Kenwood KWL90.244SL Titanium Chef Patissier XL

Kód: SE2311
Akcia
7 hodnotení
Značka: Kenwood
€929
Tovar na objednávku
Položka bola vypredaná…

Kuchynský robot – s osvetlením pracovnej misy, Objem: 7 l a 5 l, Počet rýchlostí: 13, Výkon: 1400 W, Pulzný spínač: Nie, Funkcie robota: zohrievanie, váženie, Počet nadstavcov: 5, Hmotnosť: 9.9 kg, Materiál nádoby: nerez

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynský robot Kenwood Titanium Chef Patissier XL KWL90.244SI

Predstavujeme vám multifunkčný prístroj Titanium Chef Patissier XL, vďaka ktorému sa každý vášnivý kuchár môže stať expertom na pečenie. Nielen vynikajúci design, ktorý vašej kuchyni pristane. S týmto inteligentným pomocníkom môžete doma vážiť, miešať, hniesť, ale aj ohrievať v jednom stroji. Toto je viac ako obyčajný mixér, tento kuchynský robot vám pomôže vyniknúť aj v tých najzložitejších receptoch, a to všetko na otočenie jediného tlačidla. S týmto Chef máte všetko v jednom.

 

 

7L EasyWarm ™misa – Rozohrejte ingrediencie rovnako tak ako srdce

Nerezová misa EasyWarm ™ s objemom 7 l maximálne zjednoduší varenie a pečenie, vďaka možnosti temperovania surovín priamo v mise. Nádoba napríklad zvládne zmäknutie masla na teplotu ideálnu pre pečenie, kysnutie cesta bude 3x rýchlejší a také rozpustenie čokolády sa zaobíde bez zbytočného neporiadku a bude o 33% rýchlejšie hotové než u klasických Kenwood mixérov (interný test s 500g cesta and rozohriatie 100g čokolády).

 

Kenwood KWL90.244SI Titanium Chef Patissier XL

 

EasyWeigh váha – Váženie bez neporiadku

Presná váha EasyWeigh váži priamo v pracovnej mise bez nutnosti premiestňovania surovín, čím šetrí čas a obmedzuje neporiadok pri pečení.
Podľa potreby sa dá navyše vážiť kdekoľvek na spotrebiči, teda aj na vysokorýchlostnom výstupe vo vašom FOOD PROCESSOR, mixéri alebo odšťavovači.

 

Kenwood KWL90.244SI Titanium Chef Patissier XL

 

SimpleTouch programy – Kreativita jedným stlačením tlačidla

Plnofarebný dotykový displej s uhlopriečkou 2.4" ponúka plnú kontrolu nastavenia jedným stlačením.
Každodenné úkony si môžete zjednodušiť vďaka využitiu 6 prednastavených programov SimpleTouch, ktoré zjednodušia aj tie najzložitejšie recepty. Ide o miesenie cesta, kysnutie cesta, šľahanie snehu z bielkov, rozpúšťanie čokolády alebo namiešanie surovín na snehové pečivo či piškótovú tortu. A to všetko po stlačení jediného tlačidla.

 

Kenwood KWL90.244SI Titanium Chef Patissier XL

 

Nerezové misy DuoBowl ™ – Pečenie dva v jednom

Mnoho receptov vyžaduje viac než len jednu pracovnú misu, a preto Titanium Chef Patissier XL prichádza s dvoma.

 

Kenwood KWL90.244SI Titanium Chef Patissier XL


Vnútri pracovnej misy 7 l EasyWarm ™ je druhá misa s objemom 5 l a obe sa zmestia do robota bez akýchkoľvek úprav. DuoBowl umožňuje bezproblémové pečenie, podľa potreby misku jednoducho vymeníte a pečiete ďalej.

 

Kenwood KWL90.244SI Titanium Chef Patissier XL

Bezpečná prevádzka je priorita

Nemusíte si robiť starosti o čistotu kuchyne alebo vášho oblečenia. Kenwood prináša jedinečné riešenie na trh vo forme dvoch krytov proti rozstriekaniu surovín. Prvý z nich je pripojený k ramene zariadenia, a druhý s veľkým otvorom je kladený priamo na misu. Vďaka tomu môžete pohodlne pridávať suroviny, kým robot pracuje.

 

Kenwood KWL90.244SI Titanium Chef Patissier XL

 

4 miešacie nadstavce

Súčasťou kuchynského robota sú 4 miešace nástavce - šľahacia metla, špirálový hnetací hák, flexi metla a K-metla. Všetky nádstavce je možné umývať v umývačke. Navyše sa na metly, z nehrdzavejúcej ocele, Systém PRO vzťahuje doživotná záruka. K-Metla umožňuje prípravu piškótového cesta, bublaniny alebo cesta na cestoviny, sušienky, cukrovinky, rôzne druhy náplní a plniek, pyré a mnohých iných pokrmov.

 

Šľahacia metla je neprekonateľná pri šľahaní smotany a príprave snehových pusiniek, suflé, ľahkých ciest, omáčok alebo majonézy. Prevzdušňuje hmotu a dodáva jej ľahkú nadýchanú konzistenciu. Šľahá rovnomerne, nezávisle na množstvo vložených surovín. Hnetací hák rýchlo a účinne hnetie cesto, napr. na domáci chlieb, cestoviny, pizzu alebo šišky. Flexi metla dokonale zotrie všetky ingrediencie zo stien misy, a pritom ich jemne trie a premieňa na hladkej krémy či trené cestá.

 Kenwood KWL90.244SI Titanium Chef Patissier XL háky

Osvetlenie misy

Aby sa zabezpečila 100 % kontrola pripravovaných jedál, Kenwood predstavil inovatívne riešenie, ktoré spočíva v širokouhlom osvetlení vo vnútri misy, umiestnenom na ramene robota. Vďaka tejto konštrukcii osvetľuje, výkonná lampa, prehľadne celú misu a umožňuje pohodlné sledovanie prípravy jedál bez nutnosti vyklápania ramena robota. Osvetlenie je možné kedykoľvek vypnúť alebo zapnúť, a to pomocou dotykového tlačidla umiestneného v hornej časti zariadenia. Bez obáv, svetlo suroviny neohrieva ani neskresľuje výsledné farby.
 

Kenwood KWL90.244SI Titanium Chef Patissier XL

 

Food Processor pre precízne strúhanie, sekanie, krájanie

Súčasťou príslušenstva je Food Processor. Nádoba je vyrobená z vysoko odolného materiálu Tritan a sekacie nože sú z nehrdzavejúcej ocele. Súčasťou balenia je aj šesť precíznych diskov na krájanie: jemné plátky (2 mm), hrubé plátky (4 mm), jemné krájanie (3 mm), hrubé strúhanie (5 mm), disky Julienne na tenké rezance (5 mm) a disk na strúhanie vhodný na parmezán alebo zemiaky.
 
 
Kenwood KWL90.244SI Titanium Chef Patissier XL
 

Kuchynský robot Kenwood KWL90.244SI – parametre

Kenwood KWL90.244SI Titanium Chef Patissier XL parametre

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské roboty
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×