ASKO W4096R.W + 7 rokov bezplatný servis + 10 rokov záruka na motor + ASKO Comfort (dovoz a inštalácia v cene)

Kód: 737529
4 hodnotenia
Značka: ASKO
€1 449
Na sklade dodávateľa (dodanie 3 - 5 dní)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Práčka spredu plnená – energetická trieda A, kapacita na 9kg, biela farba, hlavné funkcie: invertorový motor, odložený štart, displej, automatické dávkovanie a detská poistka, váž. spotreba vody na cyklus 48l, váž. spotreba energie 0.55 kWh/100 cyklov, 1600ot./min pri odstreďovaní, ocenenie Red Dot Best of Best, rozmery: 59.5×85×58.5 cm (Š×V×H), hmotnosť 77.5kg

Záruka 7 rokov po registrácii na stránke výrobcu
https://sk.asko.com/login

Detailné informácie

Podrobný popis

ASKO COMFORT PROGRAM - umývačky

ASKO W4096R.W práčka plnená spredu

  • Trieda energetickej účinnosti: A
  • Náplň pre pranie: 9 kg
  • Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1600 ot./min.
  • Počet programov: 23
  • Pro Wash™
  • Inštalácia: Voľne stojaci
  • Séria: Logic
  • Farba spotrebiča: Biela

 

 

Steel Seal

Spoločným znakom všetkých komerčných práčok, či už sa používajú v hoteloch, kozmetických salónoch alebo domovoch dôchodcov, je to, že nemajú gumové tesnenie. A existuje preto dobrý dôvod. Odstránenie gumového tesnenia, ktoré sa postupne opotrebováva a zachytáva nečistoty a špinu, zaisťuje hygienickejšie pranie. S dverovým systémom Steel Seal™ je okrem lepšej hygieny tiež oveľa jednoduchšie nakladanie a vykladanie práčky. A preto sme týmto systémom vybavili tiež naše domáce práčky ASKO pre váš maximálny komfort.

 

 

 

Quattro Construction

Vďaka patentu Quattro Construction™ zlepšujeme životné podmienky ľudí tým, že celá konštrukcia stojí vnútri plášťa a ani pri maximálnej rotácii práčky nevznikajú žiadne vibrácie. Ide o jedinečný systém, ktorý sa skladá zo 4 tlmičov, ktoré prenášajú vibračnú energiu z vonkajšieho bubna na spodnú dosku práčky. Je vhodný hlavne pre menšie domácnosti.

 

 

Active Drum

Vyberateľné lopatky v tvare presýpacích hodín smerujú bielizeň do stredu bubna, kde účinne odstraňujú väčšie nečistoty, ako je blato alebo piesok, ktorý potom odvádzajú do väčších otvorov na krajoch bubna. Active Drum™ je dokonale vyvážený bubon, ktorý zabezpečí najlepší možný výkon pri praní a odstreďovaní a zároveň zaistí minimálne opotrebenie bielizne.

 

 

Para

Para vám pomôže behom okamihu osviežiť odevy tak, aby ste nemuseli používať prací prostriedok alebo aviváž. Po 20 minútach pôsobenia pary v našom programe Steam Refresh budete môcť znovu použiť svoj čistý odev. Para je totiž vysoko účinný a zároveň šetrný pomocník, ktorý sa postará o vaše košele, bundy aj nohavice. Naparovať môžete prírodné vlákna, ako je bavlna a ľan, tak aj syntetické materiály.

 

 

Auto Dose

Spoločným znakom všetkých komerčných práčok, či už sa používajú v hoteloch, kozmetických salónoch alebo domovoch dôchodcov, je to, že nemajú gumové tesnenie. A existuje preto dobrý dôvod. Odstránenie gumového tesnenia, ktoré sa postupne opotrebováva a zachytáva nečistoty a špinu, zaisťuje hygienickejšie pranie. S dverovým systémom Steel Seal™ je okrem lepšej hygieny tiež oveľa jednoduchšie nakladanie a vykladanie práčky. A preto sme týmto systémom vybavili tiež naše domáce práčky ASKO pre váš maximálny komfort.

 

asko auto dose

Dose Assist

Spustite funkciu Dose Assist a prestanete sa trápiť nad používaním správneho množstva pracieho prostriedku. Naše práčky s touto funkciou vám odmerajú správne množstvo pracieho prostriedku na základe množstva bielizne, úrovne znečistenia, tvrdosti vody, typu programu a teploty. Dose Assist pomáha šetriť peniaze a životné prostredie.

 

 

ASKO Pro Wash™

Systém ASKO Pro Wash™ zabezpečuje aktívnu cirkuláciu vody s pracím prostriedkom. Dve dýzy ozstrekujú zmes vody a čistiaceho prostriedku. Bielizeň je týmto spôsobom rýchlejšie namočená, čo umožňuje efektívnejšie pranie a plákanie aj pri krátkom pracom cykle alebo veľkom objeme bielizne.

 

 

Hygienický program

Hygienický program je určený pre všetky situácie, kedy je vyžadované hĺbkové hygienické pranie. Je ideálny pre domáce kuchárov, ktorí potrebujú vyprať zástery, kuchynské utierky a ďalšiu bielizeň, ktorá mala kontakt so surovým mäsom. Je tiež vhodný pre detské oblečenie, posteľnú bielizeň a oblečenie pre alergikov. Odporúčame obrátiť oblečenie naruby, aby ste dôkladne vyprali zvyšky pokožky. Program kombinuje dlhší teplé sekvencie a extra plákanie.

 

 

Quick Pro Program

Rýchly program s vysokou účinnosťou prania. Tento program perie s nízkymi otáčkami a celý prací cyklus zaberie menej ako hodinu a je ideálny na svetre a tréningové oblečenie.

 

 

Super plákanie

Funkcia Super plákanie pridáva k zvolenému programu dve extra vyplachovania. To môže byť obzvlášť užitočné, ak máte citlivú pokožku alebo jemnú vodu.

 

Režim Alergia

Vďaka tomuto režimu sú všetky zvyšky pracích prostriedkov odstránené z bielizne a aj z nádržky na pracie prostriedky. Počas režimu Alergia sa spotrebuje viac vody, energie a času, aby sa dosiahol najlepší výkon prania a odstredenia. Zvolená teplota sa udržuje dlhšie na rovnakej úrovni.

 

 

Proti pokrčeniu

Ak chcete predísť pokrčeniu jemnej bielizne, vyberte možnosť Proti pokrčeniu (Anti-crease). Funkcia je k vašemu oblečení šetrná a vy si ušetríte čas na žehlení.

 

 

AquaBlock System

Ak hladina vody v spotrebiči stúpne nad bežnú úroveň, aktivuje sa AquaBlock System™ - ochrana pred nadmernou hladinou vody. Sedem senzorov okamžite detekuje akýkoľvek abnormálny nárast hladiny vody, prívod vody sa zastaví a spustí sa vypúšťanie.

 

 

Automatický program

Program Auto optimalizuje čas prania a počet plákaní v závislosti od množstva bielizne a zvoleného programu. S automatickým programom teraz môžete prať bez obáv aj menšie dávky oblečení.

 

 

Posteľná bielizeň

Častým praním posteľnej bielizne zaistíte, že bude vaša posteľ bez zvyškov pokožky a roztočov, čo zamedzí vzniku alergických reakcií. Tento program sa používa na pranie posteľnej bielizne, vankúšov a väčších vecí. Vždy dodržiavajte pokyny pre pranie. Tento program využíva veľké množstvo vody a extra cykly plákania.

 

 

Invertorový motor

Naše práčky sú vybavené invertorovými motormi, vďaka ktorým si poradia aj s najvyššími otáčkami, redukujú hluk na minimum a majú dlhú životnosť. Vysoká účinnosť motora navyše zaisťuje nízku spotrebu energie a umožňuje vlastnú reguláciu otáčok a výber z veľkého množstva pracích programov.

