Haier HWD80B14959S8U1S + 5 rokov záruka

Kód: 21274
10 hodnotení
Značka: Haier
€799
Tovar na objednávku
Práčka so sušičkou – 8 kg na pranie + 5 kg na sušenie, 1400 ot., D/A (266/47 kWh), 75/44 litrov/rok, B (72 dB), ÚZKA PRÁČKA, Direct Motion motor (priamo na osi bubna) - extrémne tichý a úsporný, Aut. váženie bielizne a regulácia vody, Fuzzy log., funkcia sušenie, WiFi konektivita - aplikácia hOn, PillowDrum - nerez bubon 55 litrov - šetrný k bielizni, otvor 36 cm, Smart Dual Spray - dvojitý oplach, osvetlenie bubna, veľký LED panel + čas, symboly + EN jazyk, VDE certifikát, ABT - antibakteriálna technológia, 14 programov, rýchly 15, detská starostlivosť, extra plákanie, intenzívny, iRefresh - extra parné programy, odložený štart, odstreďovanie B, VxŠxH: 85x59,5x46 cm, hmotnosť 75 kg, farba: antracitová + dymové dvierka

Detailné informácie

Podrobný popis

Práčka so sušičkou HAIER HWD80B14959S8U1S

  • I-Refresh
  • Pilow drum pre jemnú bielizeň
  • Antibakteriálne ošetrenie
  • Široký plniaci otvor
  • Osvetlenie bubna

Práčky so sušičkou rady I-Pro Series 5 ponúka riešenia šité na mieru, aby ste si mohli doma užiť pranie na profesionálnej úrovni. Vďaka ich veľkorysým kapacitám, dokonca aj u Slim prevedení, a kompletné sade špecializovaných programov, sú výsledky vždy profesionálne a zaručujú maximálnu hygienu vášho oblečenia. Rad I-Pro Series 5 poháňa inovatívny motor Direct Motion, patentovaná vstavaná technológia, ktorá zaisťuje vynikajúcu spoľahlivosť, mimoriadne tichý chod a presný pohyb bubna, ktorého priemer je neuveriteľných 525 mm. K dispozícii sú aj jedinečné funkcie Haier, ako je cyklus I-Refresh. A čo viac, práčky so sušičkou sa dajú pripojiť k Wi-Fi a aplikáciu hon pre ďalšiu sadu funkcií, ako je exkluzívna funkcia Washing-Lens, ktorá umožňuje oskenovať štítok oblečenie a odporučí vám najvhodnejší cyklus.

 

 

Profesionálne výsledky doma

Program Refresh osvieži vaše oblečenie, dokonca aj to jemné, vysoko efektívnym a inovatívnym spôsobom, pomocou technológie pary, ktorá odstráni pachy, jemný prach a alergény a zároveň zmierni pokrčenia a zmäkčí tkaniny.
 
 

 

Osobitná pozornosť na jemnú bielizeň

Bubon práčky so sušičkou Haier ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie látky zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je periete. Špeciálne vankúšiky v tvare vankúše umožňujú vašej bielizni pri otáčaní bubna jemne kĺzať po povrchu, nezachytáva látku a nezhoršovať jej kvalitu. Vďaka tomu si môžete vaše oblečenie užívať dlhšie ako nové.
 
 

Antibakteriálne ošetrenie pre čistejšiu práčku

Exkluzívny materiál Haier chráni najcitlivejšie miesta vašej práčky so sušičkou. Antibakteriálna úprava Haier (ABT®) chráni pred plesňami a baktériami tvoriacimi sa v citlivých oblastiach, ako je zásuvka na prací prostriedok a tesnenie okienka dvierok pre hygienickejší cyklus prania až o 99 %.
 
 
 

Široký otvor pre ľahšie plnenie

So šírkou 36 cm je otváranie dverí tejto práčky jedným z najväčších na trhu. Dvierka bola špeciálne navrhnutá tak, aby ich bolo možné otvoriť do širokého uhla, pre ľahšie plnenie a vyberanie objemných kusov, na rozdiel od dverných otvorov s bežným rozmerom.
 
 
 

Posvieťte si na to

Vďaka praktickému vnútornému osvetlenie bubna môžete bielizeň ľahko vložiť a vyložiť, bez toho aby ste po sebe čokoľvek zanechali. Rozlúčte sa s hľadaním stratených ponožiek!
 
 
 
 

Určite si sami koniec cyklu

Neuveriteľne pohodlná funkcia, ktorá vám umožní zvoliť, kedy chcete dokončiť svoj prací cyklus. Jednoducho sa rozhodnite, kedy chcete svoj cyklus ukončiť a práčka so sušičkou automaticky vypočíta počiatočný čas. Takže teraz si môžete byť istí, že vaša bielizeň zapadá do vášho života, a nie naopak!
 
 

Viac hygieny pre vaše bielizeň

Neuveriteľne užitočný systém Smart Dual Spray od spoločnosti Haier je systém automatického čistenia vašej práčky, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Tým sa nielen zaistí hygienickejšie pranie bielizne, ale tiež sa zlepší dlhodobá životnosť vašej práčky.
 
 

Prispôsobte si pranie podľa vašich potrieb

Práčka navrhované na prispôsobenie sa vášmu životu. Pripojená k Wifi, s možnosťou mnohých osobných nastavení a prispôsobená vašim potrebám. To všetko vďaka aplikácii hon, v ktorej je možné prispôsobiť osobné nastavenia práčky so sušičkou.
 
 

Vysoká účinnosť s automatickým vážením

Digitálne interné váhy váži vašu bielizeň a podľa toho automaticky upravujú spotrebu vody a dĺžku cyklu. To spolu s motorom Direct Motion, ktorý je ideálny aj pre ľahšie zaťaženie, zaručuje vynikajúce výsledky a minimálnu spotrebu energie. Ďalšie šikovné riešenie od spoločnosti Haier, ktoré skutočne prináša zmenu.
 
 
 

Prepojené s vašimi potrebami

Nová aplikácia hOn od Haier je tu. Vďaka neustálym aktualizáciám vám poskytuje iba tie najlepšie funkcie vo svojej triede a výsledky šité na mieru. Ponúka vám jednoduchý výber z viac ako 60 špecializovaných cyklov pre každý typ látky. Získate prístup k praktickým tipom na ošetrenie škvŕn a ad hoc tipom na typ a množstvo pracieho prostriedku. Môžete si tiež vybrať ten správny okamih na začatie prania podľa predpovede počasia. S aplikáciou hOn môžete neustále sledovať účinnosť a spotrebu a dostávať návrhy, ako ich optimalizovať. Máte tiež prístup k plánovaniu údržby práčky so sušičkou, aby bola zachovaná jej spoľahlivosť a perfektný výkon aj v priebehu času. To všetko s možnosťou kedykoľvek spravovať a kontrolovať stav prania, a to aj mimo domova, a prijímať oznámenia o dokončení cyklu. Objavte všetky výhody, ktoré vám ukážu, že aplikácia hOn je vaším najväčším spojencom na získanie profesionálnych výsledkov.
 

 

Špecifikácia práčky so sušičkou Haier HWD80B14959S8U1S

Kapacita bavlna (kg) pranie - 8
Kapacita sušenia - bavlna (kg) - 5
Maximálna rýchlosť odstreďovania (ot./min) - 1400
Konektivita - Diaľkové ovládanie
Aplikácia IoT - hOn
Motor - Direct Motion
Napätie (V) - 220-240
 
Programy
Rýchloschnúci - Nie
Začať možnosťou oneskorenia - Áno (až o 24h)
 
Dizajn
Farba tela - Antracit
Farba / Materiál dverí - Čierna
Farba / Materiál rukoväte - Čierna
 
Kľúčové vlastnosti
8+5 kg, 1400 ot., D/A (266/47 kWh), 75/44 litrov/rok, B (72 dB), ÚZKA PRÁČKA
Direct Motion motor (priamo na osi bubna) - extrémne tichý a úsporný, Aut. váženie bielizne a regulácia vody, Fuzzy log., funkcia sušenie, WiFi konektivita - aplikácia hOn
PillowDrum - nerez bubon 55 litrov - šetrný k bielizni, otvor 36 cm
Smart Dual Spray - dvojitý oplach, osvetlenie bubna
veľký LED panel + čas, symboly + EN jazyk, VDE certifikát
ABT - antibakteriálna technológia
14 programov, rýchly 15, detská starostlivosť, extra plákanie, intenzívny
iRefresh - extra parné programy, odložený štart, odstreďovanie B
VxŠxH: 85x59,5x46 cm, hmotnosť 75 kg, farba: antracitová + dymové dvierka
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Pranie a sušenie
Záruka: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Haier sa už vyše 30 rokov venuje vývoju prémiových spotrebičov, ktoré vyhovujú potrebám tých najnáročnejších zákazníkov. Cieľom v Haier je dodávať najmodernejšie spotrebiče špičkovej kvality, ktoré reagujú na neustále sa meniace potreby moderného domova. Produkty, ktoré poskytujú spotrebiteľom viac času na to, aby sa venovali veciam, na ktorých im záleží.

Spotrebiče HAIER