Gorenje NRS9182VXB1

Kód: SE762
6 hodnotení
Značka: Gorenje
€1 199
Tovar na objednávku

Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN-ST, objem chladničky 369l, objem mrazničky 191l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, funkcie: automatické odmrazovanie, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 179.3×91×68.7cm (V׊×H)

Detailné informácie

Podrobný popis

Gorenje NRS9182VXB1 side by side chladnička

Americká chladnička Gorenje NRS9182VXB1 s prakticky a priestranne navrhnutým interérom XtraSpace ponúka dostatočný skladovací priestor pre množstvo potravín. Všetky potraviny je možné prehľadne uložiť na sklenené police, v zásuvkách, či v dverových poličkách. Zakaždým budú jasne viditeľné a k dispozícii. Okrem skvele rozvrhnutého skladovacieho priestoru je vybavená technológiou NoFrost Plus. Ide o chladiaci systém, ktorý v mraziacom priestore zabráni hromadeniu ľadu a tvorbe námrazy, vďaka čomu sa udrží nízka spotreba energie. Zároveň v chladiacom priestore udržiava ideálnu mikroklímu pre čerstvé potraviny. Cirkuláciou ionizovaného vzduchu zabráni vysychaniu potravín a zachová vitamíny a minerály.

 

 

Využiteľný objem

Hrubý objem spotrebiča je 605 litrov a pre vaše potraviny je k dispozícii úžitkový objem 532 litrov. Chladiaca časť je dostatočne veľká, jej čistý objem je 365 litrov, vďaka čomu získate dostatok miesta pre uloženie vašich potravín. Čistý objem mraziacej časti je 167 litrov. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 13 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Pri prípadnej poruche alebo výpadku prúdu je prispôsobená 8 hodinová akumulačná doba.

 

 

Vnútorné vybavenie

Americká chladnička má prispôsobené vnútorné LED osvetlenie v chladiacej aj mraziacej časti, vďaka ktorému budete mať lepší prehľad. Pre uloženie potravín v chladničke je k dispozícii 5 sklenených políc, držiak na fľaše, 5 dverových políc, 2 zásuvky na skladovanie ovocia a zeleniny, 1 nádobka na vajíčka. Kovovú poličku na fľaše je možné odobrať a preniestniť ju, čím získate väčsí priestor pre skladovanie. Vo dverách chladničky sú pohodlné menšie dvierka, ktoré umožňujú kedykoľvek a okamžite prístup k polici s nápojmi a potravinami bez potreby otvárania dverí chladničky. Toto riešenie šetrí aj energiu, nakoľko studený vzduch neuniká z celej chladničky. Mraznička ponúka priestor s 2 zásuvkami, 3 policami vo dverách, a 5 sklenenými policami. Vo dverách je zabudovaný dávkovač vody s výrobníkom ľadu, ktorý automaticky vyrába ľad, ľadové kocky a ľadovú drť. Prívod vody: Pripojenie na vodovodnú sieť.

 

 

Ovládanie SensoTech

Pokročilé ovládanie pomocou veľkého LED displeja je prehľadné. Umožňuje okamžitý prehľad a kontrolu nad nastaveniami chladničky. Všetky funkcie, ako rýchle mrazenie, alebo prázdinový režim zapnete jednoduchým dotykom. V prípade, že sa teplota náhle zvýši upozorní vás na to integrovaný alarm.

 

 

 

Technológia MultiFlow 360°

Ďalšou prednosťou americkej chladničky je vynikajúci vetrací systém, ktorý zabezpečuje trvalú a rovnomernú cirkuláciu vzduchu a to aj vďaka 14 vetracím otvorom. Vďaka technológii MultiFlow 360° sa udržiava v celom priestore chladničky rovnomerná a stabilná teplota. Technológia MultiFlow 360° spolu s technológiou IonAir vytvára to najideálnejšie prostredie pre uskladnenie vašich potravín, ktoré sú uložené vo vnútri chladničky.

 

 

Užitočné funkcie

Prázdinový režim je možné nastaviť v mrazničke aj chladničke. Spotreba energie sa tak zníži na minimum, čo bezpochyby využijete v čase, keď spotrebič dlhšiu dobu nevyužívate napríklad počas dovolenky. Funkcia FastFreeze umožňuje zmrazenie veľkého množstva jedla. Potraviny zmrazí pri teplote -24°C, zachovajú si tak prospešné látky. Po cca. 26 hodinách sa funkcia automaticky vypne a teplota v mrazničke sa vráti k pôvodnému nastaveniu.

 

 

Jednoduchý prístup k nápojom a občerstvenie

Pohodlné menšie dvierka na hlavných dverách chladničky umožňujú okamžitý prístup k polici s nápojmi a občerstvením bez otvorenia chladničky. Toto šikovné riešenie tiež pomáha šetriť energiu, pretože chladný vzduch neuniká z celej chladničky.

 

 

Základné parametre  
Šírka: 91 cm
Výška: 179,3 cm
Hĺbka: 68,7 cm
Maximálna hlučnosť: 42 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: E
Celkový čistý objem: 530 L
Čistá kapacita chladničky: 365 L
Čistá kapacita mrazničky: 165 L
Ročná spotreba energie: 343 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno
Celkový hrubý objem: 605 L
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 1
Teplotný alarm: Ano
Dvojokruhový NoFrost: Áno
   
Ďalšie vlastnosti
 
Značka: Gorenje
iSmart: Nie
   
Fyzické vlastnosti a farba  
Farba: nerez
Šírka: 91 cm
Výška: 179,3 cm
Hĺbka: 68,7 cm
Hmotnosť: 115 Kg
   
Hlučnosť  
Maximálna hlučnosť: 42 dB
   
Display/Grafika  
Vstavaný displej: Áno
   
Energetické údaje  
iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 343 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Energ.trieda (chlad.): A ++
Mraziaci výkon: 13 kg/24h
   
Funkcie  
iDetská poistka: Nie
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano
   
Dizajn  
Celkový čistý objem: 530 L
Celkový hrubý objem: 605 L
Počet kompresorov: 1
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno
   
Chladnička  
Čistá kapacita chladničky: 365 L
   
Mraznička  
Čistá kapacita mrazničky: 165 L
Počet zásuviek v mrazničke: 7
   
Čerstvá zóna  
Priehradka Fresh Zone: Áno
   
Ďalšie parametre  
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Americké chladničky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jednoduchší, príjemnejší a menej komplikovaný život s každým spotrebičom značky Gorenje. Táto jasná vízia umožnila firme, ktorá vznikla v roku 1950 ako malá dielňa v idylickej dedine Gorenje v Slovinsku, prerásť počas siedmich desaťročí v nadnárodnú spoločnosť a renomovanú medzinárodnú značku. Dnes je Gorenje jedným z najväčších medzinárodných výrobcov domácich spotrebičov a kuchynského nábytku. Výrobky sa predávajú vo viac ako 90 krajinách po celom svete.