MORA VDP 645 GB7

Kód: SE901
Neohodnotené
Značka: MORA
ZadarmoZadarmo
MORA VDP 645 GB7
€229
3 - 5 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Vstavaná plynová sklenená varná doska Mora VDP 645 GB7 v čiernej farbe je vybavená 4 plynovými horákmi rôzneho výkonu a priemeru s bezpečnostnými poistkami Stop Gas. Ovládanie dosky je veľmi jednoduché a pohodlné a realizuje sa prostredníctvom prispôsobených 4 otočných gombíkov s elektrickým zapaľovaním. Povrchové prevedenie je sklenené z tvrdeného skla. Šírka plynovej dosky Mora VDP 645 GB7 je 60 cm.

Ovládanie plynovej varnej dosky MORA VDP 645 GB7 je veľmi jednoduché a pohodlné a realizuje sa prostredníctvom prispôsobených 4 otočných gombíkov s elektrickým zapaľovaním. Tie si môžete nastaviť jednoduchým otočením na intenzitu plameňa, akú práve vaše jedlo potrebuje. Ovládací panel s otočnými gombíkmi sa nachádza na prednej strane.

Plynová varná doska Mora VDP 645 GB7 ponúka jednoduchú prípravu rôznych druhov jedál. Prispôsobené má 4 plynové horáky, ktoré sú vybavené poistkou Stop Gas. Táto poistka zabezpečuje automatické zastavenie plynu, ktorý sa privádza do horákov, v prípade náhodného vyhasnutia plameňa. Vďaka tomu budete mať zabezpečenú maximálnu bezpečnosť počas varenia ako aj náhodného zhasnutia plameňa horákov. Nemusíte sa tak obávať ani náhodného úniku plynu.

Plynová varná doska je vybavená 4 horákmi (1 malý, 2 stredné a 1 veľký) s poistkou Stop Gas, ktoré sú kryté liatinovými mriežkami. Pri použití správneho riadu na varenie a najvhodnejšieho horáku, môžete dosiahnuť optimálne výsledky vášho varenia. Povrch varnej dosky je sklenený z tvrdeného skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Plynové varné dosky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1000 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: