novom nákupe verný svojej značke ako značke Liebherr.

Aby sa zaručila spoľahlivosti všetkých produktov, v Liebherr používajú pri výrobe zariadení len tie najkvalitnejšie materiály a komponenty. Už v procese výroby sa pri každom zariadení intenzívne kontroluje kvalita a funkčnosť. Pretože zariadenia sa stále vyvíjajú a všetky komponenty sa optimalizujú a spracúvajú až do detailov, zaručujeme príslovečnú kvalitu Liebherr. SALT ELEKTRO je autorizovaným predajcom chladiacej a mraziacej techniky Liebherr s vyškolenými predajcami.

 

✔️ SALT ELEKTRO je autorizovaným predajcom Liebherr na Slovensku.

✔️ V našej kamennej predajni máme Liebherr showroom chladiacej a mraziacej techniky.

✔️ Predajcovia bielej techniky sú školení vo výrobných závodoch Liebherr v Rakúsku. 

✔️ Poskytujeme 2 + 3 roky záruku na všetky spotrebiče Liebherr do domácnosti.

✔️ Ponúkame taktiež 3-ročnú záruku na gastro spotrebiče (profesionálne spotrebiče Liebherr).