 

 

Liatinový zadný štít

Posilňujeme a stabilizujeme naše práčky robustným liatinovým zadným štítom. Vďaka tomu je práčka robustnejšia, má dlhšiu životnosť a tichšiu prevádzku.

 

 

Pranie tmavej bielizne

Špeciálny program na pranie tmavej bielizne, eliminuje vznik škvŕn z pracích prostriedkov. Viac plákania, nízke otáčky a slabé mechanické pohyby zaisťujú, že vaša tmavá bielizeň bude jemne vypraná a dôkladne opláchnutá.

 

 

Čistenie bubna

Ak pravidelne používate program na čistenie bubna, udržíte sviežosť bielizne a predĺžite životnosť práčky. Program odstráni zvyšky pracieho prostriedku a baktérií.

 

 

Univerzálny program

Univerzálny program sa postará o vašu každodennú bielizeň automatickým nastavením úrovne vody a trvania v závislosti od množstva bielizne. Program je určený pre ľahko až mierne zašpinenú bielizeň.

 

 

Eko režim

Pokiaľ chcete šetriť vodu alebo energiu, mali by ste zvoliť eko režim. Aby sa dosiahli najlepšie výsledky prania a odstredenia a zároveň sa znížila energia, každá fáza programu sa predĺži. Celkový čas programu tak bude v porovnaní s normálnym režimom dlhší.

 

 

Intenzívny režim

V tomto režime má práčka viac času na prací cyklus než pri normálnom režime. A aby sa skutočne dosiahol perfektný výsledok pri silne znečistenej bielizne, spotrebuje sa viac vody aj energie. V intenzívnom režime sa zvolená teplota udržiava dlhšie na rovnakej úrovni.

 

 

Detská poistka

Z hľadiska bezpečnosti vašich detí odporúčame aktivovať detskú poistku, ktorá uzamkne ovládací panel a tak zabránite náhodnému spusteniu práčky.

 

asko detská poistka

 

 

Mix/syntetický program

Mix/syntetický program pre mierne znečistené zmesové textílie a bavlnu je rýchlejší ako programy pre každodenné pranie a štandardné programy pre bavlnu. Pri odstreďovaní využíva nižšiu rýchlosť na redukciu pokrčenia textílií.

 

 

Rýchly program

Ak zvolíte rýchly režim, práčka vám zaistí dokonalý výsledok prania a plákania za oveľa kratší čas ako v normálnom režime. Aby to dosiahla, spotrebuje viac vody aj energie.

 

 

Odnímateľné rebrá

Udržiavanie dobrého stavu vašich spotrebičov by malo byť jednoduché. Všetky práčky ASKO majú ľahko odnímateľné rebrá, aby sa v nich nič nezaseklo a išli ľahko vyčistiť.

 

Odnímateľné rebrá asko

 

Plákanie

Pomocou programu plákanie vyzdvihnite sviežosť svojho obľúbeného odevu. Tento program disponuje 2 cyklami pláchania v studenej vode a krátkym odstreďovaním.

 

 

Sensi Save

Ak zvolíte tento režim, práčka zvládne pranie a plákanie za oveľa kratší čas ako zvyčajne. Na dosiahnutie dokonalého výsledku pridá do programu viac vody a viac energie.

 

 

Program na odstreďovanie

Pomocou programu Odstreďovanie odstráňte vodu z prádla, aby rýchlejšie vyschlo.

 

 

Program Štandardná bavlna

Program Štandardná bavlna je najefektívnejší program na pranie bavlny. Šité na mieru bielizni s viditeľným znečistením a / alebo svetlými škvrnami, program prispôsobí hladinu vody a množstvo prostriedku v náplni.

 

 

Časový program

Použite program Čas na optimalizáciu prania v závislosti od toho, koľko času potrebujete. Trvanie cyklu sa dá nastaviť v intervale od 20 minút do 3 hodín.

 

 

Rýchly režim

Ak zvolíte tento režim, práčka zvládne pranie a plákanie za oveľa kratší čas ako zvyčajne. Na dosiahnutie dokonalého výsledku pridá do programu viac vody a viac energie.

 

rýchly režim ASKO

 

 

Špecifikácia práčky ASKO W4086C.S/2

 

Funkcie, programy a režimy

Základné programy Štandardná bavlna
Jednoduchá starostlivosť
Program pre ručné pranie a vlnu
Časový program
Rýchly program
Mix/syntetika
Ťažký
Program pre riflové materiály
Každodenné pranie
Doplnkové programy Program Bavlna pre alergikov
Program Syntetika pre alergikov
Program Hygiena
Eco 40–60 °C
Program Rýchly Pro
Program pre tmavú bielizeň
Osvieženie parou
Program Košele
Automatický program
Program Posteľná bielizeň
Špeciálne funkcie Vypustiť
Odstreďovanie
Čistenie bubna
Pláchanie

 

Ďalšie možnosti

 

Rýchlosť odstreďovania Nastaviteľné
Pracie režimy Normal - bez zmeny programu
Green - šetrí vodu a energiu. Čas programu je o niečo dlhší
Pre alergikov - pridáva viacej vody a čas potrebný na zabezpečenie správneho plákania
Časový režim - viacej vody a energie spotrebovanej k zaisteniu čistej bielizne za kratší čas
Intenzívny režim - vylepšené čistenie s väčším množstvom vody a energie. Teplota sa udržuje na vysokej úrovni dlhšie

 

Konštrukcia a výkon

 

Quattro Construction™ - otáčky bez vibrácií Áno
Tesnenie dverí Steel Seal ™ - hygienické tesnenie bez gumových súčastí
Vonkajší bubon Nerezová oceľ
Vnútorný bubon Nerezová oceľ
Protiváha Liatina
Active Drum ™ - zaisťuje jemný, ale efektívny prací cyklus Áno
Max. kolísanie teploty +/- 1 ° C Áno
Veľkosť bubna 60 l
Motor Dlhá životnosť a tichý bezkartáčový motor
Automatický dávkovací systém Áno, integrovaný
Pripravené na pripojenie k externým systémom Nie

 

Použitie a flexibilita

 

Ľahké zatváranie dverí Áno
Klapka pre tekutý prací prostriedok Áno
Automatické čistenie zásuvky na prací prostriedok Nie
Teplotný rozsah Studená - 90 °C
Priemer otvoru dverí 310 mm
Maximálny uhol otvorenia dverí 110 °
Load Light ™ - osvetlenie bubna Nie
Dávkovací asistent Áno

 

Interakcia a kontrola

 

Odložený štart Odložený štart 30 min. až 24 hodín
Indikácia zostávajúceho času Áno
Typ displeja LCD displej
Priehľadný kryt dverí/dvojité sklenené dvere Priehľadný kryt dverí
Počet programov 23
Vytvorte si vlastný program Áno

 

Dizajn a integrácia

 

Ľahká montáž sušičky ASKO na práčku Áno
Typ plnenia S predným plnením
Výškovo nastaviteľné nožičky 10 mm

 

Bezpečnosť a údržba

 

Odnímateľné zdviháky pre ľahkú údržbu Áno
Vodotesná spodná doska s detekciou úniku Áno
Maximálna doba prívodu vody Áno
Mimoriadne odolná prívodná hadica PEX bezpečná proti úniku Áno
Odtokový systém Anti Block ™ - samočistiace odtokové čerpadlo
Ochrana proti pretečeniu Áno
Funkcia núdzového otvárania dverí Áno
Detská poistka Áno
Detekcia nevyváženosti - chráni práčku pred škodlivými vibráciami Áno
Vypúšťací kapacita 20 l/min
Ochrana proti prehriatiu Pre motor a elektroniku
Systém namáčania Pro Wash System - perfektné pláchanie a pranie aj pri väčších množstvách bielizne

 

Technické informácie

 

Trieda účinnosti odstreďovania A
Remaining moisture content 1/1 44%
Remaining moisture content 1/2 44%
Remaining moisture content 1/4 44%
Výkon ohrevu 2000 W
Pripojenie vody Veľkosť 3/4 - možno pripojiť k studenej vode
Protiváha 10.4 kg
Úroveň hluku vo fáze odstreďovania dB(A) re 1 pW 76
Trieda úrovne hluku vo fáze odstreďovania B
Spotreba el. energie/cyklus - program Eco 0.55 kWh
Spotreba vody v litroch na cyklus 48 l
Spotreba el. energie vo vypnutom režime 0.3 W
Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby) 0.3 W
Trieda energetickej účinnosti A
Typ zástrčky Euro
Príkon 2200 W
Napätie (V) 220-240 V
Počet fáz 1
Poistka 10 A
Frekvencia 50 Hz
Netto hmotnosť 77.5 kg
Výroba certifikovaná podľa ISO 14001 Áno

 

Rozmery

 

Šírka 595 mm
Výška 850 mm
Hĺbka 585 mm
Hĺbka pri otvorených dverách 942 mm
Dĺžka pripájacieho kábla 2100 mm
Dĺžka prívodnej hadice 150 cm
Dĺžka odtokovej hadice 160 cm

 

Logistika

 

Šírka balenia 640 mm
Výška balenia 920 mm
Hĺbka balenia 661 mm
Brutto hmotnosť 80.7 kg

Funkcie, programy a režimy

Základné programy Štandardná bavlna
Jednoduchá starostlivosť
Program pre ručné pranie a vlnu
Časový program
Rýchly program
Mix/syntetika
Ťažký
Program pre riflové materiály
Každodenné pranie
Doplnkové programy Program Bavlna pre alergikov
Program Syntetika pre alergikov
Program Hygiena
Eco 40–60 °C
Program Rýchly Pro
Program pre tmavú bielizeň
Osvieženie parou
Program Košele
Automatický program
Program Posteľná bielizeň
Špeciálne funkcie Vypustiť
Odstreďovanie
Čistenie bubna
Pláchanie

 

Ďalšie možnosti

 

Rýchlosť odstreďovania Nastaviteľné
Pracie režimy Normal - bez zmeny programu
Green - šetrí vodu a energiu. Čas programu je o niečo dlhší
Pre alergikov - pridáva viacej vody a čas potrebný na zabezpečenie správneho plákania
Časový režim - viacej vody a energie spotrebovanej k zaisteniu čistej bielizne za kratší čas
Intenzívny režim - vylepšené čistenie s väčším množstvom vody a energie. Teplota sa udržuje na vysokej úrovni dlhšie

 

Konštrukcia a výkon

 

Quattro Construction™ - otáčky bez vibrácií Áno
Tesnenie dverí Steel Seal ™ - hygienické tesnenie bez gumových súčastí
Vonkajší bubon Nerezová oceľ
Vnútorný bubon Nerezová oceľ
Protiváha Liatina
Active Drum ™ - zaisťuje jemný, ale efektívny prací cyklus Áno
Max. kolísanie teploty +/- 1 ° C Áno
Veľkosť bubna 60 l
Motor Dlhá životnosť a tichý bezkartáčový motor
Automatický dávkovací systém Áno, integrovaný
Pripravené na pripojenie k externým systémom Nie

 

Použitie a flexibilita

 

Ľahké zatváranie dverí Áno
Klapka pre tekutý prací prostriedok Áno
Automatické čistenie zásuvky na prací prostriedok Nie
Teplotný rozsah Studená - 90 °C
Priemer otvoru dverí 310 mm
Maximálny uhol otvorenia dverí 110 °
Load Light ™ - osvetlenie bubna Nie
Dávkovací asistent Áno

 

Interakcia a kontrola

 

Odložený štart Odložený štart 30 min. až 24 hodín
Indikácia zostávajúceho času Áno
Typ displeja LCD displej
Priehľadný kryt dverí/dvojité sklenené dvere Priehľadný kryt dverí
Počet programov 23
Vytvorte si vlastný program Áno

 

Dizajn a integrácia

 

Ľahká montáž sušičky ASKO na práčku Áno
Typ plnenia S predným plnením
Výškovo nastaviteľné nožičky 10 mm

 

Bezpečnosť a údržba

 

Odnímateľné zdviháky pre ľahkú údržbu Áno
Vodotesná spodná doska s detekciou úniku Áno
Maximálna doba prívodu vody Áno
Mimoriadne odolná prívodná hadica PEX bezpečná proti úniku Áno
Odtokový systém Anti Block ™ - samočistiace odtokové čerpadlo
Ochrana proti pretečeniu Áno
Funkcia núdzového otvárania dverí Áno
Detská poistka Áno
Detekcia nevyváženosti - chráni práčku pred škodlivými vibráciami Áno
Vypúšťací kapacita 20 l/min
Ochrana proti prehriatiu Pre motor a elektroniku
Systém namáčania Pro Wash System - perfektné pláchanie a pranie aj pri väčších množstvách bielizne

 

Technické informácie

 

Trieda účinnosti odstreďovania A
Remaining moisture content 1/1 44%
Remaining moisture content 1/2 44%
Remaining moisture content 1/4 44%
Výkon ohrevu 2000 W
Pripojenie vody Veľkosť 3/4 - možno pripojiť k studenej vode
Protiváha 10.4 kg
Úroveň hluku vo fáze odstreďovania dB(A) re 1 pW 76
Trieda úrovne hluku vo fáze odstreďovania B
Spotreba el. energie/cyklus - program Eco 0.494 kWh
Spotreba vody v litroch na cyklus 49 l
Spotreba el. energie vo vypnutom režime 0.3 W
Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby) 0.3 W
Trieda energetickej účinnosti A
Typ zástrčky Euro
Príkon 2200 W
Napätie (V) 220-240 V
Počet fáz 1
Poistka 10 A
Frekvencia 50 Hz
Netto hmotnosť 77.5 kg
Výroba certifikovaná podľa ISO 14001 Áno

 

Rozmery

 

Šírka 595 mm
Výška 850 mm
Hĺbka 585 mm
Hĺbka pri otvorených dverách 942 mm
Dĺžka pripájacieho kábla 2100 mm
Dĺžka prívodnej hadice 150 cm
Dĺžka odtokovej hadice 160 cm

 

Logistika

 

Šírka balenia 640 mm
Výška balenia 920 mm
Hĺbka balenia 661 mm
Brutto hmotnosť 80.7 kg

 

 

 

VIAC O NÁKUPE SPOTREBIČOV ASKO A COMFORT PROGRAME

Spotrebiče značky ASKO nie je možné nakupovať formou dobierky.
Dovoz a inštaláciu spotrebičov až k Vám domov zabezpečuje autorizovaná servisná služba.

V prípade záujmu o spotrebiče značky ASKO, prosím, uveďte spôsob platby prevodom na účet.

 

 


Hľadáte škandinávske domáce spotrebiče ASKO?

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky s predným plnením
Záruka: 7 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ASKO COMFORT PROGRAM - špičková starostlivosť od prvých minút nákupu (dovoz, vynáška a inštalácia a servisná podpora aj počas víkenduv cene)

Exkluzívna značka ASKO patrí medzi prémiových výrobcov domácich spotrebičov. Výroba spotrebičov ASKO generuje výrobky v tej najvyššej kvalite, ktorá sa maximálne približuje dokonalosti a komfortu. Spotrebiče ASKO skvele prepájajú kvalitné materiály a technologické funkcie s moderným, nadčasovým a škandinávskym dizajnom, inšpirovaným prírodou.


Pre značku ASKO je však dizajn viac ako len vizuálny vzhľad. Znamená tiež užívateľskú prívetivosť, funkciu, kvalitu aj rešpekt k nášmu životnému prostrediu.

ASKO záruka 7 rokov platí na práčky, sušičky bielizne, sušiace skrine a umývačky riadu. Predĺženú záruku si uplatníte registráciou zakúpeného výrobku na stránkach výrobcu.