Práčky AEG

Práčky AEG zabezpečia vášmu oblečeniu skvelú starostlivosť. Nebojte sa o svoju bielizeň. Hodváb či vlna – po šetrnom praní bude oblečenie stále vyzerať ako nové.

Práčky AEG – funkcie

AutoDose – automatické dávkovanie

S funkciou AutoDose v práčke AEG dochádza k uvoľňovaniu pracieho prostriedku a aviváže okamžite po začatí pracieho cyklu. Presné a včasné dávkovanie zaručí všetkým odevom starostlivosť, akú si zaslúžia, takže budú vyzerať ako nové oveľa dlhšie.

ProSense – prací cyklus na mieru

Vďaka špeciálnej technológii AEG ProSense® sa každá dávka bielizne odváži a práčka podľa nameraných hodnôt zvolí cyklus šitý priamo na mieru. Senzory potom upravia trvanie pracieho programu, aby sa cyklus zbytočne nepredlžoval. Práčka AEG tak šetrí vodu aj energiu a bielizeň je po vypraní svieža a ako nová.

ProSteam – AEG práčky s funkciou pary

Vďaka technológii ProSteam® môžete hneď na začiatku pri nastavovaní pracieho cyklu automaticky pridať aj parnú fázu, ktorá po vypraní všetky vlákna narovná. Po ukončení celého cyklu bude bielizeň nielen perfektne vypraná, ale vďaka pare tiež oveľa menej pokrčená.

SoftPlus – ochrana životnosti bielizne

Funkcia SoftPlus v práčkach AEG chráni tkanivo počas mäknutia. Záverečná fáza odstreďovania rozprestrie oblečenie voči bubnu práčky. Aviváž dosiahne každé vlákno tkaniny. Zanechá oblečenie mäkšie ako kedykoľvek predtým. A zároveň ochráni vlákna a predĺži životnosť každého jedného odevu.

ÖKOMix – 100 % distribúcia pracieho prostredku/aviváže

S funkciou ÖKOMix sa zmieša prací prostriedok (a neskôr tiež aviváž) s vodou ešte predtým, než sa dostanú do bubna, čím je zaistená rovnomerná distribúcia pracích prostriedkov. Ide o prvé použitie takejto technológie nielen v AEG práčkach, ale v práčkach vôbec. Pranie je rýchlejšie a dôkladnejšie, pretože prací prostriedok a aviváž sú v čase, keď sa dostanú k bielizni, už plne aktivované.

Výhoda práčky so sušičkou AEG

Woolmark Blue certifikát