Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS

Kód: SE676B79
Akcia
Značka: Whirlpool
€599
Na objednávku
Položka bola vypredaná…

Vstavaná rúra – teplovzdušná, energetická trieda A+, Kapacita: 73 l, Vstavaný displej: Áno, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril: Áno, Smart ovládanie mobilom: Áno, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 65 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
vstavaná rúra

 

Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS vstavaná rúra

 

Energetická trieda A+

Výnimočná energetická efektívnosť. Rúra Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS s energetickou triedou A+ ponúka vynikajúcu úroveň energetickej efektívnosti, čím zabezpečí nižšiu spotrebu a šetrí vaše účty za energiu.
 
 
energeticka trieda a+ v Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
 
 

Veľkosť XXL

Všetok priestor, ktorý potrebujete. Táto rúra Whirlpool je vybavená mimoriadne veľkým vnútorným objemom XXL, ktorý vám umožní využívať všetok priestor potrebný na prípravu jedál.
 
 
Vstavaná elektrická rúra Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
  

Multifunkčná teplovzdušná rúra

Široká škála metód pečenia. Multifunkčná teplovzdušná rúra Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS ponúka množstvo metód pečenia, vďaka čomu vždy dosiahnete perfektné výsledky, a to bez ohľadu na to, aký recept pripravujete.
 
 
Vstavaná elektrická rúra Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
 
 

Pyrolytické čistenie

Žiadne zvyšky jedla. Technológia pyrolýzy je založená na vysokoteplotnom cykle, ktorý spáli všetky stopy po príprave jedla na popol, ktorý ľahko zotriete handričkou. Sklo na dverách rúry, ktoré odráža teplo zabezpečuje, že rúra ostáva zvonku studená na dotyk pre ešte väčšie bezpečie pri pečení.
 
 
Pyrolitické čistenie: Vstavaná elektrická rúra Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
 

6. ZMYSEL  

Už žiadne dohady. Jednoducho si vyberte recepty a nechajte 6. ZMYSEL, aby ich vždy dokonale pripravil. Až 80 kuchynských kombinácií usporiadaných podľa vášho životného štýlu a stravy, pre plne asistované varenie.
 
 
6. zmysel Vstavaná elektrická rúra Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
 

ForcedAir

Uchovajte chuť. Vďaka technológii ForcedAir vo vnútri rúry cirkuluje predhriaty vzduch pomocou inovatívneho konvekčného systému, ktorý vám zabezpečí nadýchané a šťavnaté výsledky pečenia.
 
 
Vstavaná elektrická rúra Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS

Ready2Cook a Cook4

Bez predohrevu. Funkcia Ready2Cook využíva výkonný konvekčný systém na rýchle dosiahnutie správnej teploty a úplne eliminuje potrebu predhrievania. Cook4 ponúka unikátnu úroveň flexibility, ktorá poskytuje zákazníkom možnosť piecť štyri jedlá na štyroch úrovniach naraz bez miešania chutí a vôní.
 
 
Whirlpool W9OM24S1PBSS
 

Inteligentný displej

Vďaka zrozumiteľným ikonám v kombinácii so zrozumiteľnými pokynmi je používanie sofistikovanej technológie Whirlpool jednoduché a intuitívne.
 
 
Displej Vstavaná elektrická rúra Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
 

SoftClosing

Pomalé zatváranie dverí. Vďaka pomaly zatvárajúcim sa závesom sa dvere rúry zatvárajú bez námahy s jemným a tichým pohybom.
 
 
Soft Closing - Vstavaná elektrická rúra Whirlpool W9
 
 

Design W Collection

Dokonalá rovnováha, intuícia, výkon a dizajn. Predstavujeme jedinečnú kolekciu spotrebičov v jednotnom dizajne s vyspelou technológiou najvyššej triedy. Nadčasový dizajn W Collection dopĺňa akýkoľvek štýl kuchyne, zatiaľ čo jednotlivé spotrebiče sa navzájom dokonale kombinujú a vytvárajú vznešený koordinovaný vzhľad. Dokonca aj lesklé povrchové úpravy sú navrhnuté tak, aby sa ľahko čistili, takže odtlačky prstov a šmuhy sa stanú minulosťou. Od platinového pochrómovaného loga až po tónované sklo a sofistikovaný kovový pás po celej šírke - každý detail bol navrhnutý tak, aby potešil a umocnil celkový dojem zo značky Whirlpool.
 
 
Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS
 

Whirlpool W9OM24S1PBSS multifunkčná vstavaná rúra

Typ: Elektrická
Využitelný objem vnútorného priestoru (l): 73
Samočistenie rúry: Pyrolýza
Ovládanie: Elektronické
Farba: Black Steel

Energetická trieda: A+
Spotreba energie - konvenčná funkcia (kWh): 0.91
Spotreba energie - teplovzdušná funkcia (kWh): 0.7
Prúdová poistka (A): 16
Kontrola času: Elektronické

Elektrické pripojenie (W): 3650
Typ konštrukcie: Vstavané
Dĺžka elektrického kábla (cm): 90
Výsuvné koľajničky vo vnútri rúry: Teleskopický

Rozmery
Výška (cm): 59.5
Šírka (cm): 59.5
Hĺbka (cm): 56.4

 
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Vstavané rúry
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: