Infolinka

 

   

 Internetový obchod
SaltElektro.sk 

 

0948 550 309

info@saltelektro.sk

 

Po-Pi    9:00 - 17:00 

 

 

 

   

 Kamenná predajňa 
SALT TS Elektro 

OD Tilia (pri kostole)

Nám. sv. Martina 51
082 71 Lipany

 

0915 945 597

saltlipany@gmail.com

 

Po-Pi      9:00 - 17:00

 

 

Nákup aj na splátky

 

 

     

Zaujímavé odkazy

 

Kuchynské roboty ETA

 

Vstavané spotrebiče

 

Robotické vysávače iRobot

 

Práčky AEG


Miele – Prešov a okolie


Koronavírus Lipany


AEG Cashback práčky/sušičky

 

     

Nakupujem doma

 

     

Táto stránka používa súbory

cookies. Viac informácií tu.

 

 

História SALT

SALT Elektro oslavuje 30 rokov

Sme tu s vami skvelých 30 rokov. Ďakujeme

„Kec v kosceľe zvony na dzeviatu zvoňa, ľudze už pri dzveroch do eľektra stoja.“

 

Aj keď naše obchodné aktivity trvajú o niečo dlhšie, tradíciu predaja v kamennej prevádzke datujeme od roku 1990. Základy a víziu firmy SALT položil pán Jozef Sabol, ktorého skúsená generácia pozná aj ako učiteľa v neďalekej obci.

Počas 30-ročného pôsobenia sme pre vás postupne rozširovali ponuku sortimentu a služieb, vylepšovali priestory predajne, nadväzovali spoluprácu s ďalšími dodávateľmi a tvorili mnoho ďalších aktivít.

 

V roku 2016 sme sa stali nezávislým elektropredajcom, aby sme uchránili záujmy našej firmy. Našou identitou je predaj spotrebičov zo slovenskej distribúcie a boj proti šedému dovozu (nepredávame tovar určený pre iné krajiny + snažíme sa o férové podnikanie v SR, bezpečný nákup a jeho popredajný proces). Úprimne, hľadali sme spôsob, ako by sme ostali takou slovenskou firmou, ktorá by nebola riadená inou obchodnou sieťou s centrálou mimo SR.

 

Dnes sa tešíme z nových aj verných zákazníkov. Vítame návštevy nielen z Lipian a blízkeho okolia, ale aj susediacich okresov a krajov. Posielame pozdravy našim e-shop zákazníkom a odberateľom z celej republiky. V predajni SALT vznikali tradície a nezabudnuteľné momenty v spoločnosti našich zákazníkov. Vianočné a veľkonočné obdobie pre nás nepredstavovali len zvýšenú návštevnosť, ale aj stretnutia ľudí – starých priateľov, ktorí sa po dlhom čase vidia práve v našom elektre a poprajú si všetko dobré.

 

Dovolíme si vyjadriť prianie všetkým slovenským firmám a živnostníkom, ktorých aktuálna situácia ochromila. Veľa síl, správnych rozhodnutí a dostatok zákazníkov, ktorí ak budú mať možnosť voľby, zvolia si slovenských obchodníkov a firmy.

 

Všetkým

  • zákazníkom a fanúšikom,
  • rodinkám a spoločenstvám,
  • školám, firmám a obchodným partnerom,
  • mestu Lipany
  • a našim zamestnancom

ĎAKUJEME za priazeň, ktorú ste nám počas 30 rokov histórie firmy SALT Elektro venovali.

 

#saltelektro #ODTilia

 

 

Stručne o spoločnosti SALT

Naše obchodné aktivity siahajú pred rok 1989, kedy sme už mali kontakty na zahraničné firmy v oblasti Audio-Video a SAT techniky. Zrealizovali sme niekoľko jednoduchých obchodov už v tomto období.

 

 Od roku 1990 sa naša činnosť rozšírila o montáže satelitnej techniky ako jedna z prvých v našej oblasti / viď kronika mesta:https://www.lipany.sk/uploads/kniznica/14556423881990.rtf.

Od roku 1993 sme už fungovali ako združenie podnikateľov v 3 kamenných predajniach na trase Prešov, Sabinov, Lipany.

 

Predajne SALT Lipany a Sabinov spolupracovali alebo boli súčasťou obchodných sietí a združení elektropredajcov, napríklad: Pro Elektro, Home Elektro, Planeo, PLAY Electronic. 

 

V súčastnosti má SALT TS nezávislú kamennú prevádzku v Lipanoch v OD Tilia (pr kostole). Od roku 2016 sme nezávislým elektropredajcom na slovenskom trhu. Máme tých najlepších zákazníkov ⭐

 

  

 

Prevádzkujeme 2 internetové obchody