Kenwood Titanum Chef Baker KVL85.704SI

Kód: SE2361
Značka: Kenwood
€889
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Kuchynský robot – príkon 1 200 W, objem nádob 7 a 5 litrov, rameno Light lift, váha EasyWeigh, funkcie mixovania, miesenia, šľahania, miešania, odšťavovania, drvenia, strúhania, krájania a mletia mäsa, planetárny systém miesenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynský robot Kenwood Titanum Chef Baker KVL85.704SI

Kuchynský robot Kenwood KCL85.704SI Chef Titanium Baker má veľmi výkonný 1200 W Chef motor, ktorý si poradí i s tými najnáročnejšími úlohami. Tento dych berúci výkon novo vyvinutého tichého motora udrží rýchlosť i pri spracovaní skutočne hutných ciest a veľkých objemov surovín. Okrem miesenia pomocou špeciálnych metiel najvyššej kvality, oceníte taktiež zabudovanú váhu EasyWeigh a dve do seba zapadajúce misy DuoBowl pre jednoduchú manipuláciu pri pečení. Súčasťou balenia je taktiež kvalitný a výkonný Thermoresist mixér, lis na citrusy a food processor, vďaka ktorému je možné jemne sekať orechy, krájať alebo krájať na plátky zeleninu. Na prípravu pesta, detskej stravy či drvenia korenia určite oceníte mlynček na bylinky a korenie.

 

  

Vyzerá dobre, mieša ešte lepšie!

Elegantné, plynulé krivky, misa s rukoväťou (šikovne skrýva druhú, menšiu misu). Tento Chef bol stvorený pre pečenie. Dve misy skrátia čas, ktorý bežne strávite umývaním mís od rôznych ingrediencií. Zabudovaná váha vám uľahčia pridávanie jednotlivých ingrediencií bez zbytočného prerušovania.

 

Kenwood Titanum Chef Baker KVL85.704SI

 

Jednoduché váženie surovín

Zahoďte vašu kuchynskú váhu. Kuchynský robot Titanium Chef Baker vám ukáže, aké jednoduché môže byť pečenie so zabudovanou váhou. Nová rada kuchynských robotov Baker vás nechá naviac vážiť i pri používaní nástavcov, môžete tak vážiť suroviny priamo v mixéri, food processore, zmrzlinovači a ďalších...

 

Kenwood Titanum Chef Baker KVL85.704SI

 

Pôžitok a výkon

Výkon je najpodstatnejší článok rady Chef Baker. Všetky roboty KVL.85 sú vybavené 1200W motorom a obsahujú vysoko odolné metly z nehrdzavejúcej ocele, ktoré hravo zvládnu každé pečenie. Metly je možné taktiež umývať v umývačke riadu a vydrží s vami piecť tak dlho, ako si len budete priať.

 

Kenwood Titanum Chef Baker KVL85.704SI

 

Perfektná dvojka

Ak váš recept vyžaduje prácu s dvomi misami, do seba zapadajúce misy s objemom 7 l a 5 l všetko vyriešia. Obe pasujú do robota bez úprav pre rýchlu manipuláciu. Vymeňte si misu a tvorte ďalej.

 

Kenwood Titanum Chef Baker KVL85.704SI

 

1200 W – sila, ktorá je taktiež šikovná

Digitálne riadený motor sa šikovne prispôsobuje tomu, čo robíte. Vždy budete používať silu, ktorú potrebujete. S výkonom 1200W na dosah ruky zvládnete ešte jednoduchšiu prácu pri spracovaní ťažkých ciest a zmestí do ovocných koláčov.

 

Kenwood Titanum Chef Baker KVL85.704SI

 

Na najľahší dotyk

Naše jedinečné rameno LightLift uľahčuje pridávanie prísad do vašej zmesi. Jednoducho stlačte tlačidlo a nasypte dovnútra. Nie je potrebná žiadna sila.

 

Kenwood Titanum Chef Baker KVL85.704SI

 

Kenwood Titanum Chef Baker KVL85.704SI - parametre

Kenwood Titanum Chef Baker KVL85.704SI - parametre

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské roboty
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: