HAIER HW80-B14959U1 + 5 rokov záruka

Kód: 21598
Novinka CashBack
9 hodnotení
Značka: Haier
€599
14 dní
Práčka spredu plnená – energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: odložený štart, váž. spotreba vody na cyklus 44 l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 8kg, váž. spotreba energie 47 kWh/100 cyklov, 1330ot./min pri odstreďovaní, rozmery: 59.5×85×49 cm (Š×V×H), hmotnosť 65kg

Detailné informácie

Podrobný popis

HAIER HW80-B14959U1 práčka

  • Aplikácia hOn a Wifi pripojenie
  • Veľká kapacita bubna
  • Konektivita Wifi a aplikácia hOn
  • I-Time
  • Automatická detekcia hmotnosti
  • Refresh
  • Pillow drum
  • Antibakteriálne ošetrenie

 

I-Pro Series 5

Rad práčok I-Pro Series 5 ponúka riešenia šité na mieru, takže si môžete doma užiť prania na profesionálnej úrovni. Vďaka ich veľkorysým kapacitám, dokonca aj v úzkych SLIM prevedeniach, a celej sade špecializovaných programov, sú výsledky vždy profesionálne s garantovanou dokonalou hygienou pre vaše oblečenie. I-Pro Series 5 je poháňaný inovatívnym motorom Direct Motion, patentovanou vstavanou technológiou, ktorá zaisťuje vynikajúcu spoľahlivosť, mimoriadne tichá prevádzka a presný pohyb bubna s vnútorným priemerom 525 mm. Navyše sú tieto práčky vybavené jedinečnými funkciami od Haier, ako sú možnosť upravovať čas prania pomocou funkcie I-Time a cyklus pre osvieženie bielizne Refresh. A čo viac, práčky sa môžu pripojiť pomocou Wifi k aplikácii hon na získanie rozšírenej ponuky funkcií.
 
 
 

Prispôsobte si pranie podľa vašich potrieb

Práčka navrhované na prispôsobenie sa vášmu životu. Pripojená k Wi-Fi, s možnosťou mnohých osobných nastavení a prispôsobená vašim potrebám. To všetko vďaka aplikácii hon, v ktorej je možné prispôsobiť osobné nastavenia práčky.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Pôsobivá kapacita prania

Vďaka svojej mimoriadne veľkej kapacite ponúka práčka Haier I-Pro Series 5 perfektné riešenie prania pre veľké rodiny alebo pre hromadné bielizeň. S veľkým priemerom bubna, jedným z najväčších na trhu, s výškou 525 mm a pôsobivú prác kapacitou až 10 kg. Je vhodný pre všetky typy odevov: veľké, malé i jemné.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Prepojené s vašimi potrebami

Nová aplikácia hon od Haier je tu. Vďaka neustálym aktualizáciám vám poskytuje iba tie najlepšie funkcie vo svojej triede a výsledky šité na mieru. Ponúka vám jednoduchý výber z viac ako 60 špecializovaných cyklov pre každý typ látky. Získate prístup k praktickým tipom pre ošetrenie škvŕn a ad hoc tipom na typ a množstvo pracieho prostriedku. Môžete si tiež vybrať ten správny okamih pre začatie pranie podľa predpovede počasia. S aplikáciou hon môžete neustále sledovať účinnosť a spotrebu a dostávať návrhy, ako je optimalizovať. Máte tiež prístup k plánovanie údržby práčky, aby bola zachovaná jej spoľahlivosť a perfektný výkon aj v priebehu času. To všetko s možnosťou kedykoľvek spravovať a kontrolovať stav pranie, a to aj mimo domova, a prijímať oznámenia o ukončení cyklu. Objavte všetky výhody, ktoré vám ukážu, že aplikácia Hon je vaším najväčším spojencom pre získanie profesionálnych výsledkov.
 
 
 

Práčka s dlhou životnosťou

Motory Direct Motion od Haier boli navrhnuté a vyrobené tak, aby vydržali. Pri prevádzke bez remeňa je motor priamo pripojený k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie, zvyšuje životnosť a znižuje spotrebu energie a vody. S medzinárodným patentom je najlepší vo svojej kategórii a vďaka priamemu ovládanie jeho pohybov je schopný simulovať aj to najjemnejšie ručné pranie. Pre túto vysoko kvalitnú konštrukciu ponúka spoločnosť Haier 11 ročnú záruku na všetky motory Direct Motion.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Doba prania na základe vašich potrieb

Múdra funkcie "I-Time" od spoločnosti Haier vám umožní doladiť dĺžku prania tak, že ju môžete skrátiť alebo predĺžiť podľa svojich skutočných potrieb.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Vysoká účinnosť s automatickým vážením

Digitálne interné váhy váži vašu bielizeň a podľa toho automaticky upravujú spotrebu vody a dĺžku cyklu. To spolu s motorom Direct Motion, ktorý je ideálny aj pre ľahšie zaťaženie, zaručuje vynikajúce výsledky a minimálnu spotrebu energie. Ďalšie šikovné riešenie od spoločnosti Haier, ktoré skutočne prináša zmenu.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Profesionálne výsledky doma

Program Refresh osvieži vaše oblečenie, dokonca aj to jemné, vysoko efektívnym a inovatívnym spôsobom, pomocou technológie pary, ktorá odstráni pachy, jemný prach a alergény a zároveň zmierni pokrčenia a zmäkčí tkaniny.
 
 
 

Osobitná pozornosť na jemnú bielizeň

Bubon práčky Haier ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie látky zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je periete. Špeciálne vankúšiky v tvare vankúše umožňujú vašej bielizni pri otáčaní bubna jemne kĺzať po povrchu, nezachytáva látku a nezhoršovať jej kvalitu. Vďaka tomu si môžete vaše oblečenie užívať dlhšie ako nové.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Antibakteriálne ošetrenie pre čistejšie práčku

Exkluzívny materiál Haier chráni najcitlivejšie oblasti vašej práčky. Antibakteriálne ošetrenie (ABT®) od Haier chráni pred plesňami a baktériami, ktoré sa tvoria v najviac citlivých oblastiach, ako je zásuvka na prací prostriedok a tesnenie dvierok. Pre hygienickejšie cyklus prania až o 99%.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Široký otvor pre ľahšie plnenie

So šírkou 36 cm je otváranie dverí tejto práčky jedným z najväčších na trhu. Dvierka bola špeciálne navrhnutá tak, aby ich bolo možné otvoriť do širokého uhla, pre ľahšie plnenie a vyberanie objemných kusov, na rozdiel od dverných otvorov s bežným rozmerom.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Posvieťte si na to

Vďaka praktickému vnútornému osvetlenie bubna môžete bielizeň ľahko vložiť a vyložiť, bez toho aby ste po sebe čokoľvek zanechali. Rozlúčte sa s hľadaním stratených ponožiek!
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Určite si sami koniec cyklu

Neuveriteľne pohodlná funkcia, ktorá vám umožní zvoliť, kedy chcete dokončiť svoj prací cyklus. Jednoducho sa rozhodnite, kedy chcete svoj cyklus ukončiť a práčka automaticky vypočíta počiatočný čas. Takže teraz si môžete byť istí, že vaša bielizeň zapadá do vášho života, a nie naopak!
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Viac hygieny pre vaše bielizeň

Neuveriteľne užitočný systém Smart Dual Spray od spoločnosti Haier je systém automatického čistenia vašej práčky, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Tým sa nielen zaistí hygienickejšie pranie bielizne, ale tiež sa zlepší dlhodobá životnosť vašej práčky.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Funkcia Washing-Lens

Aplikácia hon vám umožní usporiadať si šatník v aplikácii. Funkcia Washing-Lens dekóduje symboly pranie na vašom oblečení, vytvorí virtuálny šatník a poskytne najlepšie odporúčanie pre pranie akéhokoľvek odevu.
 
 
Haier HW80-B14959U1
 

Trieda A

Výber práčky triedy A od spoločnosti Haier znamená úsporu energie, zvýšenie efektivity výkonu a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Zníženie spotreby energie najmenej o 51% v porovnaní triedou G.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky s predným plnením
Záruka: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Haier sa už vyše 30 rokov venuje vývoju prémiových spotrebičov, ktoré vyhovujú potrebám tých najnáročnejších zákazníkov. Cieľom v Haier je dodávať najmodernejšie spotrebiče špičkovej kvality, ktoré reagujú na neustále sa meniace potreby moderného domova. Produkty, ktoré poskytujú spotrebiteľom viac času na to, aby sa venovali veciam, na ktorých im záleží.

Spotrebiče HAIER