ASKO spotrebiče so škandinávskym dizajnom

Luxusné škandinávske spotrebiče ASKO majú viac ako 70-ročnú tradíciu. Prémiové spotrebiče na varenie, uchovávanie potravín a vína, a taktieť spotrebiče súvisiace so starostlivosťou o bielizeň, upútajú na prvý pohľad minimalistickým dizajnom a dokonalým spracovaním.

logo asko

Keďže ide o prémiovú značku, cena zodpovedá nielen kvalite, ale súvisiacim servisom, ktorý sa len tak nevidí. Prémiová služba Comfort program zahŕňa okrem sedemročnej záruky aj nadštandardné odborné poradenstvo pri používaní spotrebičov i každodennú asistenciu pri riešení nečakaných situácií. 

 

ASKO COMFORT PROGRAM - umývačky

Exkluzívna značka ASKO patrí medzi prémiových výrobcov domácich spotrebičov. Výroba spotrebičov ASKO generuje výrobky v tej najvyššej kvalite, ktorá sa maximálne približuje dokonalosti a komfortu. Spotrebiče ASKO skvele prepájajú kvalitné materiály a technologické funkcie s moderným, nadčasovým a škandinávskym dizajnom, inšpirovaným prírodou.


Pre značku ASKO je však dizajn viac ako len vizuálny vzhľad. Znamená tiež užívateľskú prívetivosť, funkciu, kvalitu aj rešpekt k nášmu životnému prostrediu.

 

  

ASKO COMFORT PROGRAM

Po nakúpe výrobku značky ASKO Vás budú kontaktovať vyškolení zástupcovia a technici, ktorí s Vami dohodnú doručenie a inštaláciu ASKO výrobkov.

ASKO COMFORT v SALT ELEKTRO

Nadštandardný servis

Servisný tím ASKO je vedený skúsenými a profesionálnymi odborníkmi, ktorí sú vám k dispozícii sedem dní v týždni.

Na bezplatnej zákazníckej linke 0800 556 556 vám pomôžu rýchlo a profesionálne vyriešiť akúkoľvek záležitosť vrátane pozáručnej opravy výrobkov ASKO. V pracovných dňoch v čase od 8.00 do 16.00 hod. a počas soboty a nedele v čase od 9.00 do 16.00 hod. Kontaktovať nás môžete tiež na e-mailovej adrese: comfort.sk(zavináč)asko.com.

Servisný tím ASKO Vám pomôže s akoukoľvek nečakanou situáciou, ale môžete sa na nás obrátiť aj v prípade, že si neviete rady napríklad s niektorou funkciou našich prístrojov.

Súčasťou týchto prémiových služieb je začatie servisného úkonu do 24 hodín v prípade, že nemôže dôjsť k odstráneniu poruchy do 5 pracovných dní, dodaniu náhradného spotrebiča. Zaručujeme spoľahlivé a rýchle dodávky náhradných dielov a príslušenstva.

Viac informácii o službe ASKO Comfort Program nájdete na stránkach výrobcu:
https://sk.asko.com/comfort-program