iRobot Roomba i7 (7158)

Kód: SE2143
Akcia
1 hodnotenie
Značka: iRobot
ZADARMOZADARMO €599 –10 %
iRobot Roomba i7 (7158)
€599 –10 % €539
Na objednávku

Robotický vysávač na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie, detekcia znečistených miest, prispôsobenie povrchu podlahy a funkcia odloženého upratovania, objem nádoby 0.6l, počet bočných štetcov: 1, navigácia: základná, DC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy a programy, čas nabíjania 1.5h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 75min, hepa filter a aeroforce filter, hlučnosť 58dB, mobilná aplikácia, bočná kefa, nabíjacia stanica a virtuálna stena

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač Roomba i7 (7158)

  • Vďaka inteligentnému mapovaniu Imprint si zmapuje domácnosť a určí najlepší spôsob čistenia
  • Voľba konkrétnych miestností alebo objektov na vysávanie, návrhy plánov čistenia
  • 10x výkonnejšie vysávanie a dve hlavné gumené kefy odolné voči namotávaniu vlasov
  • Vysáva až 75 minút a pokiaľ je to potrebné, automaticky sa dobije a pokračuje
  • Zakázané zóny a zóny čistenia, reporty Clean Map zobrazia mapu povysávaného priestoru

 

Robotický vysávač Roomba i7 je jediným robotickým vysávačom, ktorý sa naučí pôdorys vašej domácnosti a zapamätá si jednotlivé miestnosti, takže si môžete určiť, ktoré miestnosti sa majú povysávať a kedy. Alebo zvolíte vysávanie celej domácnosti.

 

 

Plne nabitá Roomba i7 dokáže vysávať až 75 minút, potom sa automaticky vráti na nabíjaciu stanicu, kde sa dobije, aby mohla pokračovať a povysávať všetky miestnosti.

 

 

Cez inteligentný telefón si nastavíte, ktoré miestnosti a kedy sa majú vysávať. Nastavte vlastnosti vysávania, alebo cez report Clean Map sledujte, kde všade váš iRobot Roomba i7 7158 vysávala. Nechýbajú ani štatistiky, história a push správa po ukončení vysávania.

 

 

V porovnaní s AeroVac systémom Roomba zo série 600, prináša iRobot Roomba i7 až 10-krát vyšší výkon vysávania na vyčistenie usadenej špiny, nečistôt a zvieracích chlpov z podláh a kobercov.

 

 

Vysávač iRobot Roomba i7 7158 automaticky prispôsobí zdvih čistiacej hlavy pre zabezpečenie optimálneho výkonu a plynulo prechádza medzi pevnými podlahami, menšími rohožami, dlažbou, kobercami a inými typmi podláh.

 

 

Senzory Dirt Detect upozornia Roombu i7 na väčšie množstvo znečistenia a tá strávi viac času čistením týchto viac znečistených oblastí, až kým nie sú úplne čisté.

 

 

Dve gumené kefy na rôzne povrchy zachytia dlhé a krátke zvieracie chlpy bez toho, aby sa na kefy namotali. Výkonné vysávanie spolupracuje s vysokoúčinným filtrom, ktorý zachytí až 99 % psích a mačacích alergénov.

 

 

Špecifikácia robotického vysávača iRobot Roomba i7 (7158):

Rozmery robota: 33,5 x 9,3 cm
Hmotnosť robota: 3,4 kg
Doba nabíjania: 90 minút
Filter: Vysokoúčinný
Výdrž batérie: až 75 minút
Typ batérie: Líthium Ion
Objem zásobníka: 0,6 litra
Typ zásobníka: Umývateľný
Maximálne pokrytie: 185 m2
Maximálna výška prahu: 2 cm
Hlučnosť: 58 dB

Obsah balenia:
iRobot Roomba i7
Nabíjacia stanica Home Base
Sieťový kábel
Virtuálna stena Dual Mode Virtual Wall (2 alkalické AA batérie pribalené)
1 extra filter
1 extra bočná kefka

 


Garancia jednoduchej reklamácie

Pri reklamácii produktov iRobot zakúpených v predajni alebo e-shope SALT ELEKTRO máte možnosť využiť bezplatný zvoz reklamovaného robota priamo od vás z domu a následný dovoz opraveného robota priamo k vám domov. To všetko bezplatne a veľmi jednoducho. 
Viac informácií o zadaní reklamácie iRobot (služba Pick & Return) nájdete tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: